Odsoten oče – problemi v razmerjih?
Še ena tema na katero je namignil matjazko, ko sem odprla temo o luzerjih.
Ja, moj oče ni ravno vzor moškega: zaničuje ženske, sovraži ženske, popiva, da bi pomil kako posodo ali kaj skuhal mu je pod častjo, to je namreč babje delo po njegovem. V glavnem sovraži in zaničuje vse ženske in po ločitvi od moje mame (ločitvi je seveda močno nasprotoval), ni imel nobene ženske, vsja po mojem ne.
Menda naj bi taki stiki z očetom vplivali potem naprej.
Zdaj takih moških kot je moj oče se izogibam kot hudič. Še vedno pa se name lepijo luzerji, nezanesljivci, poročeni pecarji in podobni. Sicer moj oče je zaposlen, ni nek mamin sinček, zanesljiv pa ni.
Kako ste druge premale te težave oz. ali smatrate da to vpliva na moje težave pri iskanju pravega moškega ?
Jasno je, da o svojem fotru nimaš ravno dobrega mnenja, tega se iztrgat ne da, otroštvo in ostali spomini povezani s starši je nekaj kar nas spremlja celo življenje, največ boš naredila le s tem, da ne boš potencialnih primerjala s svojim fotrom.
Pa kot pubertetnici so se mi posmehovali, ko so mi začele rasti prsi, zato sem se oblačila v široke majice, puloverje, da bi se ženska postava manj videla.
Še danes se mi zdi, da se bojim biti ženska.
Kot pubertetnica sem si celo želela biti fant, oblačila sem se kot fant, frizuro fantovsko… edino kar ni bilo fantovsko je bilo moje zanimanje za fante. To pa je bila po mojem moja edina ženska lastnost.
Zdaj imam dolge lase in oblačim se žensko, ampak ne bi rekla, da ženstveno.
Mogoče je to moj problem?
Kaj si predstavljaš pod pojem “ženstveno” in pod pojem “neženstveno”? Zakaj si si pa želela biti fant, kje si videla prednosti, da bi bila fant? Morda bi morala kaj več delati na tem, da bi sebe dokončno sprejela kot žensko – kakšen odnos pa si imela/imaš z mamo? Si morda imela oz imaš starejšega brata in si po njemu kopirala kakšno vedenje?
To, da sem si želela biti fant, je preteklost, da se razumemo. To je bilo v začetku pubertete. Ja prednost sem videla v tem, da mi recimo ne bi rasle prsi in se tako ne bi norčevali iz mene pa med sorodniki je iblo tako, da je ženska veljala za manj vredno bitje pa v glavnem neko bitje, ki mora biti doma za štedilnikom, moški pa lahko okrog hodi.
Ženstvena. Hm, težko točno definiram. Mogoče to, da rada pokaže svoje telesne atribute 🙂 pa, da pusti moškim, da ji pomagajo kaj delat, čeprav to sama povsem zmore.
Mama: ok odnos. Ne, nimam starejšega brata.
Sodeč po odgovorih nimaš niti minimalnih odklonov transseksuksualnosti 😉 Takih primerov je v družbi mnogo, da se dekleta skrivajo za tem kar v resnici so že v zgodnjem otroštvu, nekatere v času pubertete, nekatere tudi kasneje, dokler ne uvidijo, da tako pač ne gre. Seveda ne toleriram vzgoje in tistih družbenih primerov, kjer se ženska tretira kot manjvredno bitje (in obratno), verjamem v to, da smo vsi različni vendar enakovredni. Kaj sedaj? Zagotovo narediti nekaj, da se odrešiš predsodkov o sebi, da si manj vredna napram drugim (napram moškim), biti mnogo bolj samozavestna in odločna pri lastnem nastopu, malo opazuj druge ženske, kako se znajdejo in na kakšne načine ne pritegnejo luzerjev – skratka biti takšna, da se ti luzerji več ne bodo upali približati oz jim bo jasno, da so izven tvoje lige 😉
V sosednji temi sprašuješ zakaj se nate “lepijo” le luzerji in se nate ne “nalepi” noben normalen moški.
