Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek politično “oprani možgani”

politično “oprani možgani”

Samo lapanje ko v parlamentu !
.
.

Intruderček, a to misliš na chatih?

Fanatizem je spodrsljaj ega, ki se boji neznanega in nima sposobnosti opazovanja; izhaja iz sprevržene predstave o živetem idealu, s katerim se ego sooča zaradi lastne potrebe po varnosti.
(Anne/Daniel Meurois-Givaudan)[/quote]To je lepo povedano samo bere se kot da je Ego un iz druge strenke, pač nekdo, v smislu samo, da jaz nisem nič kriv… 😉

Ljudje smo iracionalna bitja, delujemo izključno na podlagi čustev, razlika je samo v tem, da se jih nekateri zavedajo da jih imajo, drugi jih tudi za silo razumejo, tretji pa niti ne vedo, da ta “reč” obstaja….[/quote]

Je bila kje omenjena kakšna stranka, ta ali una ali nasprotna ali nasprotna od te?? Imaš bujno domišljijo. Povedano je lahko za katerokoli stranko ali za katerikoli fanatizem. Vzrok je v temelju enak.

Izklopi čustva.

No, da ne bo kak nesporazum. Ta tema ni odprta glede točno določene politične stranke. Mene ne moti, da je nekdo član ali simpatizer katerekoli politične stranke. Mene moti to, da nekdo podpira vsakršno dejanje te svoje (predrage) politične stranke, čeprav je neumno. Torej, ne razmišlja s svojo glavo.

Lapanje tukaj in na cetu. Moderatorji pa spijo ali pa so odsotni.
Tale med over net je za mene ena ogromna nepregledna zadeva.
Pa se odjavit se ne da sr….
.
.


Ko bomo ljudje bojkotirali volitve, potem bo to pomenilo, da razmišljamo s svojo glavo ? 🙂

Odpor je lahko začetek k spremembi. Ni pa to dovolj. Pot do spremembe prepričanj je lahko včasih dolga…..


Ko bomo ljudje bojkotirali volitve, potem bo to pomenilo, da razmišljamo s svojo glavo ? 🙂

Odpor je lahko začetek k spremembi. Ni pa to dovolj. Pot do spremembe prepričanj je lahko včasih dolga…..[/quote]

Zakaj bi bojkotirali volitve? Saj tebi nihče ne prepoveduje, da kandidiraš.:)) Pa podvizaj se pri ustanovitvi nove stranke. :)) Ne vem zakaj, ampak ljudem zelo diši nekaj “novo”, bodisi da gre za novo stranko ali za novega poslanca oziroma poslanko. Zanimivo je, da so v tem mandatu najbolj sporni ravno ti novi poslanci – Gomboc, Ambrožič, Vogrin…pa še kakšen “novi” bi se našel. Torej “novo” ni nujno tudi boljše, zato bodite previdni.


Saj to niti ni novo, kot praviš…:)

Novo bi pomenilo novo miselnost in odsotnost strankokracije…

Kaj moremo,ko pa nas z vseh strani bombardirajo. Še tale forum ima že nekaj dni čisto komunistično ozadje. Jasno, da je vpliv.

Ukinitev KPK:

http://www.had.si/blog/2013/02/23/ukinitev-kpk-spisek-poslancev-ki-so-vlozili-zahtevo-na-ustavno-sodisce/[/url]

To vidiš je pranje možganov, na centrifugo.
Podpisani pa sami “biseri”….jojojoj, kam je šla odgovornost.

Osebno mislim, da je prav, da se zadeva preveri na ustavnem sodišču, saj zato ga imamo. Kasneje je treba seveda upoštevati mnenje ustavnih sodnikov, kakršnokoli že bo. Ta zakon ima precej slabosti, na kar je opozoril tudi nekdanji minister Senko Pličanič.


Vse politike (in bankirje) bi bilo potrebno preveriti na sodišču. Vendar ne na skorumpiranem.

Saj zato je pri nas tako (že v ustavi), ker ima ta pa še kateri drugi zakon to pomankljivost , da je dvoumno napisan, kar omogoča različne interpretacije ter tako maneverski prostor.
Tu bi morali upoštevati nemški model, kjer je zakon natančno določen, kršitev pa ustrezno sankcionirana.

Saj zato je pri nas tako (že v ustavi), ker ima ta pa še kateri drugi zakon to pomankljivost , da je dvoumno napisan, kar omogoča različne interpretacije ter tako maneverski prostor.
Tu bi morali upoštevati nemški model, kjer je zakon natančno določen, kršitev pa ustrezno sankcionirana.[/quote]

V tem konkretnem primeru je najbolj izpostavljena ustavna pravica do pravnega sredstva, ki naj je ta zakon ne bi omogočal. Nepomembno je, kateri poslanci so dali ta zahtevek, levi ali desni. Prav je, da morebiti neustavni zakon pade. Ne bom rekla, da so bile pomanjkljivosti narejene namenoma, to se vsakomur lahko zgodi, jih je pa potrebno odpraviti in to čim prej, zato da se funkcionarji kasneje ne bodo mogli izgovarjati.

