Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek poročeni moški so nekaj posebnega

poročeni moški so nekaj posebnega


Saj tud Robijev zapis je o tem, da tista, ki ima svinjo na kavču, je nihče ni prisilil v to, da jo ima. Je bila njena odločitev, želja, da živi s to svinjo in vedno ima možnost se odločiti drugače, ne živeti s svinjo. Obnašaš se tako, kot da so tebe prisilil živeti s človekom, ki ti ni pripravljen pomagati. In ko se tako obnašaš, se mi zdi, da ne vidiš krivde pri sebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, a Robi ni dovolj odrasel, da bi sam zase povedal kaj je mislil?
Sorry, ampak nisem tako neumna, da bi živela s svinjo. Tako, da krepko mimo brcaš. Beri Spiderjev zapis, večkrat, četudi nisi pijan. Ti bo koristilo.

Marko, tebe je pa tale tema zelo prizadela. Spadaš med omenjene živalce 🙂


Saj tud Robijev zapis je o tem, da tista, ki ima svinjo na kavču, je nihče ni prisilil v to, da jo ima. Je bila njena odločitev, želja, da živi s to svinjo in vedno ima možnost se odločiti drugače, ne živeti s svinjo. Obnašaš se tako, kot da so tebe prisilil živeti s človekom, ki ti ni pripravljen pomagati. In ko se tako obnašaš, se mi zdi, da ne vidiš krivde pri sebi.[/quote]

Problem je v tem keri se zapela ob en Robijev komentar, kjer si ga napačno razumela in je potem iz tega nastala cela filozofija v stilu “okrog riti v žep”. Zakaj si pa tako zapela, pa je že drugo vprašanje. Robi nikjer ni napisal, da želi vsaka žena bit čistilka, kar mu ti (in meni) vse čas vsiljuješ.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Včasih sem res presenečen, kje vse ljudje vidite prizadetost. To je tako, kot da bi jaz rekel, da ti več kot očitno uživaš v prizadetosti drugih. :)) Kako slabo se mora nekdo počutit, da uživa v tem?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Ne, mislim, da ne spadam. Moti me pa obsojanje vse povprek brez prave podlage oziroma argumentov, pa ni pomembno, če leti na mene ali pa na koga drugega.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, po mojem je Robi odrasla oseba, ki zna sama zase skrbeti, se braniti. Razen, če te je plačal, da si njegov branitelj?

Ta forum in debata v njem, je javea, sodeluje kdor hoče, če si pa želela le Robijev odgovor bi mu lahko pisala na ZS.
Enim to uspe tudi če niso prijavljeni… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Pametnejši odneha, debata z Njim ali Markom je tako kot boj z mlini na veter.

Hvala za tvoje vetrove…. 🙂

Pametnejši odneha….. in dopusti nadvlado neumnih. 😉
In kdor dopusti, da mu neumni vladajo… se je res za vprašat koliko (več) pameti ima… :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Jaz sem bila tudi ljubica pa kaj?
Daleč od tega, da bi mi kaj kupoval, tega nisem pričakovala od njega. Nikakor niti ne bi sprejela kak materialnih dobrin.
Z njim sem bila, ker sem bila zaljubljena vanj, vedela sem, da on ni vame, ampak vseeno je bilo pa fajn. Čeprav je to že kakih 10 let, kar sva nehala pa se vseeno rada spomnim. Nisem jeznna nanj, rada še kaj poklepetava, moj sedanji partner ve kaj sva imela.


Bejž no…A ti to resno ? :))))
Boš povedala, ko bo ohcet ? 🙂

Saj sem povedal. 🙂

Marko, saj je vse čisto dovolj jasno. “Motiš se” pa se je začela vun vlečt in sprenevedat.:)

Jaz ne iščem čistilke. 🙂

Ne bi hotel imeti ljubice, ki bi bila poročena ženska, ker ne bi mogel prenašati, da je bil sinoči recimo njen mož “v njej”. Ne vem, kako to lahko tolerirajo ženske, ki so ljubice poročenim moškim, da je ena izmed priležnic. Ljubice ostanejo tiste, ki imajo nizko samozavest in se cenijo premalo, saj pristajajo, da jih ljubček tretira kot tretjekategorno žensko, torej bolj kot ne za seks. Daš vse ali pa nič.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Glede na njena leta in njeno trenutno vlogo, bi bilo boljše, da jo skrbi, da sploh nikoli ne bo v vlogi nikakršne žene, kaj šele prevarane. Še malo pa bo odcvetela in vegetirala v svojem nadstandardnem stanovanju. Sama.[/quote][/quote]

Ne, vsaka pa bi rada tudi ko ji odcvete mladost, še vedno hodila na manikuro, pedikuro, k frizerju, imela morda čistilko in dva tepčka, ki bi jo sponzorirala tudi takrat, ko se pojavijo prve gubice in se posledično povečajo tudi stroški za vzdrževanje brezhibnega zunanjega videza. Saj veš, silikon, botox, liposukcija itd.
Namreč, ženska, ki je sposobna SAMA z lastnim delom poskrbet za svoj visoki standard, nima toliko časa, da lahko svoje naporno službeno življenje usklajuje še z dvema še bolj zakompliciranima urnikoma. Kaj šele, da se bo frajlala z njima naokoli in potovala v eksotične kraje. To lahko dela samo ženska, ki je, če že kaj drugega ne, vsaj sponzoruša in na voljo tema dvema kadar se jima zljubi oziroma kadar utegnejo zbežat od žene in družine. Morda ji veliko dajeta, a verjetno tudi veliko pričakujeta od nje. In tega jima vedno ne bo mogla nudit. Morda še nekaj let, potem jima bo že kaj drugega zadišalo.
Kar se tiče otroka, pa bo takšna oseba naredila veliko uslugo vsem nadaljnim rodovom, če se ne bo razmnoževala. Ampak se bojim,da bo to še ena od mnogih, ki si, ko s fifico ne gre več, za molzenje denarja na žalost omislijo otroka.


