Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek OI 2012 – čvek

OI 2012 – čvek

Upam na zmago mojih favoritinj Norvežank…v soboto, ko so se pomerile s Francijo so bile nekoliko zmedene, toda s svojo hitro in borbeno igro vseeno kažejo na to, da imajo potencial za najmanj prva 4 mesta na OI…morebiti celo zlato 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

A je kdo gledal rokometno tekmo med Srbijo in Hrvaško? Kakšno mnenje? Jaz sem predvidevala, da bo končni rezultat bolj tesen.

Urška Žolnir osvojila zlato medaljo :)))))

Bravoooooooooo in čestitke Urški.

Srbi so pokazali bledo senco od tiste igre kakršno so znali prikazati na evropskem prvenstvu, ali pa je to bila takrat prednost domačega terena…no, kakorkoli že, Hrvatje so jih zasluženo nadigrali, Srbi so tako počasni, da bi jih lahko vsi premagajo, ne vem no – sodobni rokomet je zelo hiter, Srbski pa je bil docela balkanski….vse lepo in prav, a vendar bi raje videla, če bi tudi naša moška reprezentanca bila prisotna na OI, ko so imeli priložnost za to uvrstitev, so povsem odpovedali, no vseeno srčno upam, da jih vidimo 2016 v Braziliji 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Od Urške je bilo to pričakovano, je ena od redkih skromnih slovenskih tekmovalk. Vsekakor ji lahko čestitamo…vsaj nekomu. Jeeeeeeeeeeeeeeee…..!!!

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Seveda, čestitke Urški Žolnir.

“Londonska policija poziva mamo in ata Žolnir, da nemudoma prideta po svojo hči, ker se že vse dopoldne pretepa” :-)))) from twitter….

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Bravoooooooooo Urška

Luka Špik in Iztok Čop bronasta medalja ………. bravoooooooooooooooo naši.:)

vse čestitke.

Pravo veselje je zadnje čase gledat TV, ko so tudi lepe novice. Če nam politiki v novicah grenijo življenje, nam ga športniki lepšajo.
Bravo naši, bravo LUka, Iztok in Urška, bravo Jani, bravo Peter.

Mi gredo pa nekateri navijači na bruhanje. Ko je Kavzerju spodletelo so se usuli žaljivi, privošljivi, nesrameni komentarji. Nekaterim pa res ni jasno, da je tudi 6. super. Če bi dobil kolajno, bi ga vsi trepljali kako je super. Zdaj pa ga eni pljuvajo tako, da ni za nikamor.
Bravo pa tistim navijačem, ki športnike podpirajo tako v dobrem kot v slabem.

Takšne dramatične rokometne tekme, kakor jo danes kažeta četrtfinalista Islandija in Madžarska pa že dolgo, dolgo nisem gledala.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zmedena_samica, a si morda gledala tekmo rokometašic Španija – Hrvaška? Ali se samo meni zdi, ali pa je hrvaška vratarka zelo slabo branila?

Ne, žal nisem. Med ženskami ekipami navijam za Norveško, tako da druge bolj slabo spremljam, pri moških pa navijam za Hrvate. Koliko se spomnim svojih aktivnih rokometnih dni, zlasti v vratih je pogosto odvisno od tega, kakšen dan ima vratar oz vratarka, tudi če si ne vem kako dober, se lahko zgodi da na kakšni tekmi povsem zatajiš tisto česar si sposoben….psiha, odnosi v ekipi, neprave besede trenerja, samomotivacija, sodniški kiksi, ne fer občinstvo, mnogo je negativnih stimulansov, da se ne moreš potrditi po pričakovanjih….pa vendar, če ji ni šlo bi jo lahko zamenjal, če ne gre obema pa je res štala in alarm, da nekaj v ekipi ne štima.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

No, zdaj so pa Francozi pripravili presenečenje na koncu. Pri rokometu tudi jaz navijam za Hrvate (moški), bomo videli kako bo danes.

Haha…ti, Antilopa – če si napisala, da navijaš za Hrvate ti res ni bilo potrebno zraven pripisati v oklepaju, da gre za moške, toliko slovensko pa ja že vem(o) oz razumem(o) 😀

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Jap, pa res je bilo to v oklepaju preveč. :))

Tunizija je igrala precej nešportno, opazilo se je, da je njihova igra je nekoliko drugačna od evropskega rokometa…Hrvati so se morali pošteno boriti za zmago 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Nekaj ga biksajo sodniki na teh olimpijskih igrah, to sem opazila že pri več športih.

a ti navijaš samo za hrvate?

Ne. Navijam za Slovence. V določenih športih pa tudi za druge – npr. Serena Williams, N. Đoković. Hrvati pa so dobri v nekaterih ekipnih športih in to jim je treba priznati, mar ne? Gimnastika pa je šport, ki mene najbolj zanima, tam pa sploh ne blestijo..:))

S sodniki je vedno tako, da se lahko kadarkoli odločijo sporno ali pa tudi ne…brezveze se je z njimi ubadati 😉

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Južno korejska ladja potopljena…Norvežanke gladko v finale 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Zmedena_samica, včeraj so pa popušili tisti, za katerem se v rokometu navijala. :((( Je bilo že po uvodnih minutah jasno, da se jim ne piše dobro.

Zmedena_samica je prepričana, da bodo zlato osvojili Francozi, srebro Švedi, bron pa Hrvati. Hrvati na včerajšnji tekmi niso pokazali pol tistega kar obvladajo, ne vem zakaj je bil Balič več na klopi kot na igrišču, Goluža je nikakav strateg, če bi malo naštudiral igro Francozov, bi bil lahko polfinalni rezultat povsem drugačen…čas je da mu dajo “otkaz”. Že uvrstitev v polfinale na IO ni mačji kašelj :-))))))))))

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Norvažanke prepričljivo osvojile zlato, s tem, da moram pohvaliti tudi Črno Goro za precej dobro igro…obe ekipi sta me navdušili oz na na koncu so vse športno pokazale, da so iz pravega “testa” 🙂

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close