Omrežnina
Pri vsem tem sranju z omrežno mi ni več nič jasno. Na vikendu plačam duplo več omrežnine kot elektrike. Saj niso to zdaj neke cifre, ko ni nikogar, je elektrike 6 eur + ddv, laufa hladilnik in skrinja, nič drugega. Poleti smo vecino tam in hladimo s klimo, pa vkuhavam marmelade, kompote, ozimnico, to nas je pa že lani vsekalo, položnica 150 eur. Gledala sem tisti panel za na balkon za vtičnico, pa še baterjo bi kupila, če prihraniš, da manj placaš, spet ni taki denar cca 1500 oboje skupaj na obroke. Samo če to pol še bolj podražili omrežnino, pol to nima smisla. Ker sama elektrika ni draga, vse ostalo zraven pa precej. Bi lahko kdo svetoval, se to splača? Sem pa srčni bolnik, zato ful ohlajam prostor. Ampak položnic za 150 in več za elektriko si ne morem privoščit. Sonce imamo na balkonu od vzhoda do zahoda, ves dan, meglo pa ko ni več vroče. Hvala za nasvete.
Balkonski panel, 17.01.2025 ob 11:58
Pri vsem tem sranju z omrežno mi ni več nič jasno. Na vikendu plačam duplo več omrežnine kot elektrike. Saj niso to zdaj neke cifre, ko ni nikogar, je elektrike 6 eur + ddv, laufa hladilnik in skrinja, nič drugega. Poleti smo vecino tam in hladimo s klimo, pa vkuhavam marmelade, kompote, ozimnico, to nas je pa že lani vsekalo, položnica 150 eur. Gledala sem tisti panel za na balkon za vtičnico, pa še baterjo bi kupila, če prihraniš, da manj placaš, spet ni taki denar cca 1500 oboje skupaj na obroke. Samo če to pol še bolj podražili omrežnino, pol to nima smisla. Ker sama elektrika ni draga, vse ostalo zraven pa precej. Bi lahko kdo svetoval, se to splača? Sem pa srčni bolnik, zato ful ohlajam prostor. Ampak položnic za 150 in več za elektriko si ne morem privoščit. Sonce imamo na balkonu od vzhoda do zahoda, ves dan, meglo pa ko ni več vroče. Hvala za nasvete.
Če ti ob vsem razloženem do zdaj ni jasno, ti tudi ne bo.
Forum je zaprt za komentiranje.