Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Poletne pustolovščine :)

Poletne pustolovščine :)

So long no type – so hello everyone! 🙂

Vsi živi, zdravi, srečni, zaposleni, zaljubljeni še vedno? 🙂

Torej kam se kaj odpravljate na poletne pustolovščine ali lenarjenje to poletje? 🙂

Z Hoferjevo plačo bom mačko z neumitimi zobmi bom peljal na vrvici na sprehod pod mačje drevo, kjer bom lahko opazoval vitko blondinko z obilnim makeupom in zraven grizljal sadje….. 😉 :))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

On, tebi gre pa malo na slabše zadnje čase. Trouble in paradise?

Jaz/mi smo letos nekaj že dali skozi, tako da bo poleti bolj miroljubno – s šotorom nekam za par dni na sonce in blizu vode.


Zajel si vse, kar se je dogajalo v zadnjem času v zabavnem slogu. Lepo od tebe. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Živi smo še večinoma vsi, tisto preostalo pa nisem čist ziher. 🙂

Dopust? Verjetno kam s šotorom, pustolovska varianta.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja kak fajn, ena luštna tema! 🙂

Ne vem še, nekam v gore obvezno pa tokrat letos tudi na morje (lepo v hotel), morda pade celo akka tujina, čeprav to bolj proti jeseni. Vse možnosti so še odprte.

Kaj pa ti, ShyGirl? Kam te bo poneslo?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close