Oksimoron za mon in slovenistan
…pri Goldfish…..
hi,hi,hi[/quote]
No no…nisem izhajala iz lastnih izkušenj, ampak sem gledala svetovno povprečje:)). Kako je pri tebi? Izstopaš, si v povprečju ali pod?:)) Bodi pošten do sebe, ko boš odgovarjal:)).
Hohoho[/quote]Nooooo nisem vedel, da te take stvari zanimajo o meni….. 🙂
Čemu le? he,he,he
…pri Goldfish…..
hi,hi,hi[/quote]
No no…nisem izhajala iz lastnih izkušenj, ampak sem gledala svetovno povprečje:)). Kako je pri tebi? Izstopaš, si v povprečju ali pod?:)) Bodi pošten do sebe, ko boš odgovarjal:)).
Hohoho[/quote]
Ti jaz povem, da pripomore k povprečju. :))
No no…nisem izhajala iz lastnih izkušenj, ampak sem gledala svetovno povprečje:)). Kako je pri tebi? Izstopaš, si v povprečju ali pod?:)) Bodi pošten do sebe, ko boš odgovarjal:)).
Hohoho[/quote]Nooooo nisem vedel, da te take stvari zanimajo o meni….. 🙂
Čemu le? he,he,he[/quote]
A se izmikaš?:))) Zanima me za vsakega, zakaj pa ne?:)) Samo tokrat si ti na tapeti:)).
Nooooo nisem vedel, da te take stvari zanimajo o meni….. 🙂
Čemu le? he,he,he[/quote]A se izmikaš?:))) Zanima me za vsakega, zakaj pa ne?:)) Samo tokrat si ti na tapeti:)).[/quote]Izjave v tej temi naj bi bile oksimoroni……
Kaj naj sedaj napišem? :)))))))
:))) Od kje pa ti veš?:)) Sta vidva tut brata?:)))[/quote]
To ti lahko povem za vsakega. Te še zanima kdo? 🙂 😉
A se izmikaš?:))) Zanima me za vsakega, zakaj pa ne?:)) Samo tokrat si ti na tapeti:)).[/quote]Izjave v tej temi naj bi bile oksimoroni……
Kaj naj sedaj napišem? :)))))))[/quote]
A bejž no, na to bi prej mislil:))). Zdaj povej, ker vsi to pričakujemo od tebe:))). Ampak direktno, brez olepšav, tako kot ti je mati narava dala in predvsem ne v kontekstu oksimorona:)). Ej, te kaj duši?:)))
Forum je zaprt za komentiranje.