Oksimoron za mon in slovenistan
Važno da ga imaš. Sem zadnjič bral zgodbo nekega moškega, ki je bil brez penisa do 30ga leta. Mu je vsaka ženska ušla zaradi tega, potem se je pa odločil, da si prišije gor umetnega. Zdaj pa bojda seksa več, kot marsikdo, ki piše po tem forumu. Kaj ti bo 20 centimetrov, če si pa ne moreš dobit pi*ke ? :>
Hmm, moj najnovejši podatek kaže na to, da je najmanjši še vedno velik 1,5 cm:). Torej ne vem kateri rumeni tisk si bral:)).
Tudi pamet ti ne pomaga, če ne moreš dobiti… V bistvu je pravi čudež, da se dva najdeta:))).[/quote]
Rodil se je brez penisa. Prebral sem pa na angleški strani The Sun.
Educate yourself.
Hmm, moj najnovejši podatek kaže na to, da je najmanjši še vedno velik 1,5 cm:). Torej ne vem kateri rumeni tisk si bral:)).
Tudi pamet ti ne pomaga, če ne moreš dobiti… V bistvu je pravi čudež, da se dva najdeta:))).[/quote]
Rodil se je brez penisa. Prebral sem pa na angleški strani The Sun.
Educate yourself.[/quote]
To mi deliii:))). Kako se hitro ujameš, samo testirala sem te:))).
Pa dobro, 15+ si lahko vsak drugače predstavlja. :)[/quote]
Eh, Marko, ti bi spet vse zrelativiziral. :)))[/quote]
Brez vseh vas bi mi bilo veliko težje. :))
Forum je zaprt za komentiranje.