Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Od moža in od prijateljice telefon zaseden ob istem času???

Od moža in od prijateljice telefon zaseden ob istem času???

Kar dolgo časa oba zasedena. Možu sem potem zvečer to rekla in ga vprašala, če se je slučajno z njo pogovarjal pa je kar nekaj popenil češ kaj ga špijuniram. Kaj bi si vi mislile?

Vara te, sigurno te vara.

Da si tečna in ljubosumna ženska, si jaz mislim.

Če je samo to, si paranoična, če ni, nam moraš povedati celo zgodbo.

Bi moralo pa biti res ne vem kako naključje, da sta prav oba istočasno na telefonu. Ampak do pojstle pa tudi ni daleč!

– da te vara ali pa te še bo prevaral.

Dobra si, da imaš informacijo, kdaj je imela tudi prijateljica zaseden telefon. Moške takšno poizvedovanje moti, užali. Naslednjič delaj tako, da se ne osmešiš.

Odvisno od okoliščin. Če si drugače včasih sitna in je on imel slab dan, je morda upravičeno popenil.

Če si sicer OK, potem pa bi me malo zaskrbelo. Če ni bilo nič takega, bi ti lahko povedal, s kom je govoril. To, da je popenil, je namreč prej razlog za skrb kot to, da je telefon istočasno zaseden.

Če ima čisto vest se ne bo bunil. In bo to storil.
Ali imaš morda v kratkem rojstni dan. Morda ti pripravljata presenečenje. Če temu ni tako, potem se nimata kaj meniti za tvojim hrbtom.
Razen če sta v kakšnem odnosu, poslovnem…..

Tudi jaz bi zahteval izpiske, za vsak slučaj za kakšno leto ali leto in pol nazaj. Dodatno zaprosi tudi za bančne izpiske ter žigosanje v službi.

Vprašaj oba s kom sta se tako dolgo pogovarjala..povej, da si ju klicala..potem človek sam pove s kom je bil dolgo na liniji

ok pri možu si to zaj in če te vara je gotovo o tem obvestil svojo najdražjo..

Joj, če si tako malo zaupaš, potem je bolj iti narazen prej kot kasneje.

To vem zato, ker sem ju oba klicala. Nekaj veselega se mi je zgodilo in sem nekomu hotela povedat. Najprej sem klicala moža in ker je imel zasedeno še prijateljico in je imela tudi ona zasedeno. In potem sem klicala čez kakih 5 minut in je bilo spet zasedeni pri obeh in potem spet čez nekaj časa in je bilo spet pri obeh zasedeno. In tako kakih 20 minut.

Morda je bil ob tistem času zaseden tudi moj telefon, pa to še ne pomeni, da sem govorila z enim od njiju. Vsi imamo prijatelje, sorodnike in vsi smo večji del dneva na telefonu. Kakšne veze ima to, da sta bila oba zasedena?
Če se pa tudi drugače čudno obnaša, je pa druga stvar.

Sem vedela, da se bo znova nekdo oglasil, kaj pa zaupanje! Lepo te prosim, zaupanje, danes ni več vrlina, preprosto zato, ker se prevare ves čas dogajajo, tudi tam , kjer ljudje mislijo, da si lahko medsebojno zaupajo.

. Pač če ne želiš, nečesa videti oziroma si raje, kot da bi videl resnico, zatiskaš oči pred njo, potem se lahko greš tisto o zaupanju.

Ker tistega, kar ne vidiš tudi ne boli. Kajne.

Deloma celo soglašaš z prevaro.

Mislim, da iščeš dlako v jajcu, iglo v senu oz. razlog za špetir!! Ne teži tipu, ker bo res poppezdil, pol bo pa spet tukaj tema na temo o temi s temo…..

Pa menda ja ima pravico videti njegov telefon, če ima le ta čisto vest. Agresiven je lahko samo nekdo, ki ima nekaj za bregom, in je to njegov obrambni mehanizem., da ga ona ne zaloti, pri nečem nečednem.

Prijatelji si med seboj vse delijo. Če ti je dobra prijateljica, jo boš pa tudi malo privoščila svojega moža

Kot prvo bi morala takoj, ko bi lahko njega na tel. dobila, prekinit zvezo in poklicat še njo. Če je imela takrat še vedno zasedeno, potem bi ti bilo jasno, da ni z njo na zvezi. Če ne, bi lahko še bolj sklepala na to kar sklepaš.

Kot drugo pa, namesto, da si ga napadla, bi vzela telefon in pogledala, koga je klical ob tisti uri. Čist simpl. Do telefona menda ja lahko prideš, ali ne? Razen, če ga nima prav nase nalepljenega in še spi ter hodi na wc z njim. V tem primeru pa tako veš, koliko je ura, mar ne?

je govoril z njo. preveri telefon, najverjetneje jo ima shranjeno pod moškim imenom ali celo imenom kakšne firme.

Ko boš z njo na kavici, jo prosi, če ti posodi telefon,ker moraš nujno nekam poklicati, ker imaš recimo prazno baterijo. Vtipkaj njegovo cifro, in ga pokliči. Če ga ima shranjenega v imeniku, se bo izpisala njegovo ali morda “njeno” ime. Ker če vara, ga definitivno nima hranjenega pod moškim imenom. Simpl kot pasulj. Malo se pojdi detektiva…

Samo Sherlocki, kaj pa naj potem? Prekliče vse moške in firme po vrsti? In ko jih bo zmanjkalo še vse ženske iz imenika?

Samo Sherlocki, kaj pa naj potem? Prekliče vse moške in firme po vrsti? In ko jih bo zmanjkalo še vse ženske iz imenika?[/quote]

Ne, ker če bo vtipkala njeno cifro ali njegovo cifro in če se imata shranjene v telefonskem imeniku, ji bo avtomatsko vrglo, ven tudi ime pod katerim se imata shranjena.:)

Naj stori to in v minuti bo vedela, na čem je… Če se imata shranjena pod lažnimi imeni, potem, definitivno imata nekaj za bregom.

Mi je žal, da živi – očitno večina – v svetu, kjer zaupanje ni več vrlina. Pa tako lepo je, ko si lahko miren in varen in veš, da smeš zaupati. Nama je točno tako lepo že dvajset let. In prevare se ne dogajajo ves čas in vsem. Dogajajo se samo tam, kjer ljudje niso dozoreli življenju. ko v bistvu sploh ne bi smeli biti v zvezi, ker so še otročički.

Samo zaseden telefon pri obeh pač ni razlog za ljubosumje.
Očitno tudi, da ni bilo prvič, da si zasliševala in preverjala moža z ljubosumnimi “izpadi”.

Verjetno se že dlje časa nekaj dogaja med vami tremi in ti imaš dvome – verjetno mora biti ozadje.
Ker, prav vsaka prijateljica pa že ne more biti potencialna ljubica, če poznamo svoje prijatelje in svojega partnerja, potem že malo vemo, da npr. Micke še s palico ne bi taknil, Francko pa vedno pomenljivo gleda in si imata vedno kaj povedati;).

Dajte ženske ene tolk spoštovat svoje dedce, da jih ne enačite s psi (v času gonitve). Menda ja mu mora ženska ugajat, mu biti všeč in mu vračati simpatije, pa še ni nujno, da se bo kaj spletlo, če ne bosta oba zato.

Srečno!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close