Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Povprečna velikost jošk vs. samozavest

Povprečna velikost jošk vs. samozavest

se mi zdi, da so ženske s košaricami 3 – 4 bolj samozavestne kot tiste z večjimi oz. manjšimi.
Zakaj je v tem koleracija?
Po moje nobena nima tako majhnih, da nebi tipu “zaprla ust” in tako velikih, da jih tip nebi mogel “težkati” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Če se tvoja samozavest meri v cm, koliko si pa ti samoazvesten? Če si zelo, potem boš tudi navedel cifro za njih… :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ce vpliva na zensko samozavest ne vem. No na mojo definitivno:)

Priporočam k logopedu.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Mislim, da naravni joški (ne glede na velikost le teh) ne vplivajo na samozavest.

Večje košarice, kot posledica estetske operacije, pa pri ženskah, ki so bile nezadovoljne z naravno velikostjo, pa precej.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

kontradiktorno

Samozavest je odvisna od tega, kako neka oseba doživlja sebe.

Lahko se ženska obremenjuje in podcenjuje zaradi velikosti jošk…Lahko pa tudi ne, če je s tem zadovoljna in se čuti sprejeto.

Tako globoke modrosti pa že dolgo ne iz tvoje tipkovnice, Robi.

Če je samozavest vidno odvisna od nekih cm, bi rekla, da ne more biti prav prepričljiva in zanesljiva. Velja za oba spola.

Korelacija je v tem, ker ste moški mahjnjeni na večje in se slinite po njih kot majhni otroci 😀 ženskam pa to dvigne ego, jasno. Ampak to ne pove nič o tem, ali vam je ženska sicer všeč in ali bi imeli z njo kaj več od igranja z njenimi baloni 😀

Kar se žensk tiče in njihovega oprsja. Če je katera zaradi njih bolj samozavestna, prav. Saj ima vsak svoje atribute, na katere je ponosen. Po drugi strani pa marsikatera ne mara svojih po njihovem mnenju prevelikih prsi, tako da …

V parih potezah ovržena tvoja hipoteza 🙂

Zenske in moske oci se razlikujejo. Robni pogoji lepote in privlacnosti. Tipicen primer-velika vecina zensk zelijo biti suhice z deskmi postavami. Koga to prvilaci pa ne vem ….

Če je ženska prava, je velikost prsi povsem nepomembna. Manjše prsi, od zgoraj omenjenih, niso zaradi tega nič bolj prikrajšane s strani moške pozornosti. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

NM-3w, ne bi ti raje povedal, kaj za vraga te zanima… ? Tole je pa res malce podobno plezanju po steklu …

NM-3w, daj nam tako iskreno povej, razloži koliko stika si imel, imaš z ženskami, ker tvoja opazka nima nobene veze s posledicami, za kaj so bolj obdarjene bolj ali manj obdarjene manj samozavestne. Večina ljudi vidi predvsem to kar želi videti. Zanima me ali iščeš bolj samozavestno ali manj (predvidevam, da ti to ni pomembno, dokler so “košarice” opazne)?

Moja samozavest je obratno sorazmerna z velikostjo prsi. Imela lične, čvrste, male prsi, polna samozavesti, potem sem se zredila, rabila večji modrc, samozavest je bila manjša, ker sem se počutila debelo in grdo. Potem sem shujašala, spet vitka, manjši modrc, manjše prsi večja samozavest.
Večje prsi – več špeha, bolj debela ženska. Ženske pa ob pogledu na svoj špeh nismo ravno polne samozavesti.

V tvojem primeru res, niso pa vse iste. Obstajajo tudi suhice in tiste z normalno postavo in C, D košarico. Pa roko na srce, kaki debeli gospodični res ne bi pasali majhni joški …

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close