Nič ne misli. Rozmanca je največja odvisnica od odnosov, samo nobene veze ne spelje do konca, če odštejemo eno, ki se je končala zaradi drugih vzrokov.
Isto kot pri vsaki drugi odvisnosti. Je prepričanje o nujnosti nekega objekta ali subjekta, ki pogojuje tvoje zadovoljstvo.
Zaradi tega je v ozadju vedno strah pred izgubo in zaradi tega strahu si pripravljen narediti veliko več, pa tudi trpeti, da ga ohraniš.