Posojilo rabi katera?
Anonimno 2563, 10.09.2025 ob 12:38
Rabim 250.000€ namreč kupujem stanovanje in mi kredit pri banki ne diši preveč. Obresti in vse to sranje, meh!
Vrnila ti ne bi najraje nič, na noben način, če se le da. Sva zmenjena? Kam ti posredujem TRR?
Zmeniva se lahko tako, da bi mi ti vrnila v obliki, da se redno dobivava. Si za tako?
Anonimno 4723, 10.09.2025 ob 12:45
Zmeniva se lahko tako, da bi mi ti vrnila v obliki, da se redno dobivava. Si za tako?
Lahko, lahko me povabiš na večerjo, jaz te v zameno povabim na kavo.
Prideva vsak s svojim avtom in po plačilu gostinskega računa greva vsak na svojo stran.
Se strinjaš?
ta pikra, 11.09.2025 ob 10:24
Lahko, lahko me povabiš na večerjo, jaz te v zameno povabim na kavo.
Prideva vsak s svojim avtom in po plačilu gostinskega računa greva vsak na svojo stran.
Se strinjaš?
Se strinjam. Kam bi ti želela, da te povabim na večerjo? Kje bi se ti dobila? Plačam vse jaz.
Forum je zaprt za komentiranje.