“Normalni moški” se ne lepijo nikamor, normalni ti stojijo ob strani in niso nalepljeni nate. Mogoče daješ ti take signale, da se želijo lepit tisti lepljivi, ostalih niti ne opaziš, ker niti ne veš kaj naj bi na njih bilo zanimivo, glede na to da si imela “leplivega očeta”, ki ga je mati komaj odlepila od sebe si “pojerbala” te vzorce, ki se ti sedaj zavestno upirajo, podzavestno pa še vedno živiš po starem.
Nekaj je tudi na tem, da si v letih, ko ni več veliko izbire in so ostali bolj izbirki 🙁
Zakaj si tako dolgo čakala (bila nesigurna vase) bi se mogoče dalo razložiti s tem:
Kako nastajajo ti vzorci v naših glavah in kdaj, in kakošno vlogo imata pri tem starša, kaj pomeni če imaš “odsotnega očeta”, kako to deluje na tvojo psiho, način razmišljanja in na tvojo samozavest imaš lepo razloženo v tem linku.
Vzemi si čas in poglej do konca, razmisli o temi, če te zanima, ne bi smelo škodit 😉
Sfrustrirana babnica, ki s svojimi predavanji zdravi svoja pomanjkanja, ker njen otrok ni bil tak kot ga je želela in javno opravičuje svojo ločitev ter pljuva po moških…hvala za tak bizaren link, njen nastop si zasluži negativno oceno…le kdo jo jemlje resno in veljavno, če je vsak njen tretji stavek tonsko zavijanje “ni fajn” in pretirano poudarjanje “kaj je prav”.
Ljudje se moramo nenehno spraševati kaj je tudi dobro ne le kaj je prav, nekaj kar je prav morda ni/ne bo dobro. Đabe titula dr.
Sfrustrirana babnica, ki s svojimi predavanji zdravi svoja pomanjkanja, ker njen otrok ni bil tak kot ga je želela [/quote]Ta stavek pa kar lepo vzemi nazaj, kolikor vem nisi mama otroka s celebralno paralizo pa tudi če bi bila, se s tem vsak srečuje in rešuje na svoj način, mislim, da je ona veliko bolj zgledna mama kot katera druga z medicinsko gledano normalnim otrokom, je pa to čisto pričakovano, da je vzgoja hčerke vplivala tudi na njo in njeno delo, kaj bi raje, da bi postala nečustveni hlod ali kaj? Meni itak deluje že preveč stvarna ženska. Je pa ob neki priliki sama preprosto povedala, da bi, če bi bila hči normalna, bila veliko bolj ambiciozna do njenih dosežkov, podobno kot je pač tričetrt slovenske smetane, ki noče sprejeti, da se preko otrok ne da živeti svojega življenja.
[youtube]DAobOwEksYs[/youtube]
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Sfrustrirana babnica, ki s svojimi predavanji zdravi svoja pomanjkanja, ker njen otrok ni bil tak kot ga je želela in javno opravičuje svojo ločitev ter pljuva po moških…hvala za tak bizaren link, njen nastop si zasluži negativno oceno…le kdo jo jemlje resno in veljavno, če je vsak njen tretji stavek tonsko zavijanje “ni fajn” in pretirano poudarjanje “kaj je prav”.
Ljudje se moramo nenehno spraševati kaj je tudi dobro ne le kaj je prav, nekaj kar je prav morda ni/ne bo dobro. Đabe titula dr.[/quote]Nisem link nalimal DA BI OCENJEVALI “ZAFUSTRIRANO BABNICO”!
Odmislite “babo”, posvetite se temi ki jo pripoveduje/predava.
ZS a ti preverjaš, v kakem stanju je štromar ali te zanima kaj ima o kablih za povedat in kako se pravilno zveže žice, da te kasneje ne bo treslo ali celo ubilo…..??? :/
Sfrustrirana babnica, ki s svojimi predavanji zdravi svoja pomanjkanja, ker njen otrok ni bil tak kot ga je želela in javno opravičuje svojo ločitev ter pljuva po moških…hvala za tak bizaren link, njen nastop si zasluži negativno oceno…le kdo jo jemlje resno in veljavno, če je vsak njen tretji stavek tonsko zavijanje “ni fajn” in pretirano poudarjanje “kaj je prav”.
