Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek POP tv je negledljiva srpska greznica ala Pink tv

POP tv je negledljiva srpska greznica ala Pink tv

Janković-Dončić-Srbija to se nabija 24 ut.

Gledam samo Masterchef, ki ni njihov izum pa še tam ti vsiljujejo razne LGBTQ agende in tujce, kot, da nimajo 20 kuharjev iz Slovenije.

Vse ostalo je negledljivo, cenzura in propaganda.

Nekje sem zaslesil študijo, da v Evropi samo še v srbiji narašča gledanost televizije. Pa seveda v Rusiji, če jo smatrate kot evropsko državo.

In se je pop tv pač prilagodil. Samo prav dolgo tole ne bo šlo.

Tako, ja. Treba je gledat Novo24, tam ni nobene propagande, ena sama milina in veselje. Nihče ne širi sovražnosti, laži, ponaredkov, militarizma, nacizma, progenicidnih idej… sam smeh in radost.

Edino novih obrazov nimajo, to pa res. Enega domobranca in enega pedra, ampak sta gledalcem ful domača. Pravzaprav sta Rant in Tomašič tudi edina, ki sta sploh tam, no… ampak to je to!

In seveda je vse res, kar povesta…

Noro

ljudje sploh ne razumejo kaj se dogaja. toso jugos apetiti.  to je kučkotova mokra želja. fora fsegaj e da bi oni radi nazaj pripelji tisti del ex jugoslaije, ki ni bil uredu. ta del ki ej bil uredu pa ne.

saj nihče več ne gleda tv sploh.  IMAMO TIK TOK.

Bolj bi vas mogli (ilegalni) musliči skrbet in vojaško zavezništvo s Hrvaško.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close