Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Poslal mi je SMS, ki ni bil zame

Poslal mi je SMS, ki ni bil zame


Ja jaz bi to naredila, ne prenesem krvi– pištola ne, nož, še manj…
[youtube]Q0k2VgvcDcg[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

S tem se prepričujejo predvsem tisti, ki nikoli niso izkusili ljubezni in posledično tudi ne vedo, kaj to sploh je, je ne znajo udejanit, zato je tudi ne prejmejo. So pa seveda neprestano nezadovoljni v tem svojem prepričanju, ampak so tako dobri lažnjivci sami sebi, da se tega pogosto ne zavedajo. To so ljudje neiskreni do sebe in normalno, neiskreni tudi do drugih.
Mogoče pa te bo, Spider, življenje kdaj le naučilo pogledat malo širše in ti snelo plašnice (kot bi nekdo rekel). Seveda boš to moral storit sam, če boš želel spremembe v življenju, nihče drug tega ne more namesto tebe.
Jaz sem lahko pica, golaž, šmorn in vse to hkrati, prav tako pa tudi moja izbranka. Amapk za to je potrebno imeti odprte oči (um), da lahko vse to v eni osebi sploh opaziš, ter ceniš. S plašnicami ne gre. Sicer pa si preberi knjigo Ne boj se ljubiti!, morda se najdeš med erotofobnimi moškimi, če boš dobro gledal.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne boš verjel, večina poročenih ljudi se goni okoli. Si ti od včeraj na tem planetu?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne boš verjel, večina poročenih ljudi se goni okoli. Si ti od včeraj na tem planetu?[/quote]

Naj se gonijo. Kaj ima to s teboj, menoj? Si ti zaradi tega drugačen? Imaš svoje želje in cilje ali se samo zgleduješ po večini?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne boš verjel, večina poročenih ljudi se goni okoli. Si ti od včeraj na tem planetu?[/quote]

Kakšen občutek za statistiko imaš, ko govoriš o korelaciji biti poročen in goniti se? :)))

Ergo ženske, nikar se poročat, pa se vaš ne bo g* okoli. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Boom, ti tudi nekaj s pajčevinastim sarkazmom rešuješ probleme, sva se midva tudi bolj slabo razumela, pa sem poskusila biti strpna, freud je res nekje zapisal, da se ženska potrjuje s tem, da ima otroke, moški pa s tem, da ima ženske, po možnosti v množini, (zdaj en vem, če je to tudi pripisal), oba si izbereta orodje za doseganje svojega cilja, potem pa travmirata vsak na svojem koncu… menda si tip bolj kot ženska mora zraven pomagati še z alkoholom?
Sicer pa se meni it zdi ena ljubeča in dobra mamica, upam, da imajo tudi tvoji otroci skrbne starše.[/quote]

Ja kaj pa je tebe tako zbodlo? :-))) pa tudi ne vem o kakšnih (mojih) problemih govoriš? Sarkazem, valjda, ko prebiram takšne (slabe) samotolažbe ali samoopravičevanja :-))))

Ker se ne zgledujem po večini, živim v odprti zvezi. Zdaj pa googlaj, da boš vedel, kaj to je.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ne boš verjel, večina poročenih ljudi se goni okoli. Si ti od včeraj na tem planetu?[/quote]

A imaš kakšne podatke, katerih je več.. žensk ali moških, ali s(m)o kar enako zastopani ? :))

Ker se ne zgledujem po večini, živim v odprti zvezi. Zdaj pa googlaj, da boš vedel, kaj to je.[/quote]
Ne rabim googlat, ker vem da je to tipično za erotofoba. Zdaj pa ti googlaj, da boš zvedel kaj novega o sebi. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ker se ne zgledujem po večini, živim v odprti zvezi. Zdaj pa googlaj, da boš vedel, kaj to je.[/quote]

Spider, sej vem, da sem že vprašala pa bom še enkrat.. Se pravi, kako to izgleda? Imata kaj otrok? Sta s partnerico skupaj samo takrat, ko nobeden od vaju nima česa zanimivejšega?

