Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Oksimoron za mon in slovenistan

Oksimoron za mon in slovenistan

pametna ženska 🙂
srečno samski
pošten politik,
delovni slovenc,
pošten pravnik/bankir,
koristen družboslovc
odrasli moški 🙂
nesrečno poročen

lepa in mlada MON-ovka :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

zrela ženska

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Bi še nekaj dodala, ampak me boste linčali, ampak vsaj to: trezen Štajerc/trezna Štajerka ;), ker si ravno iz tistega konca.

Oksimoron je nedvomno ta, ki je odprl to temo, družbo mu dela Matjažko pa še kdo bi se našel…. 😛

Notranje pomirjena/umirjena in nerazdražljiva Calypso :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Notranje pomirjena/umirjena in nerazdražljiva Calypso :)))[/quote]

Ne vem, če bi si sploh želela biti pomirjena, to je rezervirano za čas, ko bom na pokopališču 😛

Calypso, če si slučajno razdražena, si poglej kakšno risanko.

http://www.youtube.com/watch?v=evwPG2UbBAI

MON – oksimoron – moron

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ti kar dodaj, linčali te bomo v vsakem primeru 🙂

učinkovit javni uslužbenec
radodaren Gorenc 🙂

To obstaja…kako bi pa preživeli, če ne bi imeli smisla za humor, v tej državi gre vendar bolje družboslovcem, če ne, bi se že nehali množično vpisovati na te svoje fakse, ne pa, da so z dvema izjemama naravoslovne fakultete brez omejitve–

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

pisec na monu v dopoldansekm času, ki ne dela v JU 😀

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Ti kar dodaj, linčali te bomo v vsakem primeru 🙂

učinkovit javni uslužbenec
radodaren Gorenc :)[/quote]

Samokritičen politik
Gostoljuben Gorenc 🙂

odrastite — dobrodošli v državi & družbi individialistov … usraneti ZKS/ZKJ pokolenja ☺

brigajte se za to, da boste počeli kar vas bo kdo plačal … najboljši dobijo celo avans.

a vaše mnenje — koliko mi plačate (avans!!) da ga sploh prebavim kaj šele, da ga resno analiziram in se z njim strinjam

revšeta

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

izjemno inteligenten NM-3w :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Hehe, ta od vseh še najbolj “zažiga” :)))

inteligentni Monovci

Don’t get me wrong, ampak inteligenten Monovc ne bi cel dan pisal po nekem anonimnem forumu. Sem lahko prištejem tudi sebe, če vam bo kaj lažje pri srcu :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Protislovne ideje iz knjige Roberta Fulghuma Mogoče (mogoče ne):

Poglej, preden skočiš.
Kdor okleva, je zgubljen.

Dve glavi sta boljši od ene.
Če hočeš, da je nekaj prav storjeno, opravi to sam.

Kdor ne tvega, ničesar ne pridobi.
Raje varen kot obžalujoč.

Daleč od oči, daleč od misli.
Odsotnost zmehča srce.

Po ovitku ne moreš soditi, kakšna je knjiga.
Obleka naredi človeka.

Mnogo rok olajša delo.
Preveč kuharjev pokvari juho.

Starega psa ne moreš naučiti novih zvijač.
Nikoli ni prepozno za učenje.

Nikoli ne obžaluj majhnih stvari.
Bog je v podrobnostih.

socialni demokrati

hehe ženska intuicija 🙂

moška intuicija

intuicija (sodobnih) žensk, ki mislijo, da moški nimajo intuicije :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

intuicija (sodobnih) žensk, ki mislijo, da moški nimajo intuicije :)))[/quote]

pameten matjazko
intuitiven matjazko
matjazko z občutkom za ljudi

intuicija (sodobnih) žensk, ki mislijo, da moški nimajo intuicije :)))[/quote]

pameten matjazko
intuitiven matjazko
matjazko z občutkom za ljudi[/quote]

Goldfish našteva oksimorone 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

MON – uporaben, koristen, nenadomestljiv :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Virtualna realnost 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close