Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek pižama za šest

pižama za šest

Hojla!

A si je mogoče že kdo ogledal gledališko predstavo “pižama za šest”? Študiram, da bi šla, pa me zanimajo vaša mnenja.. Hvala!

Te se nisem gledala.
Sem si pa pred kratkim ogledala komedijo Funny money in je bilo super, res. Took sem se nasmejala, kot ze dolgo ne.
100X boljsa je od komedije Stevardese pristajajo.

Res priporocam.:-)

Hvala za priporočilo.:) A morda veš kje igra (tFunni money) in če sploh še (sem iz Ljubljane).
By!

Jst sem ga gledala v Domžalah. Je pa še čisto frišna predstava. 🙂

Kdaj in kje:
http://www.spasteater.com/program.shtm

O Predstavi:
http://www.spasteater.com/vsebina/predstave/money.htm

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close