Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Peskovnik

Peskovnik

Katerega leta in na katerem kontinetu se je pa tebi ustavil čas? :)))[/quote]
Mogoče pa samo tvoj čas malo prehiteva. ;)[/quote]

Mi poveš kakšno izkušnjo? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pocutil se bom kot Seruga. Blazen med zenami, da ne bo napacnih asociacij 🙂
Nc se lotko in lotplus bom dodal.

Saj, potem pa ne rabiš srečke kupovat … bomo morale še mi tebi plačat 🙂

Saj, potem pa ne rabiš srečke kupovat … bomo morale še mi tebi plačat :)[/quote]

Hahahahahahahaha. Ti veliko veš! :)))
A misliš, da je siten tudi tako, tale moški 111? 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

V naturalijah?

Ja s Šerugatom se da vse zment… 🙂

Težko rečem… mislim pa da ne, ker takšen “siten” primerek težko najdeš.:)

http://www.youtube.com/watch?v=V6GXV0FNEeI

moski111, saj sem že enkrat rekla… pravi diplomat… ko zmanjka besed, oz. bolj prav, ko je treba odgovorit na kakšno vprašanje …. prav pride tudi kakšna pesmica 🙂

Težko rečem… mislim pa da ne, ker takšen “siten” primerek težko najdeš.:)[/quote]

Po moje imaš prav. On je prej… no tega mi pa res ni treba napisat. )

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Si kar mislim, kaj si hotla napisat … pa res ni treba, saj se razumeva.:) Mislim, da je moski111 pravi biserček proti njemu.:) kljub vsem …. 🙂

Moški 111 nas samo preizkuša, če bomo zagrabile :)). V resnici bi se pa ustrašil že ene in ne kar treh žensk.

Ranjena duša. Ampak topla. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ranjena duša. Ampak topla. :)[/quote]

Kako lepo si to napisala.:)

antilopa, ne vem, mi ne deluje moski111 kot boječnež… mogoče bi se me tri prej ustrašile kot on, ko bi šlo zares 🙂

Ranjena duša. Ampak topla. :)[/quote]

Kako lepo si to napisala.:)

antilopa, ne vem, mi ne deluje moski111 kot boječnež… mogoče bi se me tri prej ustrašile kot on, ko bi šlo zares :)[/quote]

Bibitka, ustrašile česa??? Kenije??? Jaz ne! 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bibita, kakorkoli že, jaz nimam navade/želje tipa deliti ne glede na njegovo toplino, dobroto, uvidevnost, romantičnost, muzikalnost, športnost…:)). Raje imam takega s kakšno “napako”, ki pa je samo moj. Kaj čem, sem pač zahtevna.

Kako lepo si to napisala.:)

antilopa, ne vem, mi ne deluje moski111 kot boječnež… mogoče bi se me tri prej ustrašile kot on, ko bi šlo zares :)[/quote]

Bibitka, ustrašile česa??? Kenije??? Jaz ne! :)[/quote]

Da bi nas tri moski111, ko bi imel vsega vrh glave, zamenjal za kamele …. tega se je za bat 🙂

Bibitka, ustrašile česa??? Kenije??? Jaz ne! :)[/quote]

Da bi nas tri moski111, ko bi imel vsega vrh glave, zamenjal za kamele …. tega se je za bat :)[/quote]

V Keniji za kamele? Ne se hecat no! :)))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bibitka, ustrašile česa??? Kenije??? Jaz ne! :)[/quote]

Da bi nas tri moski111, ko bi imel vsega vrh glave, zamenjal za kamele …. tega se je za bat :)[/quote]Če bi dobil kamele bi bil še srečen……. da ne bi za kakšno manjšo rogato živalco zamenjal samo da bi imel mir…… 😀

Da bi nas tri moski111, ko bi imel vsega vrh glave, zamenjal za kamele …. tega se je za bat :)[/quote]Če bi dobil kamele bi bil še srečen……. da ne bi za kakšno manjšo rogato živalco zamenjal samo da bi imel mir…… :D[/quote]

Mir pa že ima. Vsaj če ga jaz ‘pravilno berem’. 🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

V celoti soglašam s tvojo zahtevnostjo, vendar moski111 je dal jasno vedeti, da bi nas samo “pospremil” na to dolgo pot 🙂

A ni bilo nekaj govora o kamelah? :)))

Evo, jaz sem si že kupila obleke z živalskim vzorcem (gepardovim, leopardovim in zebrinim), da se zlijem z okolico, ko bom v Afriki. Bom prva antilopa z zebrinim vzorcem :))).

Jebela, tole je pa res peskovnik.

Jaz pa ravnokar pregledujem mojo garderobo in ugotavljam, da bo tudi treba v šoping.:) Samo ne vem, za kakšen vzorec naj se odločim?:) Bom jutri malo moskega111 “potipala” pa da vidim, kaj bo svetoval.:)

p.s.

@antilopa
, če se boš čisto preveč zlila z okolico, se zna zgodit, da te bo moski111 kar tam pustil med zebrami.:)

[img]http://www.nouvelles-images.it/img_Zebre–Kenya_Art-WOLFE_ref~110.001154.00_mode~zoom.jpg[/img]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close