Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Poljubljanje- zakaj se spreminja?

Poljubljanje- zakaj se spreminja?

Ponavadi, ko partnerju ni več do poljubljanja ( prej mu je pa bilo ), to lahko pomeni samo eno, da ga / jo ne privlačiš več.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Kako pa nekoga pritegneš? Tako, da ga kritiziraš? 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

S poljubljanjem je kot s plesom. Ali imaš “posluh” za to in neskončno uživaš
ali pa niti ne in to celo življenje.

Oprosti, Sadni, ampak to je pa čista bedarija.

Dokler lahko ona v njem “neti ogenj” že samo s pogledom, prisotnostjo, nasmehom ipd., res ne moreš zaključevati, da ga ne privlači več.

A tebe začne ženska privlačevati šele med poljubljanjem?

Še dodajam…

Lahko samo zaključuješ, da ga poljubljanje več ne privlači (tako zelo)…


Niti ni ne. Če mu je prej bilo do poljubljanja, zdaj mu pa ni več do tega, kakšen razlog bomo k temu prepisali ?

A ker ji smrdi iz ust ? ( ja vsak dan ji smrdi iz ust, par mesecev nazaj ji je pa dišal po rožicah )
Ker se preveč slini ? ( kar od enkrat se ji je nabral več sline in je postala buldog )
Ker si jih je on nehal umivati ? ( saj je na računu šel že v minus in si nemore več privoščit zobne paste / zobne ščetke )

… dej aje sploh smiselno nadaljevat

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Niti ni ne. Če mu je prej bilo do poljubljanja, zdaj mu pa ni več do tega, kakšen razlog bomo k temu prepisali ?

A ker ji smrdi iz ust ? ( ja vsak dan ji smrdi iz ust, par mesecev nazaj ji je pa dišal po rožicah )
Ker se preveč slini ? ( kar od enkrat se ji je nabral več sline in je postala buldog )
Ker si jih je on nehal umivati ? ( saj je na računu šel že v minus in si nemore več privoščit zobne paste / zobne ščetke )

… dej aje sploh smiselno nadaljevat[/quote]

Seveda vse našteto ni razlog.

Ampak vseeno, te ponovno vprašam:

[/quote]
Sploh nevem zakaj me to sprašuješ, ker ne vidm nobene povezave s tem problemom, ki jo ima ta punca. Ti moraš razumet, da prej je tip užival v tem, zdaj pa ne več. Če bi pa že na začetku tako bilo bi bla pa čist druga zgodba, ni lih isto ane.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

[/quote]
Sploh nevem zakaj me to sprašuješ, ker ne vidm nobene povezave s tem problemom, ki jo ima ta punca. Ti moraš razumet, da prej je tip užival v tem, zdaj pa ne več. Če bi pa že na začetku tako bilo bi bla pa čist druga zgodba, ni lih isto ane.[/quote]

Sprašujem oz. sporno se mi zdi ta tvoja misel:

Zato sem te vprašala, če tebe privlači ženska šele ob poljubu/poljubljanju.

Hej, hej, narod!

Opažam, da vas veliko ne razume kar sem napisala, zato bom še 1x z velikimi in okrepljeno:

FANT SE SAM ŽELI ENAKO POGOSTO POLJUBLJAT KOT NA ZAČETKU, AMPAK MENI DO TEGA NI VEČ, KER SE JE SPREMENIL NAČIN NJEGOVEGA POLJUBLJANJA!

Prosim, če to preberete vsi tisti, ki pišete, da se fantu ni več za poljubljati in ga jaz silim v poljubljanje. Ni to res! On je spremenil način in ne frekvenco!
In ne, nimam problema z zadahom.

Mimogrede, ali lahko prčkarije na osebnem nivoju opravljate preko ZS ali v kakšni drugi temi in ne, da mi smetite s tem mojo tematiko?


Enako pogosto je le način, kako tebe preslepiti, da njemu ni toliko do poljubov, kot tebi. Omenjaš “mamine” poljube…Pa je to sploh poljub ? Ali lahko temu rečeš poljub ?
In če te “poljube” odšteješ, koliko jih ostane ?

Vsi ti “mamini” poljubi so le zato, da bi mu dala mir in mu ne bi tećnarila ali pa dvomila, da te nima več rad. Verjetno te ima rad, vendar na svoj način, kot sam najbolje zna.


Enako pogosto je le način, kako tebe preslepiti, da njemu ni toliko do poljubov, kot tebi. Omenjaš “mamine” poljube…Pa je to sploh poljub ? Ali lahko temu rečeš poljub ?
In če te “poljube” odšteješ, koliko jih ostane ?

Vsi ti “mamini” poljubi so le zato, da bi mu dala mir in mu ne bi tećnarila ali pa dvomila, da te nima več rad. Verjetno te ima rad, vendar na svoj način, kot sam najbolje zna.[/quote]

Tudi jaz se bolj ali manj strinjam z Robijem. Nekaj se je v njegovem odnosu do tebe od začetka spremenilo, Kaj točno in zakaj je težko ugibati.

Najboljši nasvet je ps tisti od NM_3W. Stopi v akcijo, “vzemi” si to, kar želiš, in reakcija ti bo povedala bistveno več kot ti lahko povemo mi tu 😀


Enako pogosto je le način, kako tebe preslepiti, da njemu ni toliko do poljubov, kot tebi. Omenjaš “mamine” poljube…Pa je to sploh poljub ? Ali lahko temu rečeš poljub ?
In če te “poljube” odšteješ, koliko jih ostane ?

