Plesni tečaj, vadba – solo
Pleše se mi pa nimam soplesalca. Sem že sicer iskala,ampak neuspešno.
Je kaj takega za solo?
Kako zgleda solo salsa? Je to ok? Je salsa primerna za take bolj nerodne?
Na latino mix vadbi sem že bila, ampak ni bila ravno za začetnike, nisem mogla sledit vaditeljici in sem obupala.
Torej raibm nekaj za začetnike.
Razmišljala sem tudi malce o zumbi.
Je še kaj takega, da greš lahko na tečaj, vadbo, če nimaš soplesalca?
Latino variante mi niso ravno všeč, samo ostalo pa je vse za pare?
Hip hop je menda tudi solo, ampak nekak nimam pojma kaj je to :).
oj, meni se tudi pleše, pa nimam soplesalke.
moj meil: francf19@gmail.com
LP Franc
Forum je zaprt za komentiranje.