Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Podn od sodelujočih

Podn od sodelujočih

Bibita

Oooo, Bibitka se je razkurila, samo tepsti ne, drugo je vse dovoljeno. :)))

Antilopa

Tako je, preveč resno vzeta virtuala. Jaz podobno razmišljam, če mi tu ne bi bilo všeč (zaradi določenih ljudi), bi pač šel. To ni realnost, ljudje ponavadi v realnem čisto drugače funkcioniramo.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Geez, če je napačno izgovorjen/napisan nick žaljiv, pol se posujem s pepelom, jasno. Se vidi, da nisi razumela napisanega.

Ferbčno in tebe sem omenila zato, ker se ponavadi ne oglašata v temah, v katerih se jaz, ampak bolj v čvekaških, zgleda sem dregnila v osje gnezdo. Nevede. Kje sem te še omenila kot le tu?

Jaz za razliko od Oneta, Sadnega, matjazka, preprosteža in ostalih njegovih podosebnosti nisem nikogar osebno žalila, se norčevala iz njega, se posmehovala temi, stopala na prste, se namenoma delala neumno …

whatever, tule je res veliko balasta in provociranja, so se pa našli tudi biserčki tako od postov kot od komentatorjev.

Osebno pa bi želela spoznati Princess28, preden zabrišem tole temo v kot.

Senjorite Bibite ni dobro izzivati z “bebito” :)). Čeprav sem se šele nedavno pridružila temu forumu, sem hitro ugotovila, da nekateri želijo na vsak način priti “v prvi plan”. Pa saj ne bomo prejeli nobenega dodatka za povečan obseg dela, če bomo napisali več kot drugi :)).

Senjorita, HAHA. 😀 😀
Antilopa, zdaj pa še ti beži pred Bebito. :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Hahahaha ! To pa je izjava tisočletja. Kaj je bil pa tist odjebi takrat, ki je bil namenjen meni ? Pa ti nisem čisto nič slabega napisal 🙂

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ja res je, v realnosti smo bolj hinavski in vztrajamo ob ljudeh, ki nam niso všeč oz. manj povemo, kaj nam ni všeč. Za kaj že? Za dodano vrednost mogoče?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Drug čez drugega ropotate, jaz imam pa mir. Ignorirajo me, nisem v centru pozornosti, zato se čutim zapostavljenega in bom vsak čas začel travmirat. Edino katenjka bi me od časa do časa rada popredmetila 🙁

antilopa in matjazko,

ne se hecat v tako resni temi. 🙂

Pri meni to ne drži. Jaz sem v realnosti še bolj direktna in odkrita. In če mi nekdo ali nekaj ni všeč, to povem … kje šele, da bi vztrajala.

Kaj ti če takšna dodana vrednost. 🙂

Daj mi prosim povej kaj pomeni, če nekomu napišeš da je trdobučen?
A se ti ne zdi da je to osebna žalitev?
Za razliko od mene, ki se le nisem strinjal s tabo in tvojimi pogledi na prehrano, ličenje, dodano vrednost (karkoli že to pomeni) in sem ti podal svoje razloge zakaj se ne strinjam. :/
Se ti ne zdi da si “malo” krivična do nas? Mogoče celo vzvišena, domišljava in želiš vsakemu “uturit” svoj pogled na svari in če se slučajno ne strinja se mečeš ob tla in ljudi obkladaš s starokopitnimi trdobučnži?
Zdi se mi, da tudi po različnih forumih tega MON-a pišeš pod različnimi vzdevki. Čemu le, če je pisanje le izražanje dobrega namena in ne služi kaki drugi “dodani vrednosti”.
Imaš tudi precej nizki prag tolerance v primerjavi z Markom napr., ki vsako pisanje (žalitev) “sprejme” z razumevanjem do sogovornika, tebi so pa kar vsi oz večina poden…. A ni to tudi osebna žalitev, ki jo ti tako “sovražiš” in se ti v tušu valijo kaplje čez rob?
Tvoje pisane ni digresija in stranpot, samo naše je? :/ :\\

Daj pomisli malo, če vsi vozijo po enosmerni ulici proti tebi…, kdo je najverjetneje v zmoti?


Hahahaha ! To pa je izjava tisočletja. Kaj je bil pa tist odjebi takrat, ki je bil namenjen meni ? Pa ti nisem čisto nič slabega napisal :)[/quote]

Tega si si pa več kot zaslužil. Nonstop pizdakaš, enkrat je pa dost. Če bi bla tvoja mat, bi te pa čez rit usekala.

On_, kaj je trdobučnež napram vsem tvojim provokacijam, oholim dopisom, sploh ko je tvoj 1. post v neko wannabe resno (ker očitno na čveku nobena nima te “titule”) temo zajebancija in ja, digresija? Nič. Še prijazna sem bila 😉

Priznam da me je tale polna luna zdelala, ampak kot rečeno, ko je kupica polna … se razlije.

Zdaj grem pa porniče gledat.

