Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Pogodba o preužitku

Pogodba o preužitku

Je kdo v zadnjem času urejal pogodbo o preužitku? Kako je s plačilom davka?

Pri nas smo to urejali letos.

Davka je bilo 1400€

Odgovor na objavo uporabnika
tetamici, 14.09.2025 ob 16:26

Pri nas smo to urejali letos.

Davka je bilo 1400€

Kar precejšnje premoženje.

Tetamici, pa ste imeli kako olajšavo tudi- recimo plačevanje doma, poloznic,…

Ne. Nobene olajšave.

Odvisno od vrednosti nepremičnine. Do 300.000 je bil davek manj kot 500€.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close