Plestenjak pri Mariotu
Omar je bil izredno simpatičen in kot je že ena omenila cukerček. Meni je zelo všeč. Jan je pa pač veliko več sedaj kao in mora pokazati, da trenutno on več velja:))) Jan je drugače meni zelo dober,ker sem bila na njegovem koncertu in tam je deloval izredno preprosto….. Zadnjič pri Mariu pa je res deloval naduto.
Mislim kakšne bedarije…. “ja gibčen pa je, sem ga videla kako hodi”… LOL
Ja valda da hodi…pa to še ne pomeni da je gibčen. Hodit zna vsak človek.
In kaj potem če je visok… vauuuuu zdaj je pa 100 % nekaj posebnega…
Ja to da je pa oven…. super kaj češ… dejmo zdej vsi v horoskope verjet… Grow up Cicy!!
Dejstvo je da Jan ne zna preveč dobro peti.Bolj mu bi ustrezala rap glasba,kjer posluh in ton glasu ni pomemben.V začetku kariere se je ukvarjal z repom,a ga je komercialni pop privabil zaradi večjega zaslužka in s tem je pridobil publiko.Svoje je dodal še šminkerski videz in postava,ter dobra poznanstva ustreznih menedžerjev,vplivnih radijskih in tv voditeljev,pa poslušna romantična besedila…Uspeh zagarantiran.Nisem mu nič nevoščljiv,pač pravilo:znajdi se in njemu je to uspelo in prodira že na srbski trg.Slava mu je udarila v glavo in se tudi tako obnaša.
Forum je zaprt za komentiranje.