Se pravi nobeden ne ve točno ali pa nočejo povedati točnega odgovora, ker si s tem denar služijo. A je tako?
Zato niti ne hodim po gostilniške odgovore več na internet.
mutjenci ste vsi, za izplačila do 80 evrov se ne plača nobenga davka, pripelješ lahko pa vsako uro, če maš za 500 evrov bakra ga pač šestkrat pripelješ z eno uro razlike