Pornografija v zakonu
Tukaj gre preprosto za odvisnost, podobno recimo obsesija s spletnim klepetanjem, pa niti ni nujno, da gre za cybersex….odvisniki seveda lahko takoj nehajo, ampak zakaj bi, če pa je to vse normalno. Podobno kot tvoj mož lahko recimo en teden na dopustu brez neke muke zdržijo brez, ko pa se vrnejo, pa so takoj spet za računalnikom, da dobijo svojo dozo pred spanjem.
Malo je zdolgočasen, apatičen in kot vsaka odvisnost ga to zapolni in zaposli. Zdraviti (se) ni tako zelo enostavno, nekateri poskušajo z begom v druge podobno sprejemljive odvisnosti, kot recimo deloholizem, pretirano ukvarjanje z (adrenalinskimi) športi, “duhovnostjo”, ali preprosto z nenehnim postavljanjem diagnoz o svojem psihičnem zdravju; tvoj mož nasprotno, kot si napisala, to vse pojmuje kot normalno, (kar je morda še dobro).
Sčasoma bo to ali izzvenelo ali se še bolj karikiralo, dobila bosta otroka ali pač ne…in ti boš ostala z njim, če ga boš imela rada ali pač ne, če ga ne boš.
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Forum je zaprt za komentiranje.