Ljudje se moramo nenehno spraševati kaj je tudi dobro ne le kaj je prav, nekaj kar je prav morda ni/ne bo dobro. Đabe titula dr.[/quote]Nisem link nalimal DA BI OCENJEVALI “ZAFUSTRIRANO BABNICO”!
Odmislite “babo”, posvetite se temi ki jo pripoveduje/predava.
ZS a ti preverjaš, v kakem stanju je štromar ali te zanima kaj ima o kablih za povedat in kako se pravilno zveže žice, da te kasneje ne bo treslo ali celo ubilo…..??? :/[/quote]No to je pa razlika, saj ne vem, če smem to napisati, med družboslovjem in zlasti umetnostjo, kjer veliko bolj vpliva značaj, temperament, okoliščine, v katerih se človek znajde, ker je pač nujno bolj subjektivno od prizemljene manj vredne tehnike oz.naravoslovja. Kdo še to sploh rabi danes, se včasih sprašujem… neko neintuitivnost in neustvarjalnost, kar je prototip za tiste, ki ne ne “kapiramo”
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Sfrustrirana babnica, ki s svojimi predavanji zdravi svoja pomanjkanja, ker njen otrok ni bil tak kot ga je želela in javno opravičuje svojo ločitev ter pljuva po moških…hvala za tak bizaren link, njen nastop si zasluži negativno oceno…le kdo jo jemlje resno in veljavno, če je vsak njen tretji stavek tonsko zavijanje “ni fajn” in pretirano poudarjanje “kaj je prav”.
Ljudje se moramo nenehno spraševati kaj je tudi dobro ne le kaj je prav, nekaj kar je prav morda ni/ne bo dobro. Đabe titula dr.[/quote]Nisem link nalimal DA BI OCENJEVALI “ZAFUSTRIRANO BABNICO”!
Odmislite “babo”, posvetite se temi ki jo pripoveduje/predava.
ZS a ti preverjaš, v kakem stanju je štromar ali te zanima kaj ima o kablih za povedat in kako se pravilno zveže žice, da te kasneje ne bo treslo ali celo ubilo…..??? :/[/quote]
Na prilimane link-e komentiram to kar vidim in slišim, sem le navedla svoje mnenje, kaj slišite in vidite drugi vaš problem. Drugače pa podn od predavanja, ne predstavljam si da bi morala biti tam, po moje bi po par minutah spiz*.
On_, kaj ti ješ ali kadiš ali kakorkoli že, da primerjaš električarja z neko družboslovko? Škoda besed.
Sfrustrirana babnica, ki s svojimi predavanji zdravi svoja pomanjkanja, ker njen otrok ni bil tak kot ga je želela [/quote]Ta stavek pa kar lepo vzemi nazaj, kolikor vem nisi mama otroka s celebralno paralizo pa tudi če bi bila, se s tem vsak srečuje in rešuje na svoj način, mislim, da je ona veliko bolj zgledna mama kot katera druga z medicinsko gledano normalnim otrokom, je pa to čisto pričakovano, da je vzgoja hčerke vplivala tudi na njo in njeno delo, kaj bi raje, da bi postala nečustveni hlod ali kaj? Meni itak deluje že preveč stvarna ženska. Je pa ob neki priliki sama preprosto povedala, da bi, če bi bila hči normalna, bila veliko bolj ambiciozna do njenih dosežkov, podobno kot je pač tričetrt slovenske smetane, ki noče sprejeti, da se preko otrok ne da živeti svojega življenja.
[youtube]DAobOwEksYs[/youtube][/quote]
Vzela bom ga takrat nazaj, ko tega ne bo več na predavanjih omenjala (poglej posnetek, opazuj način in ton, kako to Vesna pove, kot da publiki želi očitati, poglejte kak life imam – zaradi hčere!!!).
Kdo pa sestavlja tri četrtine slovenske smetane, kaj so kriteriji, da to postaneš – ali si ti ta del smetane?
