Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek po porodu II

po porodu II

Hojla,
Vse moške in ženske glave vabim k debati; sprememba duše in nosečnost, kakšna so vaša opažanja.

Se res vse spreminja, le EMŠO ostane isti?

Vse se spreminja tudi če ni poroda, saj se celice neprestano starajo, kar v vsakem trenutku prinaša neke spremembe v telesu. Smo živa bitja. Še pleh se spreminja s časom. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Duša je celica oz. pleh?

Duša je celica oz. pleh?[/quote]
Kaj pa je duša? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Najprej bi bilo treba razjasniti, kaj si predstavljamo pod dušo. Nekateri smo ateisti, pa imamo pač samo možgane in tam ustrezne centre za razmišljanje, čustvovanje, občutke …

duša je :
klik: Teorija

klik: muska

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Ja, še huje je pa, ko poslušaš tiste slo raperje, ko pravijo, da pišejo s srcem pa dušo, da so potem njihova besedila tako posebna in drugačna od ostalih artistov, haha.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

“Duša” ali točneje, navade so prva stvar, ki se med nosečnostjo spremenijo. Ne samo navade glede recimo opustitve kajenja (in posledično neka živčnost, preden se telo navadi na nekajenje), pač pa tudi tiste navade, ki so pogojene z nekimi hormoni, ki jih pa med nosečnostjo več ni. Recimo, lahko si bolj zaspan, bolj nekako pomirjen, tudi želja po spolnosti lahko nekako se umiri.

Da o navadah po porodu, torej z otrokom doma, sploh ne govorimo. Otrok ni igrača, ki jo bomo ob utrujenosti pospravili na polico, kjer bo počakal, da ne bomo več utrujeni. Je obveznost. Velika obveznost. In če že očka lahko izusti besede kot: “Dej ti”, mamica to veliko težje naredi. Čeprav si kdaj zaželi trenutek za sebe, za svojo dušo, če nikogar nimaš, moraš enostavno prezreti svoje želje in narediti nekaj zato, ker je prav. Je pa zelo težko čutiti ljubezen, če imaš hkrati v sebi neke neizpolnjene želje. In potem posledično nezadovoljstvo, tečnost in vse, nad čimer se moški jezijo in kar štejejo ženskam v “slabo”.

Stvari je toliko, da je to lahko zgodba brez konca.

Torej, nosečnost in otrok vsekakor spremenita osebnost ženske in moškega. Če že ne zaradi nekih hormonskih sprememb, pa vsekakor zaradi neke pre/izkušnje. Otrok je prelomnica. Drugače ne more bit.

Nimam rad dolgih kopij raznih citatov, ampak tako enkraten komentar si pa zasluži biti gor vsaj dvakrat …

Očitno imaš rad tudi tisto, kar nimaš. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Marko, če si mislil, da se bom prerekal s tabo, ker se s tabo trenutno noben drug noče, si se zmotil … mi še na misel ne pride .

Nisem mislil, kje pa. Jaz se sploh ne prerekam, samo povem kar vidim. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Jaz pa ne razumem, kaj si s tem mislil povedat. Česa WYWH nima (pa ima rad)?

Eto, priznam, nimam pojma, kaj si imel v mislih.

Jaz pa ne razumem, kaj si s tem mislil povedat. Česa WYWH nima (pa ima rad)?

Eto, priznam, nimam pojma, kaj si imel v mislih.[/quote]
Mah, hec je bil. :)) Napisal je, da nima rad dolgih citatov in potem ga je sam prilepil. Torej jih (včasih) le ima rad, če so dobri. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


za ženske pa velja še tole: da jim tudi to, kar jim ni prav, ni prav ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close