Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Partnerjev mladostni prijatelj II

Partnerjev mladostni prijatelj II


Nič slabša, kot je bila pred tem dejanjem. :)[/quote]

In tudi boljša ne :)))))))))))

Končno ena zanimiva tema. Vlasta 35 zelo se veselim tvojih prihodnjih prispevkov.

Na svizca, ki zavije čokolado v folijo, pa vseeno ne pozabite.


Danes bi naj bilo prvo jutro, odkar sta preživela noč skupaj z njegovim prijateljem. Le do katere faze je Vlasti uspelo prit? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Zdaj sta verjetno že slekla njegove bokserice v temi 😀

Kuhala mu je in prala.

A ob tem moški doživljate orgazme? Ženske, skrivnost je razkrita! 🙂

A ob tem moški doživljate orgazme? Ženske, skrivnost je razkrita! :)[/quote]

Po zelo veliko postih ne tem forumu bi rekel, da jih tako doživljajo ženske. Vedno, ko je kaj narobe, je odgovor v stilu “ti mu pa kuhaš in pereš”. Torej kaže, da je to največ, kar lahko moški v odnosu sploh lahko dobi. 🙂

ja ne vem no, kako se bo on s kuhanjem in pranjem cot naučil seksat? A to je pol tko kot tist Tečaj moških, Pola A: pranje, Pola B: odvajanej od maminih storitev …?

Itak, seks si mora zaslužit 🙂


Poglej s film Karate Kid. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Itak, seks si mora zaslužit :-)[/quote]In ko si zasluži mu ona mora dat….
Popredmetenje?

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Itak, seks si mora zaslužit :-)[/quote]In ko si zasluži mu ona mora dat….
Popredmetenje?[/quote]

Mora ali ne, to je drugo vprašanje. S časom lahko tudi dvigne vrednost svoje valute 🙂

In ko si zasluži mu ona mora dat….
Popredmetenje?[/quote]

Mora ali ne, to je drugo vprašanje. S časom lahko tudi dvigne vrednost svoje valute :-)[/quote]In zaradi inflacije nasprotne strani si poišče še drugo “banko” kamor vloži svoj tekoči kapital….. 😉

To je pa že čista ekonomija, bolj tema za družboslovce…. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Danes bi naj bilo prvo jutro, odkar sta preživela noč skupaj z njegovim prijateljem. Le do katere faze je Vlasti uspelo prit? :))[/quote]

Danes pa naj bi bilo drugo jutro :)))… poročila pa še nobenega, samo upamo lahko, da ni kterega od teh treh kap zadela :)))))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close