poročeni moški so nekaj posebnega
Stara sem 28 let in me privlačijo premožni poročeni moški. Imam trenutno 2 s katerima se dobivam. Imam dobro službo in ves prosti čas posvečam sebi- kozmetičarka- redno, manikerka, frizer vsak mesec. Imam svoje stanovanje- kar nadstandardno v Ljubljani.. V glavnem vse kar si poželim. Celo za božične praznike in novo leto bo s svojima ljubimcema- en “dela” za božič drug pa za 31.:-). Hmmm ne boste verjeli ampak februarja gre en celo na službeno pot za 1 teden, v bistvu pa greva midva v tople kraje kjer bova divje seksala…Ne vem, ampak a te žene njihove ne vidjo.. kako je s tem, kaj mislite, vejo pa so tiho ali res nič ne sumijo..
Obremenjuješ se z nepotrebnimi stvarmi.
Glej, če so tako premožni tudi njihovim ženam verjetno ni treba likati ipd. ampak zato poskrbi kakšna gospa. Pa pri ženah je tako, da so poleg njih preskrbljeni tudi njihovi otroci.
Ti si pa tudi preskrbljena v vseh pogledih. Torej ne vem – kaj točno te skrbi.
LP
Če bi res bilo vse tako super in lepo, kot pišeš, potem ne bi tega tvezla tukaj gor… Res si smešna. Če je res, uživaj v tem kar imaš in ne si domišljat, da ti je katera tukaj gor fauš takega življenja 🙂
Če se pa že gre o tem, kdo se ima boljše… Jaz sem leto starejša kot ti, pravijo, da dobro zgledam (pa tudi sama sem zadovoljna s sabo), imam dobro službo, novo hišo, super moža in dva otroka. In veš kaj, super mi je. In januarja gremo smučat, verjetno tudi marca, pa poleti v tople kraje na morje. In poleg tega, da imam moža vsako noč, s katerim divje seksava (ne samo v toplih krajih), je tudi moj najboljši prijatelj. No, katera je zdaj na boljšem ?!? :)))) Zdaj boš pa rekla, da mogoče je pa ravno moj ta tavoj ljubimec… Ah, ja, sanjaj… Pa tudi če bi bil, imam jaz več od njega, kot ti.
Taaakooo premožna sta oba, pa mora en delat še za božič, drugi pa za silvestrovo ??
Tvoja zgodba ne drži vode.[/quote]
Ne bereš dobro. Avtorica želi povedati, da ena od žena verjame, da bo delal za božič (v resnici bo pa z njo), druga pa verjem, da dela na silvestrovo, bo pa z njo v resnici.
Drugače pa tudi jaz ne verjamem tejle zgodbici.
Dol sem padla od smeha!
me prav zanima, kaj je zate premožen moški.
Premožni moški ne delajo za Božič. To mi lahko verjameš. Tako, da je tole en tak post – poln domišljije.
Imaš povprečna ljubimca, verjetno tisti, ki dela za Božič celo izpod povprečja.
O vseh tistih popoldanskih zadevah pa več ali manj sanjaš Hollywood in si želiš, da bi se dogajalo tudi tebi. Prej, ko se boš zbudila, bolje ti bo!
Pa ne misli, da imam zdaj kaj proti ljubimcem. To je čist ok in z ženo se nimajo tako dobro, žal, pa si poiščejo ljubice. In tudi ljubice se imajo dobro samo takrat, ko pride ljubimec. Vse ostalo je pa samo iluzija. Iluzija je tudi, da žene nič ne vedo. Vedo! Vedo tudi, da jih ne bo zapustil.
Džizzzz….si naivna!
Bla bla bla. Še bolj bo zanimiva.
Žena doma bo tečna, on bo šel pa k 45 letnic ljubici.
Ne si delat utvar, da so žene na boljšem. Te žene so vedno varane. Ne na stara leta ne bodo varane, na stara leta bo njihov gospod nesposoben dobiti ljubico, takrat bo žena dobra, da ga bo pedenala. To pa res.
On bi imel še naprej ljubico, samo ljubica ga ne bo več marala, ker bo dobila boljšega.
Sem 45 letna ljubica.
Forum je zaprt za komentiranje.