Opomin
Opomin je le pisno opozorilo, da ste dolžni poravnati davek. Konkretnega časovnega obdobja ne poznam oz ni definirano, toda preden bo prišlo do izvršbe vam bodo poslali odločbo o davčni izvršbi (spravijo se vam lahko na odprte transakcijske račune, ali na premičninsko ali nepremičninsko imetje ali vrednostne papirje) in vse to vodi v zvišanje končnega plačila (davek + obresti + postopki izvršbe) – svetujem vam, da davčni dolg poravnate čimprej oz poskusite se dogovoriti za poplačilo osebnega davka v več obrokih.
Mimogrede – to, da so vam poslali opomin je le njihova dobra volja, saj k temu Durs že več let ni zavezan, za izdajo odločbe o izvršbi pa so in ta se lahko zgodi kadarkoli po pretečenem času, ko bi že morali “naloženi” davek poravnati – to je vaša dolžnost in ta čas ko to sprašujete raje poiščite način, da dolg nemudoma poravnate.
In skreganost z zdravo kmečko logiko, si pozabil.
Namerno ali nenamerno????[/quote]
jaz sem na zdravi pameti (common sense )
kmečka pamet seže samo do sosednjega grunta oz. mejnika parcel — tako, da: ja
Forum je zaprt za komentiranje.