Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Petek …..

Petek …..

Bi kdo kakšno rekel z menoj,čeprav nisem stalna MON-a ? 🙂

Jaz grem s tabo na en večerni šprancir do Drave, bova kaj rekla. Ampak malo pohiti, ker se mrači, 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Kaj se zdaj sprenevedaš, tema je tvoj čas, ko odložiš svojo navidezno sramežljivost in …

Kaj se zdaj sprenevedaš, tema je tvoj čas, ko odložiš svojo navidezno sramežljivost in …[/quote]

Krivokljunčka, kaj smo pa danes spet neki hudi, boš šla ti z mano na sprehod, ker se ne bojiš teme? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Imam do Save bližje 🙂 Tema bo čist ok :)))

Nisem huda, samo se mi dozdeva, da nisi taka nedolžna ovčka 😉

Sicer se pa teme bojim in bi se te oklepala… potem bo pa nekdo ljubosumen… al je uno, “kar ne veš, ne boli”? 😀

Imam do Save bližje 🙂 Tema bo čist ok :)))[/quote]

Joj, pa res, tema že je. Za ženske je nevarno se zdaj zvečer sprehajat, drevesa v mesečini mečejo čudne sence na sumljivo mirno lesketajočo se gladino Save, menda zelo zavajajoče, včasih tudi zanosi kakšna iz neznanega razloga? Orientiraj se po kresničkah, da boš našla Dravo, Luni ni za zaupat, se rada potuhne za oblake. Imam jaz žepno svetilko, ti bom dajal svetlobne signale, da ne boš zašla, pa čuvaj se komarjev!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Imam do Save bližje 🙂 Tema bo čist ok :)))[/quote]

Joj, pa res, tema že je. Za ženske je nevarno se zdaj zvečer sprehajat, drevesa v mesečini mečejo čudne sence na sumljivo mirno lesketajočo se gladino Save, menda zelo zavajajoče, včasih tudi zanosi kakšna iz neznanega razloga? Orientiraj se po kresničkah, da boš našla Dravo, Luni ni za zaupat, se rada potuhne za oblake. Imam jaz žepno svetilko, ti bom dajal svetlobne signale, da ne boš zašla, pa čuvaj se komarjev![/quote]

Aha ok,bom kar doma,ker kresničk pa že lep čas nisem vidla,tako da ……:).Se bo pa na tvoje signale sigurno kakšna odzvala 😉

ja se bo..na njegovo svetlečo se plešo..
´

no no 🙂

Pravkar sem ulovil 2, samo zate, ju bom shranil v šibično škatlico. Zaenkrat sta obe zelo živahni z ognjeno ožarjenimi oranžnima zadkoma (mogoče sem ju celo kaj razdražil s konicami mojih prstov, se zgodi pač, samičke so :D), moraš pohiteti, če ju želiš videti od blizu. Če boš prepozna, se lahko zgodi, da bosta samo še brleli, bila bi škoda. 🙁

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pravkar sem ulovil 2, samo zate, ju bom shranil v šibično škatlico. Zaenkrat sta obe zelo živahni z ognjeno ožarjenimi oranžnima zadkoma (mogoče sem ju celo kaj razdražil s konicami mojih prstov, se zgodi pač, samičke so :D), moraš pohiteti, če ju želiš videti od blizu. Če boš prepozna, se lahko zgodi, da bosta samo še brleli, bila bi škoda. :([/quote]

Daj ju v kozarec od kumarc,jaz pa že šibam svetlobi naproti 🙂

no no :)[/quote]

Če bi imel plešo, bi mi jo lahko z medom namazala in bi lahko skupaj uredila pristajališče za kresničke. Škoda, a ne? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Mlao pozno je, te starši pustijo ven? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

no no :)[/quote]

Če bi imel plešo, bi mi jo lahko z medom namazala in bi lahko skupaj uredila pristajališče za kresničke. Škoda, a ne? :D[/quote]

jaz nimam nič proti pleši :)Pa tudi proti medu ne 🙂

A še svetita?

Prav nikakršna škoda..)

Če bi imel plešo, bi mi jo lahko z medom namazala in bi lahko skupaj uredila pristajališče za kresničke. Škoda, a ne? :D[/quote]

jaz nimam nič proti pleši :)Pa tudi proti medu ne 🙂

A še svetita?[/quote]

Na konico nohta sem kanil kapljico nektarja, ste se napili in sedaj čisto obnoreli, poplesavata in se sučeta kot na drsališču? Samički sta, imata ritem v kriv. 😀
Kaj pa ti rabiš, da se razživiš? Kapljico ali dve česa malo bolj močnega, a ne? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Z dnevom zamude, ker sem bil včeraj “službeno” osoten.
O čem bi ti kaj rekla??
Hadronski trkalnik, ali samo navaden vsakdanji čvek??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Z dnevom zamude, ker sem bil včeraj “službeno” osoten.
O čem bi ti kaj rekla??
Hadronski trkalnik, ali samo navaden vsakdanji čvek??[/quote]

Nisi bral, o bioluminescenci !? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close