Mimogrede, Vesna se pogosto razpiše v reviji Viva, moja mama jo kuje v zvezde, meni pa je pošteno mimo, ženšče me pač ne pritegne.
Katenjka, dobro veš, da se v okviru prostovoljnega dela ukvarjam z otroci s cerebralno paralizo in da lahko zaključim naslednje: ne glede na to kako je ali ni hudo, da se človek sčasoma na to privadi. “Babnico” je lahko sram, da trdi, da zaradi hčere ni izživela vseh svojih ambicij, kdo pa pravi, da bi jih če bi bila hči zdrava? Malo kritičnega pogleda na to gospo bi pa ja lahko imela 😉
Ta stavek pa kar lepo vzemi nazaj, kolikor vem nisi mama otroka s celebralno paralizo pa tudi če bi bila, se s tem vsak srečuje in rešuje na svoj način, mislim, da je ona veliko bolj zgledna mama kot katera druga z medicinsko gledano normalnim otrokom, je pa to čisto pričakovano, da je vzgoja hčerke vplivala tudi na njo in njeno delo, kaj bi raje, da bi postala nečustveni hlod ali kaj? Meni itak deluje že preveč stvarna ženska. Je pa ob neki priliki sama preprosto povedala, da bi, če bi bila hči normalna, bila veliko bolj ambiciozna do njenih dosežkov, podobno kot je pač tričetrt slovenske smetane, ki noče sprejeti, da se preko otrok ne da živeti svojega življenja.
[youtube]DAobOwEksYs[/youtube][/quote]
Vzela bom ga takrat nazaj, ko tega ne bo več na predavanjih omenjala (poglej posnetek, opazuj način in ton, kako to Vesna pove, kot da publiki želi očitati, poglejte kak life imam – zaradi hčere!!!).
Kdo pa sestavlja tri četrtine slovenske smetane, kaj so kriteriji, da to postaneš – ali si ti ta del smetane?
Mimogrede, Vesna se pogosto razpiše v reviji Viva, moja mama jo kuje v zvezde, meni pa je pošteno mimo, ženšče me pač ne pritegne.
Katenjka, dobro veš, da se v okviru prostovoljnega dela ukvarjam z otroci s cerebralno paralizo in da lahko zaključim naslednje: ne glede na to kako je ali ni hudo, da se človek sčasoma na to privadi. “Babnico” je lahko sram, da trdi, da zaradi hčere ni izživela vseh svojih ambicij, kdo pa pravi, da bi jih če bi bila hči zdrava? Malo kritičnega pogleda na to gospo bi pa ja lahko imela ;)[/quote]Nisem še utegnila pogledati več kot prvih nekaj minut predavanja, tako da komaj poznam razliko med prav in fajn, tudi nisem sploh nič zagledana v to žensko, sem slišala že ogromno kritik čez njo, nimam niti ravno nekega mnenja razen pač vem nekaj stvari iz njenega življenja, verjetno se boš strinjala, da je drugače biti mama otroku s posebnimi potrebami kot enkat na teden malo pasti svoj altruistični čut, (da ne bo pomote, to je zelo lepo da to počneš, sama ne delam v bistvu nič v tej smeri)… glej, jaz pač mislim,da je najosnovnejša želja vsake mame verjetno tudi očeta, imeti zdrave otroke, in če se to ne zgodi, se ti življenje spremeni v tako ali drugačno dramo, seveda se na to da prilagoditi, kje pa piše, da se ona ni, se je na svoj način, in presneto da ne vem če ravno tako slabo, se pač to odraža v njenem živlnjenju in delu, verjetno bi bilo drugače če ne bi bila antropologinja, mogoče je zaradi tega dejstva premalo objektivna ali po drugi strani mogoče komu bližje,…
tri četrtine slovenske smetane so tisti, ki iz svojih otrok delajo robote, ki jih prepričujejo v svoje neizpolnjene želje, aplicirajo v njih svoje ambicije, mogoče , upam da je številka pretirana (čeprav po drugi strani se nanaša na kar vse, verjetno na višji sloj malo bolj), pač slovenci smo precej klečeplazni in preveč zavistni in ker smo toliko familjarno usmerjeni, je zelo pogosto, da se odrasli hvalisajo z dosežki otrok oziroma jih imajo kot skupne projekte ..
kriteriji, da postavneš del smetane, kaj pa vem, denar, ugled, vip, verjetno določene sporne značajske kvalitete, včasih pa še celo res delo…jaz seveda nisem, bi sicer drugje bluzila svoj čas, to je menda očitno ali pač?
