pomagite
zivjo punce.Rada bi si spremenila frizuro pa ne zaupam frizerju.Saj veste “tole bi vam pa zelo pasalo” potem je pa jok doma pred ogledalom.Ali obstaja kaksna internetna stran da bi nekako preizkusila kaj bi mi pristajalo.Nekaj sem slisala o programu cosmopolitan ali katera kaj ve o tem prosim pomagajate.
Jaz sem imela od prvega razreda osnovne šole dalje skozi dolge lase in se sploh nisem upala dalj ostriči kot do ramen. Lansko leto pri 25.letih pa me je kar nekaj prijelo in sem dobesedno na horuk zavila v Mič styling. Frizerki sem rekla, da naj me pošiša na kratko, samo ne na fantka, drugače pa lahko dela kar hoče. Ostrigla me je super in sedaj že leto in pol nosim samo kratko frizuro in tudi slučajno še kmalu ne nameravam zopet preiti na dolge. Tako da najdi dobrega frizerja in se mu prepusti. Saj na začetku boš tako ali tako malo šokirana, če bo sprememba velika, potem naslednji dan se pa že navadiš na novo podobo in uživaš. 🙂
Eden je v Skofja Loki.Moja kolegica je sla in ji je gor zmetala par kratkih frizur, eno si je izbrala na koncu pa bla fenomenalno dobra.Mislm desetkrat boljsa kot z dolgimi lasmi.Samo to je to.Neves ce bi ti sploh pasal in si ne upas narest tolk velikega koraka.Na koncu pa izpades dost boljsi kot si do zdaj hodil okol.
Pri meni se pojavlja podoben problem, kot pri tebi. Jaz tudi nimam stalnega frzerja, bi si ga pa želela imeti. Dvakrat sem naletela na frizerko, ki je bila izjemno slabe volje in njena volja se je odrazila na moji porazni frizuri. Naj še povem, da ti dve frizerki delata v dveh različnih zelo znanih in »kvalitetnih« frizerskih salonih. Malo za šalo in malo za res: Najprej preveri razpoloženje tistega, kateremu boš zaupala svojo glavo. Jaz imam dolge lase preko ramen in od julijske polomije ne vem več kam naj grem! Nisem ti kaj dosti pomagala, no pa vsaj veš, da nisi edina…
BF
Forum je zaprt za komentiranje.