POP tv je negledljiva srpska greznica ala Pink tv
Tako, ja. Treba je gledat Novo24, tam ni nobene propagande, ena sama milina in veselje. Nihče ne širi sovražnosti, laži, ponaredkov, militarizma, nacizma, progenicidnih idej… sam smeh in radost.
Edino novih obrazov nimajo, to pa res. Enega domobranca in enega pedra, ampak sta gledalcem ful domača. Pravzaprav sta Rant in Tomašič tudi edina, ki sta sploh tam, no… ampak to je to!
In seveda je vse res, kar povesta…
Forum je zaprt za komentiranje.