Robi je res odrasla oseba, ampak zate nisem več prepričan. Prideš v debato in ti je bolj pomembno, kdo ti kaj pove in ne to, kaj ti kdo pove. Smisel debate bi naj bilo slednje. Ampak tebe je očitno Robi tako zleo pritegnil, da si zdaj želiš le še njega. Mi pa v jok in na drevo, ker nismo dovolj dobri več za debatirat. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Jaz ne iščem čistilke. :)[/quote]Kaj pa ljubico, ki spušča vetrove…. da se mlini vrtijo?… 😀


Jaz ne iščem čistilke. :)[/quote]Kaj pa ljubico, ki spušča vetrove…. da se mlini vrtijo?… :D[/quote]
Hehe. Daj On, kot da nisem dovolj velik, da odgovarjaš (zgoraj) namesto mene. Veš kako malega si me naredil s tem. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Sem počaščen…Obljubim, da bom vsak dan vsaj enkrat pometel, da se ne bo “motiš se” počutila kot čistilka, mene pa imela za lenuha, ki leži na kavču. :)))

Ljubice niso zame. Jaz si rad žensko malo prilastim in je ne delim rad z drugimi. 🙂

Tu je pa Robi pozabil pripisat, da je za njim (ko je pisal) stala njegova “žena” z valjarjem v rokah in kontrolirala njegovo pisanje. 🙂
Predvsem prvi stavek je po moje napisal zaradi varnosti. 🙂

On_ bo že vedel, da je tako. Pa Marku se tudi dozdeva, da je to, kar sem napisala, čista resnica… :)))

(Za vse ostale pa: hecam se)

Jaz verjamem, da Robi zelo spoštuje… valjar. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Premeten odgovor:). Kajti ljubico si na nek način prilastiš in sploh ni nujno, da bi jo delil z drugimi. Le ti bi pokazal svojo radodarno plat:)).

Premeten odgovor:). Kajti ljubico si na nek način prilastiš in sploh ni nujno, da bi jo delil z drugimi. Le ti bi pokazal svojo radodarno plat:)).[/quote]
Dokler je ljubica v vlogi ljubice, se nikoli ne ve, komu vse igra vlogo ljubice. 🙂

Premeten odgovor:). Kajti ljubico si na nek način prilastiš in sploh ni nujno, da bi jo delil z drugimi. Le ti bi pokazal svojo radodarno plat:)).[/quote]
Dokler je ljubica v vlogi ljubice, se nikoli ne ve, komu vse igra vlogo ljubice. :)[/quote]

Se vidi po tem odgovoru, da je Robipošten fant in da ne vara. Sanja se mu ne kako je z ljubiccami.

Večinoma so celo bolj zveste od žen. Pa tudi bolj zaljubljene. In nekatere moške to dobesedno obsede, prej bi ubijali, če bi jjim kdo stegnil roke po ljubici kot po ženi.
dobro ta tukaj je ena posebnost, je kr z dvema naenkrat. To je bolj k… kot ljubica. 🙂

Po vsem tem branju lahko rečem, da ne morem verjeti koliko je na tem svetu sebičnih ljudi (večinoma žensk), ki mislijo izrecno in samo nase. Pa ljubice in prevarane žene gor ali dol, to tukaj sploh ni več pomembno.
A vam je res vse tako težko (pospravljanje, kuhanje, likanje, fizična pomoč kakšnemu drugemu, solidarnost, sočutje ipd.)? Zakaj pa sploh še živite razen za lastne užitke in rit?
Potem se pa čudimo zakaj ta svet gre v maloro.

Človeka ohranja pri fizičnem in mentalnem zdravju DELO. Potem pa je sposoben tudi zares ljubiti ali spoštovati druge. Vsi, ki mislite, da je najbolj važno izogibanje delu in zato plačevanje drugim za čiščenje lastnega doma sporočam – 100x bolj spoštujem takšne, ki pospravljajo vašo lastno umazanijo od vas. Živali tudi pospravljajo za sabo, kolkor je to možno, a vi pa ne bi? Ma dajte no, kakšne kozmetičarke in frizerke, pedikerke, čistilke in likalke še potrebujete, da vas v red spravljajo, vam dvigujejo samozavest in potem mislite, da ste frajerke? Koga še potrebujete da dojamete kako omejene ste?

Bljak, pri takšni neumnosti ne pomagajo dragi parfumi in kremice od Lancoma in Diorja.


No, ampak srž debate je ravno okrog tistih, ki ne pospravljajo za sabo. 🙂 Zdaj se ti razburjaš na enak način, kot avtorica. Na nek način.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close