Partnerjev mladostni prijatelj II
V zahvalo za vsa vaša mnjenja in razsvetlitve situacije iz vseh zornih kotov, vas moram obvestiti, kako se je zadeva razpleta.
Po vikendu, polnemu napornega diskutiranja, pritiskov ter pomislekov vseh vpletenih smo se vzajemno odločili takole:
Pri moževem prijatelju bom preživela dva dni na teden. In sicer torek po službi do srede zjutraj in četrtek po službi, do petka zjutraj. Do nadalnjega, oziroma do takrat, ko bo katerikoli od nas treh rekel stop, vendar najmanj 4 tedene.
Prvi torek nastopi jutri.
Lp vsem
V.
Aha, se pravi, če bi se prijatelju zazdelo, da gre zadeva u maloro, ali pa tebi, se ne moreš ustavit, ampak moraš vztrajat 4 tedne?! Zelo inteligentna rešitev. :))
Predlagam vam, da se med dogajanjem posnamete, zlasti naj bo čimveč v kadru “mladostni prijatelj”, da boste po dogodku lahko ob jutranji kavici pregledali video gradivo, prediskutirali formo posameznika, dala prijatelju nasvet ali dva, morda bo imel tudi kaj sam za vprašati….ko že ravno nekaj počnete, da bo imel kasneje frrend pogledati (in si pomagati z roko), kaj je počel oz kaj bi lahko pa ne najde ženske oz še to ne vem, če res rabi žensko, morda si želi le tvojega moža 🙂
Ja, prediskutiraj skupaj z ženo. :-)[/quote]S čigavo? Njegovo? 🙂
Ne upam, je prenevarna, kaj pa vem kakšno pomanjkanje znanja bi videla v meni….. :D[/quote]
Nezaupanje, nerazščiščeni odnosi, zateglost, ozkogledost…? 🙂
Ne zanima me pisanje uspešnic na prvo žogo.[/quote]
A kakšen nasvet in izkušnjo pa tudi ne moreš/želiš deliti, al kako 🙂 ? Se lahko dogovoriš za provizijo od prodaje in potem boš imela dovoljs redstev, da ti ne bo treba skrbeti za preživetje in boš lako ves čas pisala to, kar si želiš :))))
Meni se zdi zanimiva poslovna ponudba 🙂
Sem prepričana, da je tema provokacija; Vlasta 35 pa željna malce pozornosti, pa čeprav samo tu na forumu.:)
Se pa ne strinjam čisto s tem, ko praviš it, da mama tega ne bi nikoli naredila.
Jaz bi bolj rekla, kakršna v bistvu je ženska, takšna je tudi mama. Sicer pa vsakodnevno videvamo, kaj vse so nekatere mame zmožne narediti in se na to, da s svojimi dejanji prizadenejo otroke sploh ne ozirajo.
Jst se s tem ne strinjam. Materinstvo žensko največkrat kar spremeni, nekatere postanejo bolj odgovorne, tretje se čist v vzgojo vržejo in ne vidijo drugega, tretje se ne spremenijo… Ko pridejo otroci v tvoj lajf, jih moraš postavit na 1. mesto in s tem se marsikatera prioriteta zamenja.[/quote]
Jaz ostajam pri svojem mnenju… če je ženska nagnjena k temu, da bo počela takšne stvari, je tudi materinstvo ne bo spremenilo.
Sicer pa saj je vseeno… (volk dlako menja) …..tako je tudi z nami ljudmi (v resnici ostajamo takšni kot smo), tako ženskami kot moškimi. :))
A misliš? Daj kakšen primer, morda se bom pa strinjala z njim 😀
Moj primer: jaz pač verjamem v to, da se človek navzame kakih novih navad, lastnosti in jih ufurava v svojem življenju. recimo če je prej bil pretirano obsojajoč, lahko preko izkušenj in trdega dela na sebi postane bolj empatičen, odprt in priljuden.
A misliš? Daj kakšen primer, morda se bom pa strinjala z njim 😀
Moj primer: jaz pač verjamem v to, da se človek navzame kakih novih navad, lastnosti in jih ufurava v svojem življenju. recimo če je prej bil pretirano obsojajoč, lahko preko izkušenj in trdega dela na sebi postane bolj empatičen, odprt in priljuden.[/quote]
A ni fajn, da imamo različna mnenja, da smo si različni, to nas dela edinstvene (vsakega na svoj način) …
To je že res, da se lahko navzamemo novih navad … vendar v bistvu ostajami takšni, kot smo … in zato meni to ne gre v glavo, da bi npr. ženska brez otrok naredila takšno dejanje, kot ga je opisala Vlasta 35, ženska, ki je mati pa ne…. Za moje pojme, mati, ki bi naredila takšno dejanje ni zato nič slabša mati! To sem imela v mislih.
Forum je zaprt za komentiranje.