OLENA POPKOVA
Prostitutke je treba legalizirat (in jim plačevati kontrole)!
Neprijavljene in pa tiste, ki h takim prostitutkam hodijo, pa visoko kaznovati.
Drugače se ne bo nič uredilo.
Zavest ne bo vsega naredila. Le določen odstotek moških je toliko zavesten, da se bo zaščitil. In veliko od teh ne gre k prostitutkam.
V zgodovini so kraljestva padala zaradi seksa, pa so bili kralji lepo poučeni in zaščiteni, a so vseeno šli na limance.
Ljudje tudi norijo na cestah in pobijajo sebe in druge. A tem pomaga le apelirati in prositi? NE!!!!!!!
Koliko bo stalo zdravljenje neke obupane 36-letnice, z dvema otrokoma, možem, s katerim sta se pred 5-imi leti dogovorila, da si bosta natikala rogove, psom in bajto, ki v neki reviji sprašuje psihologinjo, komu naj zaupa, da je hiv – pozitivna?
Pa gospod jebač, ki to trosi naokoli, menda še ni rekel zadnje.
Rada bi samo povedala,da je danes na žalost tako,da si veliko deklet denar služi na tak način.Tudi sama se občasno srečujem z moškimi,res samo občasno,in vem kako je,ko si prisiljen,in ko moraš plačat položnice,otrokom šolske potrebščine,izlete,razne treninge,kje pa so oblačila,hrana?In če so starši revni,brez dohodkov,nimaš nič.Obvezno bi morale vse prostitutke uporabljati kondome.Jaz sem jih VEDNO,saj s tem ščitiš sebe ter druge.No,pa brez zamere.Pa ne pisat o tem,da lahko vsak dela če hoče…Ja,samo za kak denar,in ponavadi te krepko izkoriščajo.No,pa lep pozdrav!
Jaz pa jo pomilujem, ubogo Oleno! Vsi, ki obsojate – lahko je srat iz polne riti. Sploh si ne predstavljate, kaksno je lahko zivljenje, ko si sam, neizobražen, reven, v tujini, opljuvan in zavržen. In pri tem si otrok. Si sploh predstavljete to ubogo revo, ki je živa od znotraj gnila in se pri tem morala za preživetje še pustiti fukat !!??!! Kako lahko obsojate, ko niste ničesar od tega doživeli? Uboga reva je bila verjetno čisto brez šol. Od kod pa naj bi vedela kašne so to sploh bolezni. Saj tudi tega ni vedela da umira. Ja res – ona je bila sigurno potrebna prasica! Vi ste pa bedasta teleta!
Sasica ja, sej mens e tud smili… Sploh ko si jo predstavljam ubogo revo, daleč stran od ljudi, ki so jo iemli radi (če je je kdaj sploh kdo…), med nekimi tujci, ki jo sam izkoriščajo. Pa tud mislim, da po mojem ni zanalašč širila aidsa, amapk da pač ni imela druge možnosti, da si kaj zasluži… Če je sploh vedela, da je… Po mojem da je neka Ukrajinka brez izobrazbe, brez dokumentov in vsega ravno ne more dobit kar tako, vsaj da bi bilo vse legalno… Pri njih pa, če bi bilo to čist nekaj enostavnega, pa pač nebi prišla sem.
Ja, kurec24, so te prepričal zvodniki, da je vse to delala prostovoljno ali je pisal v časopisu (kar piše v časopisu, pač drži kot pribito , aneda??)…verjetno je tam nekje pri 15 letih v Ukrajini podedovala nekaj denarja, si uredila dokumente, kupila vozovnico za ex Jugo in iz čistega veselja in užitka dajala noge narazen….
10000 tipov (je nekdo menil to številko) x100 (mark – recimo daje bila cena tu nekje) znese 1 000 000 nekdanjih mark….matr je bila pogoltna, da ji tolk dnarja ni blo zadost..
