Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Potres je bil zdle O.o

Potres je bil zdle O.o

Ste kaj čutli? Lepo sedim na stolu v službi ko začutim da se m rit trese. Oz. cel stol. Sem že mislila, da se mi kej vrti zaradi kave, Pa sodelovka isto začutla. 🙁

jjjp!

Jaz nisem nič čutila, kje je bilo to krivokljun na območju Lj?

Epicenter v Italiji.

Bežigrad. Sam čutili so tud v Medvodah pa na Viču. Sem že mislila, da se meni vrti v glavi :)))

Jst sem s Kranja, nisem čutila nič.

Zurerji ki stalno muvate ne cutite dosti 🙂

moski111, res je pa da stol na katerem sedim je bolj majav:)

pridem drzat stol?

Saj vemo, moski 111, da bi stolu pomagal opravit delo do konca 😉 Potem bi jo pa galantno ujel, ko bi gravitacija delala svoje :)))

Ah ne vem, saj je lušno ko ni stabilen, imaš feeling kot da si na gugalnici hehe

Jaz gentleman nekateri pa take misli:
http://www.youtube.com/watch?v=xQi5maovk2k

Potem pa namesto pokvarjenega stola kar žoga. Ti bo hrbtenica hvaležna. Da ne boš na stara leta puklasta princeska ;))

Saj že imam tisto žogo, samo je pri starcih, dobro da si me spomnila da jo bom šla iskat.

Pri nas je (bilo) vse mirno.:)

Za vsak slučaj bomo na Štajerskem organizirali zbirne centre za begunce, če Žabarijo res strese.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close