Malo več sočutnosti prijateljica, se mi zdi, da si imela namen drugače pisati, ko si prišla sem, in da si tu šele postala kot nekam odmaknjena zamaknjena, brezosebna, verjetno komu deluješ vzvišena in agresivizirana.. no saj so ti napisali, ali pač??
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup]
Res..Razmišljanje na nivoju otroka. Seveda pa razumem, da ji ni lahko.
Igraš le vlogo svoje mame, ker drugačne ne znaš. Tvoj način delovanja, razmišljanja..Vse to je tisto, kar povzroča, da privlačiš takšne, kot je bil tvoj oče.
Seveda sta imela tvoja mama in oče marsikaj skupnega…On je sovražil ženske, ona moške…Ti sovražiš moške in opaziš le takšne, ki sovražijo ženske……Zakon akcije in reakcije.
Vzela bom ga takrat nazaj, ko tega ne bo več na predavanjih omenjala (poglej posnetek, opazuj način in ton, kako to Vesna pove, kot da publiki želi očitati, poglejte kak life imam – zaradi hčere!!!).
Kdo pa sestavlja tri četrtine slovenske smetane, kaj so kriteriji, da to postaneš – ali si ti ta del smetane?
Mimogrede, Vesna se pogosto razpiše v reviji Viva, moja mama jo kuje v zvezde, meni pa je pošteno mimo, ženšče me pač ne pritegne.
Katenjka, dobro veš, da se v okviru prostovoljnega dela ukvarjam z otroci s cerebralno paralizo in da lahko zaključim naslednje: ne glede na to kako je ali ni hudo, da se človek sčasoma na to privadi. “Babnico” je lahko sram, da trdi, da zaradi hčere ni izživela vseh svojih ambicij, kdo pa pravi, da bi jih če bi bila hči zdrava? Malo kritičnega pogleda na to gospo bi pa ja lahko imela ;)[/quote]Nisem še utegnila pogledati več kot prvih nekaj minut predavanja, tako da komaj poznam razliko med prav in fajn, tudi nisem sploh nič zagledana v to žensko, sem slišala že ogromno kritik čez njo, nimam niti ravno nekega mnenja razen pač vem nekaj stvari iz njenega življenja, verjetno se boš strinjala, da je drugače biti mama otroku s posebnimi potrebami kot enkat na teden malo pasti svoj altruistični čut, (da ne bo pomote, to je zelo lepo da to počneš, sama ne delam v bistvu nič v tej smeri)… glej, jaz pač mislim,da je najosnovnejša želja vsake mame verjetno tudi očeta, imeti zdrave otroke, in če se to ne zgodi, se ti življenje spremeni v tako ali drugačno dramo, seveda se na to da prilagoditi, kje pa piše, da se ona ni, se je na svoj način, in presneto da ne vem če ravno tako slabo, se pač to odraža v njenem živlnjenju in delu, verjetno bi bilo drugače če ne bi bila antropologinja, mogoče je zaradi tega dejstva premalo objektivna ali po drugi strani mogoče komu bližje,…
tri četrtine slovenske smetane so tisti, ki iz svojih otrok delajo robote, ki jih prepričujejo v svoje neizpolnjene želje, aplicirajo v njih svoje ambicije, mogoče , upam da je številka pretirana (čeprav po drugi strani se nanaša na kar vse, verjetno na višji sloj malo bolj), pač slovenci smo precej klečeplazni in preveč zavistni in ker smo toliko familjarno usmerjeni, je zelo pogosto, da se odrasli hvalisajo z dosežki otrok oziroma jih imajo kot skupne projekte ..
kriteriji, da postavneš del smetane, kaj pa vem, denar, ugled, vip, verjetno določene sporne značajske kvalitete, včasih pa še celo res delo…jaz seveda nisem, bi sicer drugje bluzila svoj čas, to je menda očitno ali pač?
