Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek poročeni moški so nekaj posebnega

poročeni moški so nekaj posebnega

Sebi pač provoščiš najboljše, saj so menda najboljši že poročeni.

Marko in Robi, dobro si preberita kaj sta napisala.
In Robi, dojemi, da je kar nekaj žensk, ki si ne želi otrok in da na srečo obstaja kontracepcija. Sicer pa prečitaj link, ki sem ga dala sem v to temo. Zadeva je povsem jasna, zakaj ne.

Ko sem bila rosno mlada, me je zapeljeval en poročen moški. Ni bilo moralno, ampak bog pomagaj, kakšen tip je to bil! Lepotec prve lige z privlačnostjo filmskega igralca, krasil ga je še naziv kirurga in ženske so stale v vrsti pred njim, da si jih vzame, kot čokolade v izložbi. Sicer bil je poročen, ampak to večine žensk ni brigalo, hotele so ga vsaj za eno noč. Drugače pa biti s takim je pekel, ker so to babjeki, ki ponavadi slabo končajo in še ženske zraven njih ostajajo s strtim srcem. Bolje en pošten fant kot tak karizmatični babjek.

Latissa, tebe pa vedno neki bajni bogati lepotci osvajajo. Al si ful lepa, al pa ful nakladaš.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Sem prebral, pa še vedno en vidim tega, kje zagovarjam, da mi ženska igra vlogo čistilke ? 🙂

Glede otrok…Saj zadeva je vedno jasna, saj vedno gledamo iz svojega zornega kota in iščemo le potrditve svoje resnice.
Kar pa ne pomeni, da je neka izkušnja, izkušnja vseh.

Iščeš tisto, kar želiš najti, da se s tistim tolažiš.

Spider, ne lažem. Res sta bila v moji zbirki dva takšna kalibra, drugače pa bolj povprečni. Videza sem pa solidnega, nič tako nebeško lepega, da bi v nezavest padel, ni pa tudi neka grozljivka me za pogledat.

No ja, so tudi take, ki prvenstveno gledajo na to “poštenost”, vse ostalo jim pa v tistem trenutku ni pomembno. Potem pa se čez čas in ob prvi priložnosti scufa njim, ko so se že dovolj usidrale, saj doma pač to ni to in t.im. poštenost več ni dovolj.

Iz tvojega spodnjega odgovora je jasno razvidno ali plačana pomoč ali pa ona čistilka.
Kje je pa partner? Tega pa v tvojem zapisu ni.
Kaj pa si hotel glede materinstva povedat pa nimam pojma.


Seveda obstajajo, če ima dovolj denarja, da lahko plača nekoga.

Če si ne želijo biti mame, pa je to znak odpora do samega materinstva, ki ga ženska čuti.[/quote]

Meni ni treba brat za sabo, saj nisem pijan, ko pišem, da bi pozabil, kaj sem napisal. Možno pa seveda je, da si kaj narobe razumela. To pa pomeni, da moraš ti še enkrat prebrat, ali pa postavit kako dodatno vprašanje.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Seveda obstajajo, če ima dovolj denarja, da lahko plača nekoga.

Če si ne želijo biti mame, pa je to znak odpora do samega materinstva, ki ga ženska čuti.[/quote][/quote]
Saj je napisal resnico. Tam kjer v partnerstvu ženska ni čistilka, lahko najamejo nekoga, ki čisti za plačilo. Lahko pa seveda čisti tudi moški. Ampak potem je on čistilec in spet ni prav. Če pa čistita oba, sta pa oba čistilca. Ampak tudi tam, kjer sta oba čistilca, je še vedno ženska čistilka. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, tebi ni treba še enkrat prebrat, ker nisi pijan, pišeš. Meni pa svetuješ, da naj še enkrat preberem. Če seštejem 1+1 lahko ugotovim kaj namiguješ.


Da si pijana? Ne namigujem nič. Saj sem jasno napisal, da nisi razumela. Malo preveč sklepaš po svoje, slabše bereš?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nisem omenjal, ker sem sklepal, da se pogovarjamo o samskih ženskah in ljubicah, ki si ne želijo partnerja, ker praviš, da ste ženske samske ravno zaradi takšnih, ki pričakujejo, da bodo ženske čistilke.
Kot, da ženska nima druge izbire, kot biti samska, ali pa služkinja…

Velikokrat berem komentarje žensk, ki pravijo, da je ogromno maminih in nesposobnih “sinčkov”. Pozabljamo pa, da prav tako obstajajo razvajene mamine ali očkove punčke.
Tega pa se ne omenja tako pogosto, ker smo moški na forumih v manjšini. 🙂

In takšni razvajeni “punčki”, je vsako delo odveč. Pa čeprav se gre le za pometanje, ji je tudi to odveč, ker meni, da njej tega ni treba delati in se že zaradi pometanja počuti izkoriščano in služabnico.
Zato se za takšnimi komentarji o nesposobnih moških, velikokrat skriva razvajena “punčka”, ki še makaronov ne zna skuhati.

