Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek poročena z mislimi pri drugem moškem

poročena z mislimi pri drugem moškem

Komu? Ljubosumnemu, posesivnemu…?
Ne more mu dati tega in prav je na nek način, da mu ne daje vrednosti za to, ker je tak. Zato tudi sanjari o drugem. In to je le vrh ledene gore.
Težava je drugje. Kot so že mnogi odgovorili, zaljubljenost z možem se je končala, ljubezni pa nista zgradila. Sta bolj v posestniškem razmerju. On ljubosumen, ona odsotna z mislimi pri drugem, ker se ne more it ljubezni z njim, kar on čuti in je še bolj ljubosumen in njej še manj všeč posledično še bolj sanjari…., itd itd.

Kako prekinit ta začaran krog predno zveza razpade?
Po moje tako, da se zave in razume svoja čustva, da spoznata kam zadeva vodi in se ji zavestno odpovesta. Ona se zaljublja v drugega moškega in se spravlja v “nerazsodno” stanje, nekaj podobnega počne tudi on s tem ko se ne zaveda kaj s svojim početjem počne njej, da jo s svojim ljubosumjem odriva od sebe, čeprav si tega ne želi.

Avtorica nič ne toži po kakšnih “razumskih razlogih”, da ji je neprijetno pri možu, da je lačna, žejna, ji pušča streha….. Manjka ji čustvena bližina z možem, ki jo “nadomešča” s sanjarjenjem o drugem moškem….

Dokler smo zaljubljeni gre zadeva bolj ali manj sama od sebe tja kamor želimo, ko zaljubljenosti ni več rabimo nekaj “delat”, da ohranjamo ljubezen, izpolnjevat neke pogoje pod katerimi zadeva uspeva 😉 (ser odpovedat drugim, ne bit ljubosumen…)
Onadva sta se nehala trudit oz bolj izsiljujeta nekaj, zato je njej tako sladko sanjat o najstniški ljubezni, ker tam se ji ni bilo potrebno trudit praktično za nič.
Sedaj pa je treba nekaj narest, to je pa malo težje 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ko se odločaš med možem in ljubimcem, nikar ne pozabi, da so muslimani za mnoge ženske
čudoviti ljubimci, vendar nemogoči možje. Vsa smetana se običajno poliže preden gre zares,
potem pa ostane razočaranje, kesanje in … solze. Pa kakšen padec po stopnicah tudi ni povsem izključen … Zato pamet v roke, ne nasedaj iluzijam in fantazmam, kako bi bilo, če bi bilo … in raje ceni tisto, kar imaš.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close