OLENA POPKOVA
Znana prostituka je nekoč rekla: Če bi vsi moški gledali z drugačnimi očmi bi videli,da pri nas ne dobijo čisto nič boljši sex kot pa sex s svojo ženo ali punco). Kaj pa nudimo prostituke:analo,oralo,tangice in sexsi spodnje perilo pa itak že nosi vsak punca od 13 do 80 let, čisto nič več. Nudimo samo to,da vam vzamemo denar.
bbb,Darja K,Amy1 in respect! Ce je kdo ozko usmerjen in mu dela tezave IQ ste to vi,ker ste po domace povedano da boste bolje razumeli zabite kot kure.Olena je bila cisto navadna ku.rba zraven tega pa se morilec.Od leta 2001 je zavestno okuzevala ljudi in med njimi tudi kar nekaj mladostnikov.Vprasajte se kako bi reagirale ce bi olena vasemu odrascajocemu sinu zavestno podarila AIDS.Ce pa ne bi bila ku.rba bi bila se danes ziva.Sla bi v sluzbo in svoj ljubi kruhek sluzila z delom tako kot vecina nas.Vam stirim pa ocitno roke prehitevajo mozgane budale.Hvala bogu da je krepala da ne bo mogla okuzit se vec ljudi.Veste ve stiri pametnjakovicke ,dolgoletno zdravljenje Aidsa ogromno stane in to placujete tudi ve.Pa nisem misli zdravljenje Olene ampak teh revezov ki jih je ona okuzla.K sreci pa zgleda da pri nas jih ne bo dosti.
Pa sej stranke sploh ni nujno, da so poročene..to so lahko samski moški, ki nimajo časa ali volje iskati si partnerke, iščejo hitro potešitev, morda prvo spolno izkušnjo..potem zopet poročeni doma niso zadovoljni, morda eksperimentirajo itd….
Glede prostitutk pa takole: nekatere morda uživajo v spolnosti in zakaj ne bi zraven še zaslužile, nekatere so na silo prodane že kot otroci in je to edino življenje, ki ga poznajo (Afrika, Azija), spet druge kruti boj za preživetje pahne v tak način služenja denarja..razlogov je na tisoče…..mogoče, če se potrudiš malo razmišljat v tej smeri, boš lažje razumela.
Da Okrutna prav imaš, se popolnoma strinjam s tabo …crknejo naj tisti, ki se poslužujejo teh ponudb in pri tem fašejo spolne bolezni ali celo AIDS…
vsi so enaki, pijanci, kurbe, narkomani, homiči … kdo jih v kaj sili, sami se v to podajo prostovoljno in za svoja dejanja bodo sami odgovarjali… sicer pa narava že sama poskrbi zanje in prav je tako !!!
Se čisto strinjam z Marjo. Vsak, ki gre h kubri ali spat z nekom ki se drogira ali menjava spolne partnerje, bi moral vedeti uporabljaj kondome vsaj v današnejm času, da kaj ne fašeš. Zato ne zagovarjam tiste fante v bosni(točno so vedeli,da je kurba,saj so ji plačali) , ne bi rekla če bi se to zgodilo 10 let nazaj. Sedaj pa že vsak otrok ve kako fašeš Hiv. Če vejo 10 letniki že vse o sexsu brez skrbi tudi vedo kako dobiš hiv.
Res je, nekateri so tako bolno maščevalni, da bi najraje potegnili v smrt za sabo še druge. Če ne tako, da zavestno širijo aids, pa tako kot je pisal(a) I.A., da se zaletavajo v druge z avtomobili.
Za moje pojme so to egoistični izmečki in jih ni škoda.
Še vedno velja, bodite previdni. Pri seksu in ko hodite čez cesto. Vedno s kondomom čez cesto in preden greste seksat poglejte levo in desno;)
a si pomislila da je bila tudi ona le otrok, le kakšno leto starejša od tistih srednješolcev, za katere praviš da so bili še nezreli in neodgovorni??
pa ne me spet narobe razumet… sploh je ne zagovarjam in pomilujem in nikogar ne opravičujem! če bi bilo po moje bi vse, ki se ukvarjajo s tem pregnala nekam… samo reči hočem, da je iluzija misliti, da bodo ti ljudje,ki živiji na robu družbe, odgovorni in imeli moralne vrednote! seveda bi morali biti odgovorna, drugačna, v bistvu se ne bi smela že v osnovi ponižati tako da postane prostitutka. in strinjam se, da se ne bi smela prodajati, ko je vedela da ima vse te bolezni! samo, bodimo realni, prostitutke vedno bodo, tudi če družba nevemkaj naredi in takle primer se bo vedno našel. ukvarjanje s prostitucijo je v teh časih igra z ognjem. tega ne moreš spremeniti, tako kot je ne moreš izkoreniniti. in tisti, ki bodo hodili k prostitutkam, bodo vedno izpostavljeni tveganju pa upam da se bodo tega zavedali in se pred tem obvarovali in ne računali na to, da jih bo pred tem obvarovala država, al nevemkdože… to sem hotela poudariti!
če je prostitucija nujno zlo, bo tudi tveganje s prostitutkami vedno večje nujno zlo. in kdor gre zavestno (predvsem pa brez kondoma) v to…. SI JE SAM ČIST KRIV!
Valjda da so egoistični izmečki, kot da samo oni trpijo! Kaj pa recimo otroci od matere, ki jo je povozil ponoreli voznik, niti nočejo pogledat tako daleč! To so navadni preračunljivi podleži. Kako pomoč pa rabijo? Ti si tudi ena od tepcev, ki mislijo, da so npr pedofili ubogi revčki bolani in jih je treba zdravit, pomagat…
Najbolj pomagaš, ko take izločiš iz družbe in jih daš pod ključ v čisto navaden zapor, skupaj z njim enakimi, ne pa jih ujčkat po raznih psihiatričnih bolnišnicah.
Pomagat, grrrr!
Če sem prav razumela iz tvojega zmedenega stavka, me obsojaš, da sem polna sovraštva in predsodkov. To pa že ne. Saj veste, vsi drugačni, vsi enakopravni. Črnci, belci. Homoseksualci, nune, invalidni, grdi, lepi. Kaj pa pedofili, morilci, saj oni so tudi drugačni na nek način. Ampak strpnost se mora nekje nehati! Seveda imam predsodke do slednjih, hvala Bogu!
Forum je zaprt za komentiranje.