Zdaj pa res ne vem, ali ste res ali se samo delale tolk bebaste vsi tisti, ki mislite (ali vsaj govorite, kot da to mislite), da kurbe delajo na svojo roko??? Ali vam res ni jasno, da za vsako kurbo stoji pokvarjen zvodnik? Ah, vi boste verjel tem zvodnikom, kako to one vse prostovoljno, oni jih bi takoj pustili stran, jim zrihtali službo in stanovanje in jim dali njihov zaslužek, ampak one – prasice, pač tako uživajo v svojem početju, da tega sploh nočejo…bla, bla, bla…
amanita, bravo! Človek res ne more verjet, kako je folk butast. Valjda – zvodniki so še živi, pa so lahko povedal zgodbo tako kakršna jim je najbolj ustrezala. Seveda niso povedali ničesar o svoji moči, prisili in manipulaciji. Ja, halooo! In folk kot ovce – zdaj vsi blejajo, da je že tisti na televiziji vse povedal. Men se včasih zdi, da ta svet res mora it v *****. Zgleda da je večina ljudi programiranih robotkov, ki ne znajo več razmišljat s svojo glavo. Ne morem pomagat, res sem jezna.
Bebasta si ti, ker misliš, da prostitutke delajo pod prisilo. ne rečem kakšna posamična kje morebiti, velika večina pa se prostituirajo povsem prostovoljno. In tudi zvodnike imajo, vendar ne zato, da bi jih v kaj silili temveč zato, ker jim zrihtajo posel, stranke, stanovanje, zaščito, vse to pa nekaj stane.
Osebno poznam kar nekaj prostitutk, ki imajo zvodnika, bolje rečeno svojega managerja. In se prostituirajo prostovoljno, Določen del zaslužka dajo managerju, ki pa za ta denar tudi kaj naredi, da one lahko svojo obrt lažje opravljajo, še vedno pa jim kar precej denarja ostane.
Tale biznis glej kot na malo podjetje – recimo pelješ avto k avtomehaniku, vajenec ti ga popravi, zaslužijo pa vsi- največ šef, potem tajnica, čistilka, delavec v skladišču, nabavni referent……In tista ura ki si jo plačal je daleč višja, kot jo ima plačano vajenec, ki ti je avto dejansko popravil. Vendar vsak prispeva nekaj k dobičku podjetja. kako se pa ta dobiček deli, je pa stvar dogovora.
Tudi vajenec v avtomehanični delavnici dela prostovoljno, čeprav dobi komaj nekaj več kot desetino tega, kar je stranka plačala. Vajenec, ki ti je avto popravil, ima približno 600sit /h, ura ki si jo ti plačala pa je 5000sit/h. Pa nič ne govoriš o izkoriščanju, siljenju ipd.. Prostitutkam pa ostane precej večji delež, tako procentualno kot skupno.
Noben ne govori, da prostitutke uživajo na delovnem mestu, tako kot ti in jaz tudi ne. Za plačo se je vedno treba kaj potrudit. Pa ne poznam prav nikogar, ki bi v službo hodil iz čistega užitka.
Marko in kiklca in respect… Dragi spoštovani z vsem dobrim prenasičeni slovenski človečki z visokimi moralnimi načeli bla bla bla…
Prvo kot prvo, ime ji je bilo Olena Popikova in ne Popkova. Prišla je iz Ukrajine. Kdo jo je silil? Nima pojma. Mogoče revno, bedno, neperspektivno življenje v Ukrajini. Življenje na dnu. Mogoče je želela nekaj več, nekaj, kar je nam samoumevno, ona pa bi si to morala izboriti sama. Bogve, kaj vse so ji obljubljali, preden se je spustila v to, ampak sigurno ji niso povedali, da bodo z njo ravnali, kot da je največja smet na svetu. In da bo končala tako, kot je. In da bo njen otrok sirota. In da je takih zgodb, kot je njena, na tisoče.
IN LUBI MOJI SLOUVENCI, še vedno si zatiskamo oči pred tem, da je bilo med uporabniki njenih uslug največ naših vrlih, uglednih, spoštovanih moških osebkov, kot so politiki in raznorazni drugi funkcionarji, pa naši očetje, bratje, strici, dedki, možje, fantje… pa Bojan in Kurec. Torej tisti, ki jih imamo radi (razen Bojana in Kureca – njiju pač ne morem imeti rada).
