plavanje
hey!
Od septembra letos hodim redno dvakrat tedensko plavat na bazen. Fajn se počutim ko se razgibam itd..a še katera plavva tako redno bolj?
Nastopi problem takrat ko imam menstruacijo. Takrat pol cel tedne ne morem plavat. Uporabljam vložke.
Odločila sme se da ne boi rada delala pavze zarad menstruacije a kaj naj nardim? Z tamponi imam čuden bčutek ..zdi se mi kot da ni najbolj varno da ne bo šla za mano rdeča črta:)? a katera prakticira to?:)?
Če imas sibko mensez ni problema, če pa mocneje krvavis, se pa zna zgoditi kaksna nezgoda, da ti vse skupaj pritece ven.In vsakic, ko gres iz vode, si takoj zamenjaj tampon, vsaj jaz si ga.
Tampon previdno odvijes, merkas , da se zgornjega dela, ki bo sel v noznico ne dotikas prevec z rokami, noge narazen, z vrvico, ki jo parkart v krogu zavrtim ob tamponu, si jaz malo naredim luknjo, kamor dam prst v tampon,potem tik tu ob vrvici in nato lepo porinem v noznico, kar globoko, tako, da je tampon ves notri, vrvica pa lepo zunaj.
Forum je zaprt za komentiranje.