Saj zato je pri nas tako (že v ustavi), ker ima ta pa še kateri drugi zakon to pomankljivost , da je dvoumno napisan, kar omogoča različne interpretacije ter tako maneverski prostor.
Tu bi morali upoštevati nemški model, kjer je zakon natančno določen, kršitev pa ustrezno sankcionirana.[/quote]

V tem konkretnem primeru je najbolj izpostavljena ustavna pravica do pravnega sredstva, ki naj je ta zakon ne bi omogočal. Nepomembno je, kateri poslanci so dali ta zahtevek, levi ali desni. Prav je, da morebiti neustavni zakon pade. Ne bom rekla, da so bile pomanjkljivosti narejene namenoma, to se vsakomur lahko zgodi, jih je pa potrebno odpraviti in to čim prej, zato da se funkcionarji kasneje ne bodo mogli izgovarjati.[/quote]Se strinjam.
Take zadeve morajo preseči vse politične barve in ideologije!

No glavna akterja nimata nic proti, torej naj lepo spakirata kufre.

Saj zato je pri nas tako (že v ustavi), ker ima ta pa še kateri drugi zakon to pomankljivost , da je dvoumno napisan, kar omogoča različne interpretacije ter tako maneverski prostor.
Tu bi morali upoštevati nemški model, kjer je zakon natančno določen, kršitev pa ustrezno sankcionirana.[/quote]

V tem konkretnem primeru je najbolj izpostavljena ustavna pravica do pravnega sredstva, ki naj je ta zakon ne bi omogočal. Nepomembno je, kateri poslanci so dali ta zahtevek, levi ali desni. Prav je, da morebiti neustavni zakon pade. Ne bom rekla, da so bile pomanjkljivosti narejene namenoma, to se vsakomur lahko zgodi, jih je pa potrebno odpraviti in to čim prej, zato da se funkcionarji kasneje ne bodo mogli izgovarjati.[/quote]Ma pri nas je večina zakonov ustavno spornih…. in če je “volja” potem zadeva “pade” ali se pa “pobere”, kakor komu ljubo… Odvisno kdo koga podpira… :/

Si predstavljaš, da se kaj takega dogodi komu od “navadnih ljudi”, nap, da se najde da so “pomotoma” prijavili premalo premoženja?
Pa da se samo razpravlja o tem kako niso prijavili, nihče pa ne vpraša od kod ga imajo?
Mislim, da ti davkarija še kožo odere….
Ti so pa še kar “spoštovani politiki”…. sicer ne vem kdo jih spoštuje, verjetno raja iz uvodnega posta ;).
V prejšnjem mandatu se je JJ zgražal, da kako lahko še vladajo, ko pa imajo tako nizko podporo, da bi on odstopil, če bi bil na njihovem mestu…. Danes podpora ni več pomembna, ko smo “mi” na oblasti…

Sploh pa naj bi demokracija pomenila, da imaš vsake x let neke nove ljudi na oblasti, pri nas imama pa že ves čas (20let) ene in iste “demokrate” na oblasti, kot v kakšni diktaturi, in še nič ne kaže, da bi se kdo od njih želel poslovit, da o kakšni drugi politični kulturi niti ne razpravljamo…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

To je lepo povedano samo bere se kot da je Ego un iz druge strenke, pač nekdo, v smislu samo, da jaz nisem nič kriv… 😉

Ljudje smo iracionalna bitja, delujemo izključno na podlagi čustev, razlika je samo v tem, da se jih nekateri zavedajo da jih imajo, drugi jih tudi za silo razumejo, tretji pa niti ne vedo, da ta “reč” obstaja….[/quote]

Je bila kje omenjena kakšna stranka, ta ali una ali nasprotna ali nasprotna od te?? Imaš bujno domišljijo. Povedano je lahko za katerokoli stranko ali za katerikoli fanatizem. Vzrok je v temelju enak.

Izklopi čustva.[/quote]Nikjer ni bila omenjena nobena stranka je pa omejeno nekaj drugega…. domišljija nekoga 😉

________________________

Đabe nekomu razlagat o egu, čustvih, medsebojnih odnosih, verovanju (v nekaj-nekoga)……, če nekdo ne premore toliko razumevanje, da bi lahko razumel da ego ni oseba iz sosednje stranke, ki ni bila nikjer omenjena…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Je politično prepričanje fiziološko pogojeno?

Ali pa fiziologijo pogojuje politično prepričanje? ;)[/quote]

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

V tej državi pomeni nacionalni interes podpiranje kriminala….

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/adria-airways-vec-let-za-isto-storitev-placevala-dvakrat/303240#comments

Politika je kurba, zato se moški načeloma radi ukvarjamo z njo, sploh če je doma suša. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, a ti se rad ukvarjaš s “takimi” ženskami? No, to pa je čudno, glede na to, da zase iščeš “malo rabljeno”. :))))

Matjažko, a ti se rad ukvarjaš s “takimi” ženskami? No, to pa je čudno, glede na to, da zase iščeš “malo rabljeno”. :))))[/quote]

matjaži bi tisto “malo rabljeno” imel za doma; ker bi bila pa doma suša, bi se potem ukvarjal s “politiko” :)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close