Misel za lepši dan: Vsi smo kurbe, samo v ceni se razlikujemo (v glavnem pa smo poceni).
P.S. Od zgoraj omenjenih osebkov, ki so pisali na ta forum, pričakujem inteligentne komentarje v stilu “kdo ji je pa kriv, da se je rodila v Ukrajini in je bla pol revna…”
En drug nick, zakaj pa nihče ne krivi zvodnike (haha, svoje managerje…da nisi ti med njimi, ker to je pa res najbolj pokvarjen folk!!!), da jih niso peljali na zdravniški pregled, ko so tako oh in sploh zaščitniški ipd…
Situacija je ravno obratna – kurbe brez zvodnika so izjema. Tujke pa tu ni nobene brez zvodnikov – in to organizirane mreže, to si že upam trditi.
Kar se bebavosti tiče pri tebi očitno ne gre za blef.
Z zgodbicami o zvodnikih-managerjih pa uspavaj sam sebe za lahko noč.
Ja, thunderstorm, saj kaj drugega tudi ni za pričakovati. Žalostno je le to, da je med njimi toliko vrlih Slovenčic !!!
Punce so vse dovolj stare, da vedo, kje je zdravnik in znajo same prid do njega. Pravtako vedo, da je varen seks samo s kondomom.
Ne vem zakaj naj bi krivili zvodnika, če punca ne gre na pregled, saj gre za njeno zdravje, pa tudi zvodnik jo pri tem ne ovira. Denar pa punca tudi zasluži, če ji država tega ne omogoči brezplačno.
……..Situacija je ravno obratna – kurbe brez zvodnika so izjema……
Tle si me narobe razumela. Res so kurbe brez zvodnika bolj redke, vendar se kljub temu prostituirajo prostovoljno. A ne moreš to razumet?
Z zvodnikom zaslužijo več, kot bi, če bi delale same. 20-letna punca si pač ne zna sama samostojno organizirat posel in zato rabi pomoč, da kaj zasluži.
Sem ravno včeraj poslušal v trenjih od nekoga, ki ima Ukrajinke. Punce gredo vsako leto za mesec dni domov na dopust in tudi pridejo nazaj. Če bi jih prisiljeval se ne bi vračale kaj misliš?
Ja, sigurno, beri danes v Dnevniku, da 17letna Slovenka težko pride do ginekologa!
Vprašanje je tudi, kaj in koliko o varnem seksu ve ena preprosta, recimo 16letna Ukrajinka. Nisem tako zelo prepričana, da je poučena o AIDSu ali o ostalih boleznih. (Pač pa o tem brez dvoma vedo zvodniki!!!)
In če primerjaš zvodnika z managerjem … Zvodnik brez kurbe ostane berač in prav v njegovem interesu je, da je ona zdrava in stranke zadovoljne. Ker pa so one za zvodnike le blago, na katerega račun služijo mastne denarje, jim je vseeno za njihovo zdravje ali zdravje strank (Če bi bila prostitucija legalizirana in se nekdo okuži pri kurbi, ki jo je posredoval en zvodnik – kdo bi bil dolžan izplačati morebitno tožbo?)
Nekatere se prostituirajo prostovoljno. Večina žensk v prostitucijo pade v mladih letih, večinoma na finto. Ko pa so enkrat notri, je ven skoraj nemogoče. Jaz zvodniku ne verjamem na besedo, četudi nastopi v Trenjih!
Čeprav ne trdim, da ni nemogoče, da je tako kot praviš.
Hvala bogu da nimam rad prostituke in nisem imel nikoli opravka s tem .
Nimam proti da se s tem služijo na tak način .. a prav bi bilo da imajo na čelu potrjen zdravstveni pregled pred kratkim tako kot imajo v trgovino rok uporabe mesa ..
Je pa žalostno da zvodniki ali prodajalci belih blag ali prostitutke same ne zavedajo svojih zdravj … js jih vse postrelim .
Podpiram pa legalizacijo prostitucije , s tem bi zmanjšali spolnih boleznih , posilstev ,zlorab …
Forum je zaprt za komentiranje.