Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Oksimoron za mon in slovenistan

Oksimoron za mon in slovenistan

srečno vezan nočni uporabnik MON

Virtualna realnost ;)[/quote]
Realna virtualnost!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Pogumen monovec v reali:)


Si hotela najbrž napisat:
V reali pogumna MONovka! 🙂


Si hotela najbrž napisat:
V reali pogumna MONovka! :)[/quote]

Ne ne, nisem se zmotila:).


Si hotela najbrž napisat:
V reali pogumna MONovka! :)[/quote]

Ne ne, nisem se zmotila:).[/quote]

enTip, si že upecal goldfišico?

moderna ženska 🙂

pravna država

Ne ne, nisem se zmotila:).[/quote]

enTip, si že upecal goldfišico?[/quote]

Se ti zdi, da se nastavljam trnkom?:)

Nenaiven moški:)

Intelektualni slovenski estradniki 🙂

Spolno potešen samski Monovec

Spolno nezavrta MONovka…

Ne ne, nisem se zmotila:).[/quote]

enTip, si že upecal goldfišico?[/quote]
Ne pecam MONovk..


Najboljša do zdej 😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

enTip, si že upecal goldfišico?[/quote]Ne pecam MONovk..[/quote]Ta izjava je oksimoron? :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne pecam MONovk..[/quote]Ta izjava je oksimoron? :))))[/quote]
Na žalost izjava res ni v pravi temi, tako da se jo lahko razlaga na več načinov… 🙂

Ta izjava je oksimoron? :))))[/quote]
Na žalost izjava res ni v pravi temi, tako da se jo lahko razlaga na več načinov… :)[/quote]Al na srečo!?
Ker, če ti rata “ujet” to (spolzko) ribico….. mah ne vem al bi ti zavidal la bi te pomiloval…. :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Na žalost izjava res ni v pravi temi, tako da se jo lahko razlaga na več načinov… :)[/quote]Al na srečo!?
Ker, če ti rata “ujet” to (spolzko) ribico….. mah ne vem al bi ti zavidal la bi te pomiloval…. :))))[/quote]
Ne morem je ulovit, tud če bi hotel. (vaba prevelika) 🙂 tako da samo plava okoli in gricka, zagriznt pa ne more…

Če bi jo hotel, bi že našel pravo vabo, tako pa verjetno samo želje ni prave. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

enTip, si že upecal goldfišico?[/quote]

Se ti zdi, da se nastavljam trnkom?:)

Nenaiven moški:)[/quote]

Torej misliš, da se ribe nastavljajo, ko/da jih ulovijo ?!

Le kdo ne bi hotel ujet goldfišice? Kislo grozdje lisjaki.

Se ti zdi, da se nastavljam trnkom?:)

Nenaiven moški:)[/quote]

Torej misliš, da se ribe nastavljajo, ko/da jih ulovijo ?![/quote]

Misleča riba!

Vsevedni Monovci:)

še nov: “easy to catch” goldfišica

MŽ-čvek trust mozgova

okrogla kocka

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close