Malo več sočutnosti prijateljica, se mi zdi, da si imela namen drugače pisati, ko si prišla sem, in da si tu šele postala kot nekam odmaknjena zamaknjena, brezosebna, verjetno komu deluješ vzvišena in agresivizirana.. no saj so ti napisali, ali pač??[/quote]
Kar poglej cel posnetek – te mine volja do vsega, ženska blebeta o vzgoji pa tudi o sebi v 3 krasne.
Po tvojem so starši, ki se radi pohvalijo s svojimi otroci del smetane? Bullshit! Večina staršev se rado pohvali z otroci pa v osnovi ne gre le za to, da bi preko otrok tako izživeli nekaj kar sami morda niso, prej zato, ker svojim otrokom želijo dobro in predvsem boljše ter lepše življenje – vsaj jaz to tako vidim 😉
Agresivna sem vedno, ko začutim da mi nekaj ni prav, da je kdo prešel čez kakšna moja načela ali se po domače povedano poskuša delati norca iz mene in to ne velja le za forumski life pač pa na splošno. Vzvišenost? Dokaži mi jo.
Nisem še utegnila pogledati več kot prvih nekaj minut predavanja, tako da komaj poznam razliko med prav in fajn, tudi nisem sploh nič zagledana v to žensko, sem slišala že ogromno kritik čez njo, nimam niti ravno nekega mnenja razen pač vem nekaj stvari iz njenega življenja, verjetno se boš strinjala, da je drugače biti mama otroku s posebnimi potrebami kot enkat na teden malo pasti svoj altruistični čut, (da ne bo pomote, to je zelo lepo da to počneš, sama ne delam v bistvu nič v tej smeri)… glej, jaz pač mislim,da je najosnovnejša želja vsake mame verjetno tudi očeta, imeti zdrave otroke, in če se to ne zgodi, se ti življenje spremeni v tako ali drugačno dramo, seveda se na to da prilagoditi, kje pa piše, da se ona ni, se je na svoj način, in presneto da ne vem če ravno tako slabo, se pač to odraža v njenem živlnjenju in delu, verjetno bi bilo drugače če ne bi bila antropologinja, mogoče je zaradi tega dejstva premalo objektivna ali po drugi strani mogoče komu bližje,…
tri četrtine slovenske smetane so tisti, ki iz svojih otrok delajo robote, ki jih prepričujejo v svoje neizpolnjene želje, aplicirajo v njih svoje ambicije, mogoče , upam da je številka pretirana (čeprav po drugi strani se nanaša na kar vse, verjetno na višji sloj malo bolj), pač slovenci smo precej klečeplazni in preveč zavistni in ker smo toliko familjarno usmerjeni, je zelo pogosto, da se odrasli hvalisajo z dosežki otrok oziroma jih imajo kot skupne projekte ..
kriteriji, da postavneš del smetane, kaj pa vem, denar, ugled, vip, verjetno določene sporne značajske kvalitete, včasih pa še celo res delo…jaz seveda nisem, bi sicer drugje bluzila svoj čas, to je menda očitno ali pač?
Malo več sočutnosti prijateljica, se mi zdi, da si imela namen drugače pisati, ko si prišla sem, in da si tu šele postala kot nekam odmaknjena zamaknjena, brezosebna, verjetno komu deluješ vzvišena in agresivizirana.. no saj so ti napisali, ali pač??[/quote]
Kar poglej cel posnetek – te mine volja do vsega, ženska blebeta o vzgoji pa tudi o sebi v 3 krasne.
