partner-prijatelj?
Tako bom rekla….
Partnerju moraš 100% zaupat….torej je lahko tudi prijatelj.
Je pa res, da se določene reči z njim ne pogovarjam…reči katere vem, da ga ne zanimajo oz. so bolj ženskega stila 😉
kar pa ne pomeni, da mu tudi tega ne bi povedala…
Imam dve dobri prijateljici, moja najboljša prijateljica je pa moja sestra….z njo se lahko pogovarjam tudi če imam kak problemček s partnerjem, njej 100% zaupam in bi dala zanjo roko v ogenj,kakor tudi ona zame. pač ista kri 🙂
Partner kot najboljši prijatelj?…hmmm..no se mi vseeno zdi, da je boljš to vlogo dat nekomu drugemu 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.