OI 2012 – čvek
Upam na zmago mojih favoritinj Norvežank…v soboto, ko so se pomerile s Francijo so bile nekoliko zmedene, toda s svojo hitro in borbeno igro vseeno kažejo na to, da imajo potencial za najmanj prva 4 mesta na OI…morebiti celo zlato 🙂
Srbi so pokazali bledo senco od tiste igre kakršno so znali prikazati na evropskem prvenstvu, ali pa je to bila takrat prednost domačega terena…no, kakorkoli že, Hrvatje so jih zasluženo nadigrali, Srbi so tako počasni, da bi jih lahko vsi premagajo, ne vem no – sodobni rokomet je zelo hiter, Srbski pa je bil docela balkanski….vse lepo in prav, a vendar bi raje videla, če bi tudi naša moška reprezentanca bila prisotna na OI, ko so imeli priložnost za to uvrstitev, so povsem odpovedali, no vseeno srčno upam, da jih vidimo 2016 v Braziliji 🙂
Pravo veselje je zadnje čase gledat TV, ko so tudi lepe novice. Če nam politiki v novicah grenijo življenje, nam ga športniki lepšajo.
Bravo naši, bravo LUka, Iztok in Urška, bravo Jani, bravo Peter.
Mi gredo pa nekateri navijači na bruhanje. Ko je Kavzerju spodletelo so se usuli žaljivi, privošljivi, nesrameni komentarji. Nekaterim pa res ni jasno, da je tudi 6. super. Če bi dobil kolajno, bi ga vsi trepljali kako je super. Zdaj pa ga eni pljuvajo tako, da ni za nikamor.
Bravo pa tistim navijačem, ki športnike podpirajo tako v dobrem kot v slabem.
Ne, žal nisem. Med ženskami ekipami navijam za Norveško, tako da druge bolj slabo spremljam, pri moških pa navijam za Hrvate. Koliko se spomnim svojih aktivnih rokometnih dni, zlasti v vratih je pogosto odvisno od tega, kakšen dan ima vratar oz vratarka, tudi če si ne vem kako dober, se lahko zgodi da na kakšni tekmi povsem zatajiš tisto česar si sposoben….psiha, odnosi v ekipi, neprave besede trenerja, samomotivacija, sodniški kiksi, ne fer občinstvo, mnogo je negativnih stimulansov, da se ne moreš potrditi po pričakovanjih….pa vendar, če ji ni šlo bi jo lahko zamenjal, če ne gre obema pa je res štala in alarm, da nekaj v ekipi ne štima.
Zmedena_samica je prepričana, da bodo zlato osvojili Francozi, srebro Švedi, bron pa Hrvati. Hrvati na včerajšnji tekmi niso pokazali pol tistega kar obvladajo, ne vem zakaj je bil Balič več na klopi kot na igrišču, Goluža je nikakav strateg, če bi malo naštudiral igro Francozov, bi bil lahko polfinalni rezultat povsem drugačen…čas je da mu dajo “otkaz”. Že uvrstitev v polfinale na IO ni mačji kašelj :-))))))))))
Forum je zaprt za komentiranje.