Res me firbec matra…

Ne boš verjel, večina poročenih ljudi se goni okoli. Si ti od včeraj na tem planetu?[/quote]

Kakšen občutek za statistiko imaš, ko govoriš o korelaciji biti poročen in goniti se? :)))

Ergo ženske, nikar se poročat, pa se vaš ne bo g* okoli. ;)[/quote]Gonjenje je faza ciklusa pri ž živalih.
Moški nimamo teh faz zato se moški ne gonimo 😉
Mi smo skoz glih, ve pa prehajate iz ene faze ciklusa v drugo….
Tako, da punce ne se preveč hvalit koliko m vas pogruta kdaj ste v “primerni” fazi :)))

Kakšen občutek za statistiko imaš, ko govoriš o korelaciji biti poročen in goniti se? :)))

Ergo ženske, nikar se poročat, pa se vaš ne bo g* okoli. ;)[/quote]Gonjenje je faza ciklusa pri ž živalih.
Moški nimamo teh faz zato se moški ne gonimo 😉
Mi smo skoz glih, ve pa prehajate iz ene faze ciklusa v drugo….
Tako, da punce ne se preveč hvalit koliko m vas pogruta kdaj ste v “primerni” fazi :)))[/quote]

Ta izraz boš moral pa kar s Spiderjem razdelati. On bo že vedel. Pa še o hvali bosta lahko kakšno rekla. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gonjenje je faza ciklusa pri ž živalih.
Moški nimamo teh faz zato se moški ne gonimo 😉
Mi smo skoz glih, ve pa prehajate iz ene faze ciklusa v drugo….
Tako, da punce ne se preveč hvalit koliko m vas pogruta kdaj ste v “primerni” fazi :)))[/quote]

Ta izraz boš moral pa kar s Spiderjem razdelati. On bo že vedel. Pa še o hvali bosta lahko kakšno rekla. :)[/quote]Saj je prav napisal, samo treba je nekaj dodati, namreč ženske smo stalno v stiku same s sabo, prilagodljive, mirne, prijazne, kak dan se slabše počutimo, potem boljše in potem še boljše, tega ni težko poštekati, no nam, vam očitno je, ker vi ste pa skoz med nekimi željami po “up” in “down”, in v kolikor ostanejo nezrealizirane, ste sposobni nasilja v vseh oblikah… a ste že kdaj videli, da bi ženske inscenirale toliko vojn, me smo vedno za življenje, vi pa… ah…žalostno…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Boom, ti tudi nekaj s pajčevinastim sarkazmom rešuješ probleme, sva se midva tudi bolj slabo razumela, pa sem poskusila biti strpna, freud je res nekje zapisal, da se ženska potrjuje s tem, da ima otroke, moški pa s tem, da ima ženske, po možnosti v množini, (zdaj en vem, če je to tudi pripisal), oba si izbereta orodje za doseganje svojega cilja, potem pa travmirata vsak na svojem koncu… menda si tip bolj kot ženska mora zraven pomagati še z alkoholom?
Sicer pa se meni it zdi ena ljubeča in dobra mamica, upam, da imajo tudi tvoji otroci skrbne starše.[/quote]

Ja kaj pa je tebe tako zbodlo? :-))) pa tudi ne vem o kakšnih (mojih) problemih govoriš? Sarkazem, valjda, ko prebiram takšne (slabe) samotolažbe ali samoopravičevanja :-))))[/quote]
Ali pa tole, a ne( se navezujem na prejšnji post) problemi seveda, vi bi kar nekaj delali brez da bi naredili, a veš koliko je tu potrošenega materiala, nezrealiziranega potenciala, ženske smo bolj varčne, zakaj bi stalno nekaj delali, če se že spraviš, potem napravi do rezultata, ne pa da se potem nekaj pritožuješ, če postaneš– ne čisto po lastni želji… foter…ccc 😉 😉

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Živela sta dva petelina v miru , prišla je kokoš in začela se je vojna…..

