Pesmi veselega decembra
Malo za dobro voljo.
In asociacija na film:
Sicer pa, ne vem če se jo je že kdo spomnil… je pa zakon… 😉
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Pesmi veselega decembra
[youtube]5r8bZCXdVNA[/youtube]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] [youtube]gE8rO-Fa68s[/youtube]
Lansko leto ste trosili razna voscila pa bi bilo lepo za ljudi brez domisljije da spet priskocite na pomoc.
Malo za dobro voljo.
[youtube]z8Vfp48laS8[/youtube]
[youtube]3Uo0JAUWijM[/youtube]
Sem obe poslušala. Mi je od Zmedene_samice vseeno nekoliko bližje. Lepši glas, mogoče?
Vsekakor pesem, ob kateri zapreš oči in čutiš… Mmmm, kar objame te…
In asociacija na film:
Še ena dobra pesmica (iz tvojega predloga) !
Hej Spider, iz katerega časa pa ti prihajaš?
Še ena pesem, ki te ob izteku ne pusti ravnodušnega.
Sicer pa, ne vem če se jo je že kdo spomnil… je pa zakon… 😉
Forum je zaprt za komentiranje.