Od moža in od prijateljice telefon zaseden ob istem času???
Odvisno od okoliščin. Če si drugače včasih sitna in je on imel slab dan, je morda upravičeno popenil.
Če si sicer OK, potem pa bi me malo zaskrbelo. Če ni bilo nič takega, bi ti lahko povedal, s kom je govoril. To, da je popenil, je namreč prej razlog za skrb kot to, da je telefon istočasno zaseden.
To vem zato, ker sem ju oba klicala. Nekaj veselega se mi je zgodilo in sem nekomu hotela povedat. Najprej sem klicala moža in ker je imel zasedeno še prijateljico in je imela tudi ona zasedeno. In potem sem klicala čez kakih 5 minut in je bilo spet zasedeni pri obeh in potem spet čez nekaj časa in je bilo spet pri obeh zasedeno. In tako kakih 20 minut.
Sem vedela, da se bo znova nekdo oglasil, kaj pa zaupanje! Lepo te prosim, zaupanje, danes ni več vrlina, preprosto zato, ker se prevare ves čas dogajajo, tudi tam , kjer ljudje mislijo, da si lahko medsebojno zaupajo.
. Pač če ne želiš, nečesa videti oziroma si raje, kot da bi videl resnico, zatiskaš oči pred njo, potem se lahko greš tisto o zaupanju.
Ker tistega, kar ne vidiš tudi ne boli. Kajne.
Deloma celo soglašaš z prevaro.
Kot prvo bi morala takoj, ko bi lahko njega na tel. dobila, prekinit zvezo in poklicat še njo. Če je imela takrat še vedno zasedeno, potem bi ti bilo jasno, da ni z njo na zvezi. Če ne, bi lahko še bolj sklepala na to kar sklepaš.
Kot drugo pa, namesto, da si ga napadla, bi vzela telefon in pogledala, koga je klical ob tisti uri. Čist simpl. Do telefona menda ja lahko prideš, ali ne? Razen, če ga nima prav nase nalepljenega in še spi ter hodi na wc z njim. V tem primeru pa tako veš, koliko je ura, mar ne?
Ko boš z njo na kavici, jo prosi, če ti posodi telefon,ker moraš nujno nekam poklicati, ker imaš recimo prazno baterijo. Vtipkaj njegovo cifro, in ga pokliči. Če ga ima shranjenega v imeniku, se bo izpisala njegovo ali morda “njeno” ime. Ker če vara, ga definitivno nima hranjenega pod moškim imenom. Simpl kot pasulj. Malo se pojdi detektiva…
Samo Sherlocki, kaj pa naj potem? Prekliče vse moške in firme po vrsti? In ko jih bo zmanjkalo še vse ženske iz imenika?[/quote]
Ne, ker če bo vtipkala njeno cifro ali njegovo cifro in če se imata shranjene v telefonskem imeniku, ji bo avtomatsko vrglo, ven tudi ime pod katerim se imata shranjena.:)
Naj stori to in v minuti bo vedela, na čem je… Če se imata shranjena pod lažnimi imeni, potem, definitivno imata nekaj za bregom.
Mi je žal, da živi – očitno večina – v svetu, kjer zaupanje ni več vrlina. Pa tako lepo je, ko si lahko miren in varen in veš, da smeš zaupati. Nama je točno tako lepo že dvajset let. In prevare se ne dogajajo ves čas in vsem. Dogajajo se samo tam, kjer ljudje niso dozoreli življenju. ko v bistvu sploh ne bi smeli biti v zvezi, ker so še otročički.
Samo zaseden telefon pri obeh pač ni razlog za ljubosumje.
Očitno tudi, da ni bilo prvič, da si zasliševala in preverjala moža z ljubosumnimi “izpadi”.
Verjetno se že dlje časa nekaj dogaja med vami tremi in ti imaš dvome – verjetno mora biti ozadje.
Ker, prav vsaka prijateljica pa že ne more biti potencialna ljubica, če poznamo svoje prijatelje in svojega partnerja, potem že malo vemo, da npr. Micke še s palico ne bi taknil, Francko pa vedno pomenljivo gleda in si imata vedno kaj povedati;).
Dajte ženske ene tolk spoštovat svoje dedce, da jih ne enačite s psi (v času gonitve). Menda ja mu mora ženska ugajat, mu biti všeč in mu vračati simpatije, pa še ni nujno, da se bo kaj spletlo, če ne bosta oba zato.
Srečno!
Forum je zaprt za komentiranje.