Po tvojem so starši, ki se radi pohvalijo s svojimi otroci del smetane? Bullshit! Večina staršev se rado pohvali z otroci pa v osnovi ne gre le za to, da bi preko otrok tako izživeli nekaj kar sami morda niso, prej zato, ker svojim otrokom želijo dobro in predvsem boljše ter lepše življenje – vsaj jaz to tako vidim ;)[/quote]Glede smetane se nisva razumeli, sem že prej opazila, kar se tiče hvaljenja z otroki pa ne vem, če je to najboljša popotnica za njihovo boljše življenje, meni se zdi neumno hvaliti z otroki pred drugimi, ki imajo ne vem po kakih merilih bolj povprečne mladiče, moj oče se ni nikoli, saj ne da bi se imel s čim cccc :)))) in sama tudi nimam namena, če mi jih bo kdaj bog dal, jih mislim vzgajati edino z zgledom ne pa z nečim, kar meni ni bilo dano ali sem zabluzila tako ali drugače..
Jaz nimam s tem problemov, ti nimam česa dokazovati, znam brati med vrsticami, vsi pač ne…sicer pa saj sama veš, da si sicer drugačna, kot se tu pišeš. Včeraj si spet imela svoj dan, se mi zdi..ccc
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Kar poglej cel posnetek – te mine volja do vsega, ženska blebeta o vzgoji pa tudi o sebi v 3 krasne.
Po tvojem so starši, ki se radi pohvalijo s svojimi otroci del smetane? Bullshit! Večina staršev se rado pohvali z otroci pa v osnovi ne gre le za to, da bi preko otrok tako izživeli nekaj kar sami morda niso, prej zato, ker svojim otrokom želijo dobro in predvsem boljše ter lepše življenje – vsaj jaz to tako vidim ;)[/quote]Glede smetane se nisva razumeli, sem že prej opazila, kar se tiče hvaljenja z otroki pa ne vem, če je to najboljša popotnica za njihovo boljše življenje, meni se zdi neumno hvaliti z otroki pred drugimi, ki imajo ne vem po kakih merilih bolj povprečne mladiče, moj oče se ni nikoli, saj ne da bi se imel s čim cccc :)))) in sama tudi nimam namena, če mi jih bo kdaj bog dal, jih mislim vzgajati edino z zgledom ne pa z nečim, kar meni ni bilo dano ali sem zabluzila tako ali drugače..
Jaz nimam s tem problemov, ti nimam česa dokazovati, znam brati med vrsticami, vsi pač ne…sicer pa saj sama veš, da si sicer drugačna, kot se tu pišeš. Včeraj si spet imela svoj dan, se mi zdi..ccc[/quote]
Katenjka – vsak dan je moj dan tak ali drugačen, ja morda imaš prav, da sem v živo drugačna, včasih malo berem za seboj, kaj sem nakracala in me je kar groza, kaj si privoščim :-/
Glede smetane se nisva razumeli, sem že prej opazila, kar se tiče hvaljenja z otroki pa ne vem, če je to najboljša popotnica za njihovo boljše življenje, meni se zdi neumno hvaliti z otroki pred drugimi, ki imajo ne vem po kakih merilih bolj povprečne mladiče, moj oče se ni nikoli, saj ne da bi se imel s čim cccc :)))) in sama tudi nimam namena, če mi jih bo kdaj bog dal, jih mislim vzgajati edino z zgledom ne pa z nečim, kar meni ni bilo dano ali sem zabluzila tako ali drugače..
Jaz nimam s tem problemov, ti nimam česa dokazovati, znam brati med vrsticami, vsi pač ne…sicer pa saj sama veš, da si sicer drugačna, kot se tu pišeš. Včeraj si spet imela svoj dan, se mi zdi..ccc[/quote]
Katenjka – vsak dan je moj dan tak ali drugačen, ja morda imaš prav, da sem v živo drugačna, včasih malo berem za seboj, kaj sem nakracala in me je kar groza, kaj si privoščim :-/[/quote]No prijateljica, in vendar se štekava, menda?? 🙂 🙂
[code]"Nekoč bo lepo,
ko blazni bomo ob ognjih čepeli
in bomo odprte rane imeli-
takrat bo lepo..."[/i][/code]
[sup]france balantič [/sup] Katenjka – vsak dan je moj dan tak ali drugačen, ja morda imaš prav, da sem v živo drugačna, včasih malo berem za seboj, kaj sem nakracala in me je kar groza, kaj si privoščim :-/[/quote]No prijateljica, in vendar se štekava, menda?? 🙂 :)[/quote]
Se 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.