Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Pa še ženske in oblačenje

Pa še ženske in oblačenje

Še eno vprašanje za moške.
KAkšen stil oblačenja pri ženskah vam je všeč? Popki ven, minice, petke, vedno hlače, do kraja zapete…?
Za kako oblečeno žensko se skoraj vedno ozrete in zakaj? Za katero so mislite, ta bi pa bila le za eno noč in za katero ta je pa za resno vezo. Kako oblečen se vam zdijo odbijajoče?
Upoštevajte še postavo, saj vemo, da vsaki ne paše vse.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close