Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Oksimoron za mon in slovenistan Oksimoron za mon in slovenistan Calypso 08.08.2013 ob 22:51 zadnji odgovor 08.08.2013 ob 23:20 Kriva sem, kriva vsega :)))))) Prijavi katenjka 08.08.2013 ob 23:19 zadnji odgovor 08.08.2013 ob 23:20 Srečna katenjka… Ne ne samo pomilovanja prosim ne! je že dovolj, da me imate radi… ;D Prijavi [i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup] matjazko 08.08.2013 ob 23:20 zadnji odgovor 08.08.2013 ob 23:20 Katenjka ne mara Matjazka :))) Prijavi [i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i] 1 2 3 4 5 6 Forum je zaprt za komentiranje.