Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Oh “novinarji”

Oh “novinarji”

Preletim članek o Zvezdani Mlakar, fotografija pa od Judite Zidar na Zurnal 24.

Toliko slovničnih napak, pa nisem lektor ali slovenist, kot jih zaznam zadnja leta,se upravičeno sprašujem kako mediji zaposlujejo pol pismene ljudi, ki se imajo za novinarje.

Nekoč sem v CVju kandidata zasledila med delovnimi izkušnjami, delo novinarka častnika Finance???

Samozavest kandidatov, ki se prijavijo za delo novinarja ali nepotizem?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close