odškodnina
Živjo!
A mi znate povedat, če ti zavarovalnica ponudi določen znesek, pa se ti ne strinjaš in se pritožiš na njihovo komisijo, pa ti pritožbo zavrnejo. A dobiš ponujeni znesek kot nesporni del, ostalo kar meniš, da ti pripada, greš pa v tožbo. A je to tako? A ima katera izkušnje s tem? Ne prenesem, da mi zavarovalnica očita 20% sokrivde, ker sem nasrkala, ko me je tip izsilil. PROSIM!
Odškodnina d.o.o. NISO odvetniki!!! To bi že morala vedeti, ker je bilo to že omenjeno. Višina odškodnin je pri njih nekajkrat manjši kot če ti ureja odvetnik. Tožbe pa ti tudi ne bodo mogli vložiti, ker jo lahko vlaga samo odvetnik.Odvetniki, ki pa so včasih delali za njih pa tega ne smejo več.Zato – K ODVETNIKU!!!!
Forum je zaprt za komentiranje.