Pesmi veselega decembra
Za mene je domači favorit Božična od Iztoka Mlakarja:
Ta je tudi luštna 🙂
Pobralo me bo kakšne komade ste gor pripopali….nič čudnega, da ne maram decembra (pa vsega ostalega šodra povezan z njim) če slovenci za ta “prazničen” čas produciramo tak šit, poleg takšnih štiklov te res vse mine….
Mi pa v tem času vseeno pade na misel naslednji komad:
[youtube]ubeVUnGQOIk[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=j9jbdgZidu8
Ta mi je top top.
Se strinjam s Samico, ampak ok, različni okusi… Le da mi je “njena” verzija bolj všeč v izvedbi Nightwish. :))
In seveda..
Mogoče bo komu celo tale všeč 🙂
Težko si ravnodušen ob tem komadu 🙂
Ja tale je res dobra. Thnx sem jo dolgo iskal.
Se je pa spomnim iz reklame.
Sicer nisem ravno fenica skupine Colonia, ampak ta komad mi je pa všeč:
Upajmo, da sneg ostane do božiča:)
http://www.youtube.com/watch?v=HnksBPdpFBk
Prav paše v decembrski čas.:))))))))))
Barnabas Collins, zopet imaš odličen izbor pesmi, sploh tista prva. :))
Vse v enem mixu 🙂
Silent Night v izvedbi Mariah Carey (pač ne gre brez tipične božične pesmi):
Forum je zaprt za komentiranje.