Pohištveni saloni
IKEA – zakon!
V Gradcu sploh ni daleč. Center je vedno miren, super vzdušje – prav nedeljsko. Dobiš ogromno idej. Cenovno zelo ugodno. Zelo priporočam vsem, ki imate radi lahko, zračno, svetlo pohištvo in izobilje dodatkov (lučke, zavese, okrasne blazine, preproge, rože…… …. … .)
Lahko si ustvarite prav sanjske kotičke. Uživajte!
Odvisno. Pri Sveji imaš montažo brezplačno (mislim, da nad 100.000 sit) – pri naju so jo opravili brezhibno (so naju sami poklicali kdaj bo montaža). Pri Gorenju moraš plačat montažo kuhinje po tekočem metru (mislim, da cca 10.000 sit, ampka ne me držat za besedo). Za ostale proizvajace pa ne vem. LP
Forum je zaprt za komentiranje.