Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › pižama za šest pižama za šest ona27 11.11.2004 ob 13:59 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 17:21 Hojla! A si je mogoče že kdo ogledal gledališko predstavo “pižama za šest”? Študiram, da bi šla, pa me zanimajo vaša mnenja.. Hvala! Prijavi anonimni uporabnik 11.11.2004 ob 17:05 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 17:21 Te se nisem gledala. Sem si pa pred kratkim ogledala komedijo Funny money in je bilo super, res. Took sem se nasmejala, kot ze dolgo ne. 100X boljsa je od komedije Stevardese pristajajo. Res priporocam.:-) Prijavi ona27 12.11.2004 ob 09:08 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 17:21 Hvala za priporočilo.:) A morda veš kje igra (tFunni money) in če sploh še (sem iz Ljubljane). By! Prijavi anonimni uporabnik 12.11.2004 ob 17:21 zadnji odgovor 12.11.2004 ob 17:21 Jst sem ga gledala v Domžalah. Je pa še čisto frišna predstava. 🙂 Kdaj in kje: http://www.spasteater.com/program.shtm O Predstavi: http://www.spasteater.com/vsebina/predstave/money.htm Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.