Splash › Forum › Starševski čvek › Povišica Povišica Dnar 06.01.2025 ob 19:09 zadnji odgovor 06.01.2025 ob 19:09 Baje dobim povišico. Plača bo dva jurja. Neto. 7. stopnja, 15 let del. izkušenj. Mnenje? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.