PARADIES: LIEBE
Prosim, da se držite tematike, ostalo pa “razčiščuj-te” po zasebnih sporočilih.
In naj te bolj skrbi za Snooparda off-line kot pa zame on-line na forumih. 😉
Tematika so čokoladni fantje in ne forumski spori!
Ima katera kaj za povedati? hahahah :)))[/quote]
No zdaj vemo, kaj ti več pomeni. Razen, če bi se rad pomenil z Antilopo in Bibito?
Prosim, da se držite tematike, ostalo pa “razčiščuj-te” po zasebnih sporočilih.
In naj te bolj skrbi za Snooparda off-line kot pa zame on-line na forumih. 😉
Tematika so čokoladni fantje in ne forumski spori!
Ima katera kaj za povedati? hahahah :)))[/quote]
No zdaj vemo, kaj ti več pomeni. Razen, če bi se rad pomenil z Antilopo in Bibito?[/quote]
Snoopard, sorodnik, prijatelj ali karkoli že si od Antilope, fant ne verjamem, da si, smo rekli po ZS, ker se smetijo teme, ki se zahaja v neke brezpredmetne debete, kaj kdo komu rekel. Pod drugo pa ne mislim nič diskutirati o nekih tretjih osebah in njih ali sebe vpletati v neke forumske igrice, ker se mi ne da, kot tudi ne rabim posrednika… Če nekdo smrtno resno vzame vse, kar se napiše, to ni moj problem.
No zdaj vemo, kaj ti več pomeni. Razen, če bi se rad pomenil z Antilopo in Bibito?[/quote]
Snoopard, sorodnik, prijatelj ali karkoli že si od Antilope, fant ne verjamem, da si, smo rekli po ZS, ker se smetijo teme, ki se zahaja v neke brezpredmetne debete, kaj kdo komu rekel. Pod drugo pa ne mislim nič diskutirati o nekih tretjih osebah in njih ali sebe vpletati v neke forumske igrice, ker se mi ne da, kot tudi ne rabim posrednika… Če nekdo smrtno resno vzame vse, kar se napiše, to ni moj problem.[/quote]
Nič nismo rekli. Ti si hotel preusmeriti na ZS, ko so heci ratali prehecni zate.
Malo se sprosti, mogoče napiši kakšno zasebno sporočilo Katajenki baje obožuje tvoj humor :))
Tudi smetem se da smejat, kajneda?
Aha, a bova kakšno smetarsko risanko gledala ? :))[/quote]
Snoopko, ti ponoči čisto podivjaš, jaz sem bolj jutranji tip. 🙂 [/quote]Jaz sem tudi jutranji tip, antilopa, še ti menda spiš ob tej uri ob nedeljah, pa menda ne več sama, ko menda s snoopyjem zagovarjata patološko simbiotsko zlitje ccccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Dobro jutro prijateljica, a prideš kaj na štajersko?
Od koga neki, moje pisanje je pa venbdar prepoznavno, ko pišem 80 % nerazumljivo… za razliko od nekterih drugih, ki so tu veliko več citirani in zasuti z vprašanji…? Hm?
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Razmišljam, a pišejo na tem forumu otroci, najstniki? Robi, HM30 in Matjažko in Bibitka mi delujejo kot zreli, odrasli ljudje, tudi pametni so, razgledani. Potem neke silne bitke za Matjažkove mlade kosti, da me srh spreleteva, kaj bo od siromaka še ostalo, če ga ženske raztrgajo s pomočjo Snooparda, pa kup infatilnosti. Ampak jebiga, baje je poletje, baje je čvek, naj se otročiči igrajo v peskovniku.
Forum je zaprt za komentiranje.