Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Oksimoron za mon in slovenistan

Oksimoron za mon in slovenistan

Ja to rabiš zraven, to je normalno, da jih maš…. :)))))[/quote]
Saj, ne vem, kaj je ribica tako začudena. :)[/quote]

Vsak dan me kaj preseneti:)).


Saj, ne vem, kaj je ribica tako začudena. :)[/quote]

Vsak dan me kaj preseneti:)).[/quote]

Glede na to, kaj te je presenetilo bom kar verjela, da si vsak dan presenečena 🙂

Vsak dan me kaj preseneti:)).[/quote]

Glede na to, kaj te je presenetilo bom kar verjela, da si vsak dan presenečena :)[/quote]

Čakte no, saj to je vse hec:)). In to ni oksimoron:))).

Glede na to, kaj te je presenetilo bom kar verjela, da si vsak dan presenečena :)[/quote]

Čakte no, saj to je vse hec:)). In to ni oksimoron:))).[/quote]

Kaj se zdaj ven vlečeš? :)))))

Važno da ga imaš. Sem zadnjič bral zgodbo nekega moškega, ki je bil brez penisa do 30ga leta. Mu je vsaka ženska ušla zaradi tega, potem se je pa odločil, da si prišije gor umetnega. Zdaj pa bojda seksa več, kot marsikdo, ki piše po tem forumu. Kaj ti bo 20 centimetrov, če si pa ne moreš dobit pi*ke ? :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Saj, ne vem, kaj je ribica tako začudena. :)[/quote]

Vsak dan me kaj preseneti:)).[/quote]
Zdaj vem, zakaj trdiš, da ti še noben moški ni stopil v glavo…Če pa si presenečena nad 15+. 🙂

Hmm, moj najnovejši podatek kaže na to, da je najmanjši še vedno velik 1,5 cm:). Torej ne vem kateri rumeni tisk si bral:)).
Tudi pamet ti ne pomaga, če ne moreš dobiti… V bistvu je pravi čudež, da se dva najdeta:))).

Vsak dan me kaj preseneti:)).[/quote]
Zdaj vem, zakaj trdiš, da ti še noben moški ni stopil v glavo…Če pa si presenečena nad 15+. :)[/quote]

Dons sem mal raztresena, to bo:))).


Pa dobro, 15+ si lahko vsak drugače predstavlja. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hmm, moj najnovejši podatek kaže na to, da je najmanjši še vedno velik 1,5 cm:). Torej ne vem kateri rumeni tisk si bral:)).
Tudi pamet ti ne pomaga, če ne moreš dobiti… V bistvu je pravi čudež, da se dva najdeta:))).[/quote]
Rodil se je brez penisa. Prebral sem pa na angleški strani The Sun.

Educate yourself.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Hmm, moj najnovejši podatek kaže na to, da je najmanjši še vedno velik 1,5 cm:). Torej ne vem kateri rumeni tisk si bral:)).
Tudi pamet ti ne pomaga, če ne moreš dobiti… V bistvu je pravi čudež, da se dva najdeta:))).[/quote]
Rodil se je brez penisa. Prebral sem pa na angleški strani The Sun.

Educate yourself.[/quote]

To mi deliii:))). Kako se hitro ujameš, samo testirala sem te:))).

Ne bi reku :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Pa dobro, 15+ si lahko vsak drugače predstavlja. :)[/quote]

V stilu…ujel sem takooooo ribo:).


Rodil se je brez penisa. Prebral sem pa na angleški strani The Sun.

Educate yourself.[/quote]

To mi deliii:))). Kako se hitro ujameš, samo testirala sem te:))).[/quote]

Kdo bo temu nasedel, le kdo ?


Pa dobro, 15+ si lahko vsak drugače predstavlja. :)[/quote]
Eh, Marko, ti bi spet vse zrelativiziral. :)))

Lahko rečeš kar češ, ampak…:)).

To mi deliii:))). Kako se hitro ujameš, samo testirala sem te:))).[/quote]

Kdo bo temu nasedel, le kdo ?[/quote]

Moški?:)

Glup moški, pameten nikoli.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Pa dobro, 15+ si lahko vsak drugače predstavlja. :)[/quote]
Eh, Marko, ti bi spet vse zrelativiziral. :)))[/quote]
Brez vseh vas bi mi bilo veliko težje. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne pluvaj v lastno skledo:). Dej noooo…Sadni, malo sladkorčkov ne škodi, četudi si športnik:).

Še ena na moj račun:

do virtualnih žensk ljubezniva antilopa :))

monovke imajo fante/može :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Normalna Godlfish 🙂

:))))

Nedolžna calypso:)

Ups, popravek: normalna Goldfish 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close