To je pa zato, ker nisi šla z nama (s Kerjanezom) tečt v tivoli. Midva sva šla no tekla, mislim plavala, enih 7 km. Sem imela čisto mokro perje, še zdaj si ga sušim. On se je pa prepričal, da so tiste majčke od dm res preozke.
Ah ne porniči, ma resno obstaja boljša možnost no:)))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

To je pa zato, ker nisi šla z nama (s Kerjanezom) tečt v tivoli. Midva sva šla no tekla, mislim plavala, enih 7 km. [/quote]

Ti baraba ena, tud tebe bom čez rit in to dvojno!! Pozabiš povedat, da sem jaz svojo 7ko do takrat že odtekla in bila temu primerno namočena do gat (saj bi še kaj bolj sočnega napisala, pa me bodo dežurne tercialke označile za prostaško :D)

Katenjka, s tvojo kratko repliko se popolnoma strinjam – ljudje oportunistično radi silijo in vztrajajo pri ljudeh, ki jih sploh ne marajo; v njih najdejo takšno ali drugačno prednost oz kakor bi v tem primeru neka forumašica zatrjevala, da z lastno zaigrano angažiranostjo do njih išče dodano vrednost (pri sebi in ne drugih) – na ta militantno varovan teritorij pa se bolj ne upam “dvigati”, ker bom spet dobila “kajlo” v glavo, da naj vozim stran.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Lezbične? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pri bogu da ne, dragi ateistični prijatelj, ne v smislu tvoje teorije, še nekaj let nimam planov na to vižo…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Pri meni to ne drži. Jaz sem v realnosti še bolj direktna in odkrita. In če mi nekdo ali nekaj ni všeč, to povem … kje šele, da bi vztrajala. [/quote]

In verjetno večina ljudi takrat prisluhne tvojemu mnenju in te podprejo v tvoji iskrenosti in direktnosti?! :))) Verjetno si ugotovila, da gredo hinavci v življenju bolje skozi. Saj se drug pri drugem zavedajo, da so hinavci, ampak očitno tako radi živijo v svojih lažeh, da jih to niti ne moti. Bibita, veliko ljudi ima vsaj nekaj “masla na glavi”, zato je iskrenost, žal, lahko velikokrat nevarna in nezaželjena.

V galvnem, da nardimo zaključek. Point te debate je, da nas pri drugih vedno najbolj moti to, kar saim počnemo drugim (le da tega ne vidimo). Naučite se kaj iz tega, kadar vas kaj pri drugih moti. Odprite oči in se zazrite vase in svoje vedenje malo bolj kritično, na kot krt udrihat naokrog.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Tako je. To je eno izmed nekih osnovnih psiholoških pravil, ki se le izraža na različne načine.
Na primer..Če kdo obtožuje druge, da se skriva za anonimnostjo, hkrati pa sam piše anonimen…:)

Mene pa zanima kako se je končal pornič. A si gledala do konca, sta se poročila? :)))
Tako je. To je eno izmed nekih osnovnih psiholoških pravil, ki se le izraža na različne načine.
Na primer..Če kdo obtožuje druge, da se skriva za anonimnostjo, hkrati pa sam piše anonimen…:)[/quote]Ma dejta vidva…… Koga to zanima? 😉
Važno da povem in dopovem 😉 , da me je ona prva nazaj “udarila”….. :)))))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kdo po kom udriha, razen ti s svojim preživetim zaključkom, krt? Ta teorija, da nas moti pri drugih ravno to kar počnemo drugim ne preživi vsega, navsezadnje nismo vsi takšni da ne premoremo vsaj nekaj samokritičnosti in objektivnosti ter presoditi kaj nam pri sebi ne odgovarja, kar seveda hkrati ne pomeni nujno, da sami nezavedno ali zavedno furamo tak vedenjski vzorec, ki ga pri drugih zavračamo (bi nas motil) ali obratno. Nezahrbtneži težko shajajo z zahrbtneži.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Saj ne pravim, da smo vsi takšni. Nekateri pa so, kot vidiš. Ali pa morda ne vidiš? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

In kdo je po tej logiki bolj “kriv” tisti, ki “užali” (pa se mogoče tega sploh ne zaveda) ali tisti, ki “užali” prvi nazaj, da pokaže kako je bil prvi (mogoče) krivičen do njega?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Iz tvojega zaključnega posta se razume, da smo VSI takšni. Prenajedla sem se teorije, da nas pri drugih moti to, kar pri sebi ne vidimo, nekako mi zveni preživeto; ne da se tega konstantno posploševati na vse “moteče” faktorje, ki jih zaznamo v družbi. Sporna teorija je dokaj laična pa vendar (pre)polna zmot in kot takšna prešibka za resen vzvod dela na sebi.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Pri bogu da ne, dragi ateistični prijatelj, ne v smislu tvoje teorije, še nekaj let nimam planov na to vižo…[/quote]

Pa nisem jaz ravno ateist, no. :-)))) Se imam bolj za neke vrste agnostika in sem tudi že javno povabil Jezusa na pivo, če ali ko se vrne delat red v tisto ribiško društvo sredi Rima. :-)))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close