Živela sta dva petelina v miru , prišla je kokoš in začela se je vojna…..[/quote]Ja saj sem pričakovala kaj takega, sem celo mislila da bo kdo citiral kaj iz homerjeve iliade 🙂 🙂
Ampak, ženske smo v principu, v svojem bistvu za mir in življenje, vi pa ste neki mutci kar se tega tiče. Koliko je samo primerov, ko se ženska zaradi moškega odloči za splav. In se opravičujem vsem moškim, ki tega nikoli ne bi dopustili, da gre in ubije njihoveg aotroka. Takih res ni prav veliko.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Zdaj je prelomni čas…Je pravi čas, da na oblast pridejo ženske in začnemo živeti v miru in sožitju. 🙂

opa, to pa ne bo čisto držalo. Nedolgo nazaj sem (mislim da na SČ) eni odpisal, da nam je za razliko od žensk prioriteta rešitev problema, in ne njegovo reševanje. To se vidi že po tem, da takoj, ko je en problem rešen, je treba poiskati drugega. Velikokrat pa je tudi res, da nekaj postane problem šele, ko se vmeša ženska. :-)))

[/quote]

… vse dokler ni na obzorju konkurence :-))))

Ta izraz boš moral pa kar s Spiderjem razdelati. On bo že vedel. Pa še o hvali bosta lahko kakšno rekla. :)[/quote]Saj je prav napisal, samo treba je nekaj dodati, namreč ženske smo stalno v stiku same s sabo, prilagodljive, mirne, prijazne, kak dan se slabše počutimo, potem boljše in potem še boljše, tega ni težko poštekati, no nam, vam očitno je, ker vi ste pa skoz med nekimi željami po “up” in “down”, in v kolikor ostanejo nezrealizirane, ste sposobni nasilja v vseh oblikah… a ste že kdaj videli, da bi ženske inscenirale toliko vojn, me smo vedno za življenje, vi pa… ah…žalostno…[/quote]

S tem se nikakor ne strinjam. Prepričana sem, da je to stvar odločitve in ne klic narave.

Generalno pa ženske niti približno niso/nismo takšne, kot opisuješ. Roko na srce; če ni problema, ga pa naredimo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

… vse dokler ni na obzorju konkurence :-))))[/quote]
Ta citat je bilo nujno treba popraviti, ker take traparije jaz ne bi nikoli napisala. Kakšne konkurence, ženske smo vedno bolj pametne, samo vi nam ne pustite, da bi se izrazile. Ja težko je z vami. Ampak me smo tudi bolj potrpežljive in optimistične. Saj bo boljše pa to 🙂 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Saj je prav napisal, samo treba je nekaj dodati, namreč ženske smo stalno v stiku same s sabo, prilagodljive, mirne, prijazne, kak dan se slabše počutimo, potem boljše in potem še boljše, tega ni težko poštekati, no nam, vam očitno je, ker vi ste pa skoz med nekimi željami po “up” in “down”, in v kolikor ostanejo nezrealizirane, ste sposobni nasilja v vseh oblikah… a ste že kdaj videli, da bi ženske inscenirale toliko vojn, me smo vedno za življenje, vi pa… ah…žalostno…[/quote]

S tem se nikakor ne strinjam. Prepričana sem, da je to stvar odločitve in ne klic narave.

Generalno pa ženske niti približno niso/nismo takšne, kot opisuješ. Roko na srce; če ni problema, ga pa naredimo.[/quote]Kaj kje kakšen problem, kaj je to?
A ti ga zdaj delaš namesto da bi se strinjala z mano, mislim…:) 🙂

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

S tem se nikakor ne strinjam. Prepričana sem, da je to stvar odločitve in ne klic narave.

Generalno pa ženske niti približno niso/nismo takšne, kot opisuješ. Roko na srce; če ni problema, ga pa naredimo.[/quote]Kaj kje kakšen problem, kaj je to?
A ti ga zdaj delaš namesto da bi se strinjala z mano, mislim…:) :)[/quote]

Kastenjka ti si kot tank. Samo ravno. 🙂
To zna bit hudičevo naporno. Saj veš, da je v vsakem hecu vsaj pol resnice. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kaj kje kakšen problem, kaj je to?
A ti ga zdaj delaš namesto da bi se strinjala z mano, mislim…:) :)[/quote]

Kastenjka ti si kot tank. Samo ravno. 🙂
To zna bit hudičevo naporno. Saj veš, da je v vsakem hecu vsaj pol resnice. ;)[/quote]
Prosim, ne še ti. Ne še ti, noo…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Malo gracioznosti, ubranosti, ženske omike, a ne? ;))) Da bi tank vsaj na pink prebarvala, ko ruši vse (moške) pred sabo! :)))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close