Vsi ti “mamini” poljubi so le zato, da bi mu dala mir in mu ne bi tećnarila ali pa dvomila, da te nima več rad. Verjetno te ima rad, vendar na svoj način, kot sam najbolje zna.[/quote]

Tudi jaz se bolj ali manj strinjam z Robijem. Nekaj se je v njegovem odnosu do tebe od začetka spremenilo, Kaj točno in zakaj je težko ugibati.

Najboljši nasvet je ps tisti od NM_3W. Stopi v akcijo, “vzemi” si to, kar želiš, in reakcija ti bo povedala bistveno več kot ti lahko povemo mi tu :D[/quote]

Vredu. Če je tako kot pravi Robi, da se njemu ni za poljubljat, zakaj hudiča mi potem s poljubi teži?! On sam meni teži, če ga ne ljubčkam. Kje je tukaj logika???
Robi piše, da on dela to zato, da jaz ne bi težila, v resnici pa noče. Ampak kaj bi mu težila, saj, če me ne bi poljubljal toliko kot me, bi meni bilo celo bolj všeč??

Ja, sem pred časom tudi to počela, da sem si vzela kar sem želela, a to ni to. Se je čutilo, da sem vsiljivka.

Tudi jaz se bolj ali manj strinjam z Robijem. Nekaj se je v njegovem odnosu do tebe od začetka spremenilo, Kaj točno in zakaj je težko ugibati.

Najboljši nasvet je ps tisti od NM_3W. Stopi v akcijo, “vzemi” si to, kar želiš, in reakcija ti bo povedala bistveno več kot ti lahko povemo mi tu :D[/quote]

Vredu. Če je tako kot pravi Robi, da se njemu ni za poljubljat, zakaj hudiča mi potem s poljubi teži?! On sam meni teži, če ga ne ljubčkam. Kje je tukaj logika???
Robi piše, da on dela to zato, da jaz ne bi težila, v resnici pa noče. Ampak kaj bi mu težila, saj, če me ne bi poljubljal toliko kot me, bi meni bilo celo bolj všeč??

Ja, sem pred časom tudi to počela, da sem si vzela kar sem želela, a to ni to. Se je čutilo, da sem vsiljivka.[/quote]

Dar govora tvoj fant ima?

Kaj pa če bi ti bla tih in nehala že najedat s tem ? Važn, da je rd v tvoji družbi. Jeba bo pol, ko te bo nehu klicat, pa si začel izmišljevat, da nima časa, ker ma preveč drugih obveznosti.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Aja, pa ko se mu seksat nebo dalo več.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Saj sta že na dobri poti k temu. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Logika vedno je, le celotne slike ne vidimo, da bi lahko razumeli.

Res bi bilo najbolje njega vprašat, saj je lahko razlogov več….Mogoče ga je strah, da bi te izgubil, če ti ne bo težil, kot si ti njemu včasih….Mogoče noče izpasti nesposoben…..Mogoče hoče kvaliteto kompenzirati s kvantiteto….

Česa noče ?

Mogoče pa še sama ne veš kaj bi rada…..Se zgoraj sprašuješ ali so vprašajčki pomotoma ?


Logika vedno je, le celotne slike ne vidimo, da bi lahko razumeli.

Res bi bilo najbolje njega vprašat, saj je lahko razlogov več….Mogoče ga je strah, da bi te izgubil, če ti ne bo težil, kot si ti njemu včasih….Mogoče noče izpasti nesposoben…..Mogoče hoče kvaliteto kompenzirati s kvantiteto….

Česa noče ?

Mogoče pa še sama ne veš kaj bi rada…..Se zgoraj sprašuješ ali so vprašajčki pomotoma ?[/quote]

Robi, zmotila sem se. Prav bi bilo napisano, da mi on teži s poljubi, jaz jih nočem. Oziroma nočem več, ker so takšni, plehki.

Ni pa res kot nekateri mislite, da s tem težim. Sem nekajkrat omenila, ampak zdaj že lep čas ne več, ker se nič ni na bolje premaknilo in zato se mi zdi nesmiselno težit.

Iz vsega skupaj lahko torej potegnem samo to, da ali sprejmem, ali grem. Verjetno bo prišlo do slednjega, saj jaz s takšnimi površinskimi in plehkimi poljubčki pač ne morem živet.
No, ko je nekdo že omenil seks. Saj tudi to področje ne klapa kot bi moralo.


Na nek način še vedno težiš, le da to tlačiš v sebi ali pa težiš na drugačen način. Zato v tebi narašča nezadovoljstvo. Zaradi česar si se odtujila.


Sem dobil občutek, da si zahtevna ženska in pričakuješ, da (pravi) moški mora vedeti kaj je tebi prav in kaj ne. Na podlagi napisanega sklepam, da mu marsičesa nisi rekla in s tem dala možnosti, da bi skupaj reševala ovire. Zato tudi takšno črno-belo razmišljanje…Ali sprejmeš ali pa greš…..Kot,da med vama ni komunikacije in nobeden od vaju ne more ničesar pri sebi spremeniti.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close