Hotel sem povedati, da se za samo željo ne-imeti otroke, skriva razlog oziroma odpor, ki ga predstavlja vse, kar otrok prinese s sabo.
Prirojen je materinski nagon, želja po ne-imeti otroke, pa je pridobljena oziroma posledica slabih izkušenj.


Jaz pa vidim, da spet posplošuješ in iščeš potrditev svojega prepričanja, da smo moški lenobe, ki bi le izkoriščali ženske.
Če to nosiš v sebi, potem ni čudno, da samo takšne srečuješ. In je seveda posledično bolje, da si sama.

Robi, ti imaš tudi precej predsodkov.
Če bi slučajno dobro prebral, sem omenjala partnerstva, kjer moški ne pričakuje, da je ženska njegova čistilka in ravno na to si ti komentiral, da ja, če imajo plačano čistilko. To veliko pove.
Veš Robi, veliko več je maminih sinčkov kot očkov punčk. Pa veš zakaj? Veliko je samohranilk, veliko manj je samohranilcev. Torej sinčki in hčerke večinoma po ločitvi ostanejo pri mami, ne pri očku. Veliko več je primerov, ko oče zgasne, se ne zanima za otroka kot takih mam. Torej zato je tudi več maminih sinčkov kot očkov mazik.
In če se ozreš okrog sebe, opaziš tudi to, da se ženske veliko prej odselijo od doma kot moški. Če živijo same, potem morajo znat kaj naredit a ne?
A ni malce nenavadno, da pišeš o tem, da ne zna to in ono, ja kao je pa to znala, ko ni imela partnerja? Ko je živela sama?
Materinski nagon? Torej hočeš povedat, da je z žensko, ki noče imet otrok, nekaj narobe ali kaj? Dojemi, da to niti pod razno ni res. V današnjih časih se ljudje ne ravnamo samo po nagonih. Če se ti ravnaš po nagonu, bi rekla, da je moški nagon oploditi čim več samic. Torej kaj praviš o nagonih?
In Robi, če mi tipi kot je Marko, niso všeč, to še ne pomeni, da so vsi tipi taki. Če si še enkrat prebereš, sem jasno napisla, da se najdejo partnerstva, kjer ni ženska služkinja. Bi šlo to?

Če ženska živi sama ji ni treba čistit in ni nikoli čistilka…..

Svašta…. v kakem živite ve, ki niste čistilke…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ženska s epočuti čistilko, če medtem, ko ona dela gospodinjska opravila, njen tip leži na kavču. Če čisti sama sebi, ker živi sama, se ne počuti čistilka.

To razumejo vsi, vsaj taki bolj normalni.

Verjamem, da imajo samske ženske raje pršut v hladilniku, kot svinjo na kavču.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ubrani trio.

Pisalo je ženska ki čisti je čistilka.

Sedaj se pa čistilke oglašajo, ki niso čistilke…. :/

Včasih kdo koga takega najde, da mu je v veselje za njim počistit…..
Samo to bo hedonistom vedno nedoumljivo… 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Haha, ta je pa dobra. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Nisi bila v mojem stanovanju. Če bi prišla, bi šla še enkrat braz za mano, kar sem napisal in bi mogoče dojela.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Bravo Spider. Končno en razumen moški.


Ampak to je zaradi samega zakona, ki materi dodeljuje primarno vlogo. Otroke dobi oče le, če mati res ni sposobna skrbeti zase, Da je prizadeta, odvisnica……
Da je več samohranilk, zato ni merilo za razvajenčke….Zanimivo je tudi to, da takšna “samohranilka”, potem pride živet k svoji mami…Zakaj le, če je pa sposobna ?

Če ni živela pri starših in je res živela sama, je takšno samsko življenje veliko lažje. Marsikaj ji ni potrebno vedeti, ker nima partnerja in ne otrok, ki bi imeli še svoje želje.

Nisi razumela….
Še enkrat…Če ženska noče imeti otrok, .potem je ta “noče” izraz odpora. In ta odpor je izraz slabih izkušenj. Za vsak “noče” obstaja razlog.
Ni pa nič narobe z njo v smislu telesnih funkcij ali nagona.

Potem imaš takšnega ob katerem se ne počutiš služkinja ?

Se pa strinjam, da obstajajo. Tudi sam sem to napisal.

Pove veliko o tem, kako gledaš na moške.
Če jaz pomivam posodo in pometam, se še zaradi tega ne počutim kot čistilec ali služabnik. Kdor je pripravljen pomagati, ne bo razmišljal o vlogi sužnja.

Me pa zanima, kaj lahko ti moškemu ponudiš ?

[/quote]
Ampak za to ni kriv moški, če se ona počuti in igra vlogo čistilke.
Tista, ki tega ne želi igrati, bo takšnega moškega že prvi dan brcnila iz hiše. 🙂

Robi, vidim, da rad filozofiraš, meni pa to ni blizu. Torej preberi se še enkrat Spiderjev zapis. Je dovolj jasen in konkreten. Spider očitno vidi v ženski kaj več kot maternico in čistilko.
Tako mimogrede, ne vem pa od kje ti ideja, da samohranilka živi pri svoji mami? Jaz poznam samohranilk kar nekaj pa ne živijo pri svoji mami.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close