Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek octaspring 6000

octaspring 6000

Namen imam kupiti omenjeno ležišče.

Ali ga ima kdo? Ste zadovoljni?

To so tej top shop. Jaz sigurno ne bi kupila, ker mi ni všeč. Prepričevali vas bodo v nedogled, ker se jim splača, pri plači bodo najverjetneje imeli vsaj 200 eur več. To je moje mnenje.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close